Рун в "Скайриме": Можна пройти особистий квест?

140 0 Новини високих технологій

В The Elder Scrolls V: Skyrim безліч різних фракцій, які дозволяють гравцеві приєднатися до них і виконувати різні завдання. В ході проходження цих сюжетних ліній ви знайомитеся з засадою тієї чи іншої угруповання, вивчаєте персонажів і в кінці складаєте свою думку про них. Одним з таких є Рун - в "Скайриме" він виступає за фракцію злодіїв.

Рун в "Скайриме": Можна пройти особистий квест?

Хто такий?

Рун за походженням імперець, який приєднався до злодіїв. Його біографія не може похвалитися веселими і радісними моментами. У дитинстві герой перебував на кораблі, який зазнав аварії біля берегів Солитьюда. Несподіваним чином персонаж вижив в бурі, після чого його без свідомості викинуло до берега. Через деякий час хлопчика знайшов місцевий рибалка. Він прихистив героя у себе і прийняв у родину. Старий дбав про хлопчика, навчав його майстерності рибного лову і всіляко підтримував його. Спочатку він не знав нічого про минуле персонажа, навіть його ім'я. Тому рибалка вирішив прозвати хлопця Руном на честь дорогоцінного каменю, який знаходився при ньому в той момент, коли його виявили на березі. Цей камінь сильно нагадував давні руни, тому подібне ім'я і закріпилося за жертвою корабельної аварії.


Приєднання до Гільдії злодіїв

Герой жив з рибалкою до того моменту, поки той не помер від старості. Після цього Рун вирішив шукати себе в цьому світі, а найголовніше - дізнатися про своє походження, батьків, минулому в цілому. Оскільки ніхто не вижив з того корабля, а люди знайшли тільки маленької дитини, навряд чи хтось міг поділитися з Руном історією його роду. Шлях приводить персонажа в Гільдію злодіїв, до якої він охоче приєднується. У ній він стає зразковим учасником фракції, а також паралельно витрачає час і кошти на пошуки сім'ї і розгадку таємничого каменю з рунами, в честь якого і був названий.
Рун в "Скайриме": Можна пройти особистий квест?

Вирізаний квест

Оскільки Гільдія приносила стабільно високий дохід Руну, в Скайриме він звертається в колегію Вінтерхолда, щоб показати їм камінь. Якщо розпитати його детальніше, то стає ясно, що ніхто так і не допоміг йому розгадати таємницю нацарапанных рун на поверхні каменю.


Цікаво, що в Цистерні (притулок фракції) можна відшукати записку, яка свідчить про найм Гільдією спеціальної людини для пошуку батьків Руна. У записці також згадується, що людина не зміг нічим допомогти. "Вони безслідно зникли в історії", - таке повідомлення залишає Атель Ньюберрі у своєму зверненні. Спочатку розробники хотіли додати повноцінний квест, пов'язаний з історією Руна, тому і залишили безліч передумов до цього. Багато гравці намагаються дізнатися більше про минуле героя, але правда в тому, що саме завдання було вирізана з фінальної версії "Висування". Тому дізнатися, чим закінчилися пошуки, що означає камінь, а також хто такий Рун насправді, не вдасться нікому. Залишається тільки будувати теорії, шукати крихти інформації в ігровому світі!

Популярі новини
Загрузка...