Які потрібні програми для Windows 7 повинні бути в кожному комп'ютері?

267 0 Новини високих технологій

До складу сучасних операційних систем входить величезний комплекс програмного забезпечення. Незважаючи на це, для повноцінного використання комп'ютера потрібна установка додаткових програм. До того ж в ПК необхідно інсталювати ПО, спрямоване на обслуговування та оптимізацію операційної системи для її правильного і безперебійного функціонування. У даній статті описані лише потрібні програми. Після переустановки Windows 7 їх слід інсталювати в першу чергу. Установка описуваних утиліт обов'язкова, якщо їх аналогів або ще немає у вашій системі.


Архіватор

Велика кількість програм поставляється формати RAR і ZIP, тому першим ділом після установки ОС і драйверів слід установити архіватор. Безперечний лідер серед таких програм - Winrar. Додаток вимагає покупки ліцензії.
Які потрібні програми для Windows 7 повинні бути в кожному комп'ютері?
Якщо немає можливості платити за потрібні програми для Windows 7 кращим вибором серед архіваторів буде 7-zip. Утиліта вміє працювати з великою кількістю форматів. Операції з файлами можуть виконуватися перетягуванням. Єдиний недолік утиліти - інтерфейс. Користувачам, які звикли до комерційним продуктам, він здасться недопрацьованим і незручним.

Набір кодеків

Які програми потрібні для Windows 7 якщо комп'ютер буде використовуватися в якості багатоцільовий платформи або мультимедійного центру? У цьому випадку встановлення кодеків обов'язкове. Справа в тому, що сьогодні існує величезна кількість форматів мультимедійних файлів. Операційна система після установки може працювати з мінімумом з них.


Проинсталлировав набір кодеків, користувач буде впевненим, що 90% відео і аудіофайлів відкриється в будь-якому плеєрі. Самий популярний пакет K-Lite Codec Pack. У дистрибутив входять не тільки кодеки, але і зручний плеєр.

Інтернет-браузер

Після установки ОС в ній вже є інтернет-браузер Internet Explorer, але в плані зручності і безпеки ця програма не зрівняється з лідерами галузі. Саме тому потрібні програми для Windows 7 включають в себе сторонній браузер. На сьогоднішній день найкращими продуктами є Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera.
Які потрібні програми для Windows 7 повинні бути в кожному комп'ютері?
Ні в якому разі не встановлюйте браузер "Аміго". Крім своїх компонентів, він інсталює рекламні модулі. Якщо браузери від іноземних виробників не підходять, краще зупинити вибір на продукт від компанії "Яндекс". "Яндекс Браузер заснований на Chrome, але включає в себе компоненти вітчизняного розробника, що роблять роботу в Рунеті більш комфортною.

Adobe Reader

Описуючи потрібні програми для Windows 7 не можна обійти увагою утиліти для читання PDF-файлів. В якості альтернативи Adobe Reader підійде Foxit Reader. Останнє рішення менш популярне, але справляється зі своїми функціями не гірше лідера.
Які потрібні програми для Windows 7 повинні бути в кожному комп'ютері?
Саме у форматі PDF поставляється велика кількість інструкцій та настанов. Вони дозволять недосвідченим користувачам вивчити функціонал додатків. При труднощах з вибором драйвера або при підключенні обладнання інструкція до пристроїв допоможе у вирішенні проблем.

CCleaner

У процесі діяльності ОС на жорсткому диску скупчується велика кількість непотрібних файлів: кеш браузера, тимчасові файли, мініатюри зображень, невірні ключі реєстру. Щоб ПК працював стабільно, слід регулярно видаляти "сміття". Вручну виконати цю процедуру важко, саме тому необхідно встановити програму CCleaner.
Які потрібні програми для Windows 7 повинні бути в кожному комп'ютері?
Додаток абсолютно безкоштовно. Інтерфейс перекладено на російську мову. Після установки програма додає себе в автозавантаження і включає спостереження за системою. Коли комп'ютера знадобиться очищення, утиліта сповістить про це користувача спливаючим повідомленням.

Auslogics Disk Defrag

Програми для дефрагментації - також потрібні програми для комп'ютера. Windows 7 включає в себе програми для дефрагментації HDD, але швидкість і якість роботи сторонніх продуктів знаходиться на рівень вище. Програма Auslogics Disk Defrag поширюється безкоштовно. Вона вміє дефрагментувати всі популярні файлові системи. Перед початком оптимізації диска рекомендується виконати очищення "сміття". Інтерфейс утиліти простий, тому в процесі її використання труднощів не виникне навіть у недосвідчених користувачів. У програмі організований планувальник для відкладеного запуску оптимізації HDD. Програма може автоматично вимкнути комп'ютер після завершення дефрагментації. Також в програмі є служба, яка стежить за станом жорсткого диска і виконує оптимізацію під час простою ПК.

Антивірус

Потрібні програми для Windows 7 які необхідно встановлювати у першу чергу, - антивіруси. Шкідливі програми постійно удосконалюються. Сьогодні гарантувати стабільну роботу ОС без встановлення антивірусного ПО неможливо.
Які потрібні програми для Windows 7 повинні бути в кожному комп'ютері?
Антивірус потрібно вибирати з числа іменитих виробників. Лідерами в сегменті є NOD, Dr. Web, Kaspersky Internet Security. Якщо комерційні продукти не підходять, варто звернути увагу на Avast, AVG, Avira.