Чи можна поміняти логін в "Стиме"?

206 0 Новини високих технологій

При реєстрації в "Стимі" користувачі створюють свій унікальний логін і пароль, а також вводять всю необхідну інформацію про себе. Однак у випадку помилки або інших різних причин гравці цікавляться, як поміняти логін в "Стимі"?

Що можна змінити

Користувачам "Стім" доступні широкі налаштування свого профілю. Вони можуть змінити пароль, електронну пошту, а також нікнейм. Логін створюється тільки один раз і недоступний для зміни, так як на ньому зав'язується вся безпеку, а також інформація про користувача. Якщо на акаунті відсутні гри або зараховані кошти, то в цьому випадку можна створити новий. Тоді важливо перевірити ще раз правильність написання бажаного логіна, а також подумати, чи буде він відповідати всім вимогам.


У разі створення неправильної облікового запису варто видалити всю інформацію про користувача, банківські картки і т. д., а також зробити часткову блокування аккаунту. Важливо пам'ятати, що повністю видалити неможливо, тому ще раз варто подбати про те, щоб поміняти робочий поштова адреса на непотрібний, інакше можна стати жертвою шахраїв.

Нікнейм

Чи можна поміняти логін в "Стимі"?
Логін необхідний для входу в систему та здійснення платіжних операцій, він відомий лише тим, хто користується абонементом. Тому замість створення облікового запису краще вибрати новий нік. Його можна змінювати будь-яку кількість разів, по мірі докучання. Нікнейм можна змінити декількома способами. В першу чергу, потрібно зайти в профіль і натиснути на кнопку «редагувати». В даному вікні можна буде поміняти особисте ім'я, регіон, а також аватар. Те ж саме станеться, якщо у вкладці друзі натиснути на «змінити ім'я або аватар».


Якщо все ж потрібно поміняти логін і зберегти всі дані

В цьому випадку доведеться створити новий акаунт з бажаним логіном. Після цього на всіх необхідних для роботи пристроях підключити функцію Family Library Sharing (що дуже зручно і в тому випадку, коли вся сім'я та близькі друзі грають в одні і ті ж ігри). Для цього потрібно відкрити вкладку «Налаштування» і вибрати пункт «Сім'я». Потім слід поставити галочку поруч із «Поділитися бібліотекою» і перезапустити клієнт. Після знову відкрити вікно налаштувань і відзначити потрібні облікові записи.
Чи можна поміняти логін в "Стимі"?
Але й у цього способу є свої недоліки. Неактивний профіль з великою кількістю ігор може викликати непотрібний інтерес у шахраїв, тому варто подбати про двоетапної аутентифікації. Крім того, не всі предмети з інвентарю можна перемістити, а також не всі ігри будуть доступні тут є невеликі обмеження, які можна перевірити на сайті підтримки). В іншому ж – це єдиний робочий варіант.
Чи можна поміняти логін в "Стимі"?
Як можна поміняти логін в "Стимі"? Однозначно, ніяк. Найкраще ретельно перевіряти всі введені дані під час реєстрації, тому що на користувальницькому логін зав'язується вся інформація про обліковий запис. Він потрібен лише для входу та здійснення певних операцій, тому не має сенсу навіть перейматися цим.

Популярі новини
Загрузка...