Хороші обладунки «Відьмака 3»: як знайти, квести, секрети, вибір броні і зброї

231 0 Новини високих технологій

Ігровий процес включає в себе безліч аспектів, і пошук гарної амуніції – один з них. Дана стаття допоможе розібратися, які обладунки краще вибрати «Відьмака 3». Так як найбільш корисними вважаються ведьмачьи обладунки, то далі будуть представлені їх місцезнаходження та майстри, здатні їх поліпшити.

Сет школи Кота

Хороші обладунки «Відьмака 3»: як знайти, квести, секрети, вибір броні і зброї
Одними їх хороших обладунків в «Відьмака 3» вважається броня школи Кота. Почати пошуки варто з Новиграда, а точніше – з північно-західного боку міста. Звідти відкривається вид на ледве помітну стежку, що веде в печеру. Вона прихована ілюзією, тому варто обзавестися подарунком Кейры. Після развеянной ілюзії треба битися з големом 16 рівня. Далі, дотримуючись правої сторони, потрібно скористатися знаком Аард і, дійшовши до кінця, забрати квитанцію на голема. Повертатися стоїть з лівого тунелю, де головного героя чекає загадка у вигляді статуй навколо майданчика. Завдання відьмака полягає в тому, щоб розгорнути кам'яні статуї в бік майданчика, після чого вона розсунеться, відкриваючи воду. Після цього потрібно пірнути у воду і приготувати арбалет, так як доведеться відбиватися від утоплеників. Коли з противником буде покінчено, можна опуститися на саме дно, де лежить ключ, і підібрати його. Потім треба повернутися в головний зал і відкрити ключем замкнені двері. За нею буде понівечений відьмак, поборовшись з яким, можна забрати броню.


Арбалет цієї школи можна знайти на острові, який розташовується навпроти західного берега Велена. Виявивши на острові корабель, потрібно його обстежити, після чого забрати креслення арбалета і замітки за місцезнаходженням іншого сету. Для знаходження срібного меча потрібно пройти на схід від Новиграда, де розташовуються руїни. Навпроти них є храм, в центрі якого є сходи, що вели в підземелля. Наткнувшись на перешкоду, необхідно скористатися знаком Аард і забрати креслення меча. Що стосується сталевого меча, то тут пошуки розгортаються в замку Драхим, де, розбивши стіну, потрібно спуститися вниз по сходах і забрати шуканий креслення. Це був базовий комплект котячих хороших обладунків в «Відьмака 3».

Базове спорядження школи Грифона

Хороші обладунки «Відьмака 3»: як знайти, квести, секрети, вибір броні і зброї
У Велені знаходиться Дерево Шибеників, від якого потрібно пройти на північ до найближчих руїн. Нагорі буде розташоване гніздо гарпій і прихований прохід – ось в ньому і знаходиться креслення сталевого меча.


Пошуки креслення срібного меча починаються з маяка, який розташований на північно-заході Велена. Далі необхідно проплисти до місця сили, вказує на правильний прохід. Пірнувши, можна виплисти вже на території маяка. З його зовнішньої сторони буде розташовано колесо, активуюча міст, де можна битися з монстром і забрати креслення меча. Інші частини хороших обладунків в «Відьмака 3» школи Грифона знаходяться в Гроті мисливця на драконів. Подорож у вказане місце починається з Донваррена, звідки гравцеві треба пройти до печери, в якій мешкають привиди. Пройшовши до самого кінця тунелю, головний герой користується Аардом і з допомогою ведьмачьего чуття знаходить скриня з необхідними кресленнями.

