"Скайрим: Серцевий камінь". Застосування. Місцезнаходження

138 0 Новини високих технологій

Серцевий камінь у "Скайриме" з'явився завдяки сюжетного доповнення "Драконорожденный". Щоб дістати його, доведеться почати проходження гри і досліджувати острів. Ця руда розкидана по всьому Солстейму, а здобути її можна, скориставшись звичайної киркою.

Поява головного героя на острові

"Скайрим: Серцевий камінь". Застосування. Місцезнаходження
Як тільки гравець починає проходити сюжетну лінію, що стосується легенди про Довакине, він досягає завдання, коли Седобородые проголошують привселюдно про появу людини з душею дракона. Після цього головного героя зустрінуть послідовники Мирака, які стверджують, що протагоніст — самозванець і гідний тільки смерті. Потім гравцеві належить подорож до острова Солстейм, де йому доведеться розібратися з самим Мираком і виконати кілька побічних завдань. Деякі з цих місій будуть пов'язані з пошуком та видобутком серцевого каменю.


Історія появи руди

"Скайрим: Серцевий камінь". Застосування. Місцезнаходження
Серцевий камінь у "Скайриме", на острові Солстейм, з'явився в результаті вулканічного виверження Червоної гори, яке сталося за двісті років до сюжетних подій доповнення. Цей період місцеві жителі назвали Червоним роком. Вони вірять, що ця порода була поруч з Серцем Лорхана. Саме з цієї причини серцеві камені, навіть після закінчення двох століть, до цих пір здатні палати жаром Червоної гори. Додаткову інформацію про катастрофу на горі можна прочитати в книгах, які знаходяться на полицях жителів острова.

Практичне застосування

"Скайрим: Серцевий камінь". Застосування. Місцезнаходження
Майстер Нелот, що мешкає в будинку Телванни, був упевнений, що з допомогою серцевого каменю в "Скайриме" можна придбати небачені сили, якщо імплантувати його в тіло. Спочатку він хотів провести експеримент над собою, замінивши власне серце на цю руду, але його протеже Илдари наполягла на своїй кандидатурі.


По ходу операції дівчина загинула, але незважаючи на збіг обставин, Нелот все ж продовжив експеримент і вклав серцевий камінь на груди дівчата. Завдяки цьому Илдари повернулася у світ живих і зробила одне з найважливіших відкриттів у цій області. Справа в тому, що в "Скайриме" серцевий камінь запобігає ефект некромантії, що дозволяє оживити мерця, не паплюжачи його тіло. Гравець зможе використовувати серцевий камінь для того, щоб закликати попелястого варта. Хоча застосувати заклинання можна і без руди, її наявність допоможе пепельному варту визначити противника і союзника. Якщо у гравця буде в інвентарі перебувати камінь, то попелястий страж не стане на нього нападати, але в разі його відсутності страж буде атакувати всіх, кого побачить. Ось навіщо потрібен серцевий камінь у "Скайриме". Серцеві камені можуть стати в нагоді у створенні і зачаровании унікальних посохов, які створюються в Тель-Митрине. Це поселення знаходиться на самому відшибі і виглядає, як кілька гігантських грибів. Що стосується продажу, то ціна цих каменів дуже висока, тому, якщо немає бажання використовувати руду за призначенням, можна продати її за солідну суму.

Завдання, пов'язані з каменем

Завдання "Серцеві камені", що видає Нелот, передбачає видобуток одного з них для майстра будинку Телванни. Здобути такі камені можна, подорожуючи по острову. Щоб не пройти повз рудної жили, варто звернути увагу на її зовнішній вигляд — червоні маленькі кратери, які переливаються червоним кольором. Щоб почати видобуток руди, досить при собі мати кирку. Треба підійти до рудної жилі та активувати видобуток. Максимальна кількість видобуваються серцевих каменів — три штуки. З часом жила відновиться, так що не варто переживати про обмеженій кількості руди. Ще один серцевий камінь знадобиться при виконанні завдання "Старі друзі". Однак у цьому випадку необхідний певний серцевий камінь у "Скайриме", код якого ХХ019А9. Де "ХХ", там повинен бути прописаний порядковий номер, під яким встановлено додаток.

Популярі новини
Загрузка...