Основний сет школи Ведмедя

Хороші обладунки «Відьмака 3»: як знайти, квести, секрети, вибір броні і зброї
У питанні про те, які обладунки найкращі в «Відьмака 3», допоможе розібратися ведмежий сет, так як він є найбільш важким і високорівневим. Щоб почати його пошуки, необхідно дістатися до сюжетного завдання «Пункт призначення: Скеллиге». На півдні початкового острова є руїни, де розташований креслення сталевого меча школи Ведмедя. Щоб його забрати, гравцеві доведеться битися з сиренами і примарами. Креслення срібного меча можна знайти на півночі того ж острова, де мешкають крижані елементалі з горгульями. Здолавши їх, треба пройти до дверей, що знаходиться з правої сторони, а за нею – креслення. На півдні від швидкого переходу основного острова є печера. Там в кінці тунелю і знаходиться креслення арбалета. Обладунки і решту частини знаходяться у Форті, на території села, що розташовується на північно-східному острові. Зліва від форту є каміння, за яким можна дістатися до фортеці. Всередині неї потрібно повернути наліво і йти до сходами, де доведеться активувати важіль. Після цього буде доступний бій з привидом, а після нього можна пройти в прохід, який є в одній з камер. Коли гравець дійде до розвилки, йому знадобиться правий поворот, після чого можна виявити креслення.

Спорядження школи Вовка

Хороші обладунки «Відьмака 3»: як знайти, квести, секрети, вибір броні і зброї
Дотримуючись канону, багато гравців шукають сет школи Вовка. У питанні про те, якою ведьмачий обладунок краще в «Відьмака 3», багато хто схиляється до того, що саме канонічна броня буде до речі.
Для початку варто придбати карти з позначками для пошуку спорядження. Перші карти будуть у зброяра Хатторі, що дає завдання «Мечі і вареники» в Новиграде. Наступна карта буде у коваля, трудящого в селі Линденвейл. Ще одна зачіпка продається у зброяра в Новиграде, а у зброяра в Каер Трольде можна отримати передостанній елемент. На Скеллие, в Каер Мюре, є коваль, який володіє останньою картою. Єдиний мінус видобутку даної броні – це те, що весь сет знаходиться на території Каер Морхена. Тобто потрапити на цю локацію можна тільки двома способами – за сюжетом і за допомогою консольного переміщення.

Школа Мантікора

Хороші обладунки «Відьмака 3»: як знайти, квести, секрети, вибір броні і зброї
Ця броня з'явилася тільки разом з останнім сюжетним доповненням. Кращими обладунками в «Відьмак 3: Кров і Вино» є гроссмейстерское спорядження школи Мантікора. Пошуки допоможуть здійснити підказки коваля в Туссенте. Для початку варто знати, що рівень цієї броні – 40 так що варто прокачатися, перш ніж починати проходження доповнення і пошуки броні. Сталевий меч Мантікора знаходиться на руїнах біля зруйнованої башти. Щоб добути його, знадобиться забратися на стіни і просунутися до самої вежі. Після цього потрібно зіскочити на підлогу і оглядітися з активованим ведьмачьим чуттям. Нагрудник броні цієї школи буде перебувати в кінці зазначеної печери. На стіні з записками є молитва Мертина – вона знадобиться ковалеві для створення нагрудника. Таку мітку коваль дає на пошуки штанів школи Мантікора, які розташовуються в зазначеному храмі. Пробивши стіну напроти входу, можна побачити скриньку на столі, в якій лежать схеми. Пошуки срібного меча починаються в печері з отруйними випарами. Допливши до них, гравець бачить завали, які успішно ліквідуються Аардом, а після в скриньці поряд з трупом можна виявити креслення. Остання підказка коваля стосується наручей, що лежать під мостом, на дні водойми. Схема знаходиться в мішку.

Можливі нюанси

Іноді для пошуку тієї або іншої частини спорядження може знадобитися сюжетний предмет або відкриття локації, яка на даний момент недоступна. Для цього слід ретельно вивчити підказки або пройти частину сюжету. Що стосується кузнєцов, то вони здатні покращувати спорядження, відповідно до свого рівня майстерності. Які обладунки найкращі в «Відьмака 3» – вирішувати тільки гравцям, адже кожен з видів зброї має свої властивості та особливості.

Популярі новини
Загрузка...