Як видалити Addstickers: поради

176 0 Новини високих технологій

Addstickers - розширення для всіх популярних браузерів, що дозволяє відправляти різні стікери іншим користувачам в особистому листуванні. Перевага даного плагіна в тому, що він відкриває доступ до більшості безкоштовних, а найголовніше - платних стікерів "Вконтакте".

Як видалити Addstickers: поради
Відповідно, за подібні дії з боку користувача адміністрація соціальної мережі блокує особисту сторінку. Для відновлення доступу до акаунту необхідно видалити Addstickers, а зробити це не завжди просто.

Видалити розширення браузера

Як видалити Addstickers: поради
Якщо ви самостійно встановили даний плагін, то спочатку необхідно звернутися до параметрів браузера. Процедура трохи відрізняється в залежності від програми (Google Chrome, Opera тощо), але суть не змінюється. Щоб видалити Addstickers, вам необхідно зробити наступне:


 • Вийти з соціальної мережі і закрити сайт.
 • Перейти в налаштування браузера. Зробити це можна за допомогою гарячих клавіш або через бічне меню. Наприклад, в Google Chrome потрапити в потрібний розділ можна через Меню "Додаткові інструменти" - "Розширення".
 • Тут знаходиться список всіх доповнень і розширень, які в даний момент встановлені у вашому браузері. Знайдіть у списку плагін з назвою Addstickers і натисніть на кнопку "Видалити".
 • Після цього перезавантажте комп'ютер, запустіть браузер і знову авторизуйтеся на сайті. Можливість відправки "халявних" стікерів пропаде, але разом з нею зникне небезпека для особистих даних і вірогідність блокування.
 • Позбутися від вірусу

  Якщо видалити Addstickers стандартним способом не вийшло, то доведеться скористатися стороннім софтом. Однією з таких програм є AdwCleaner. Вона застосовується у випадках зараження браузера і появи рекламного ПО. Її можна завантажити безкоштовно на офіційному сайті розробників. Слідом її потрібно запустити. Софт просканує комп'ютер на наявність загроз і видалить їх. Після цієї процедури потрібно обов'язкова перезавантаження. У більшості випадків AdwCleaner здатний вирішити проблему, а також видалити Addstickers з комп'ютера.

  Можлива загроза

  Настійно не рекомендується користуватися такими розширеннями з кількох причин. По-перше, Addstickers дає нелегальний доступ до платних стікерами, що призводить до блокування у соціальній мережі. По-друге, даний софт представляє загрозу для особистих даних та інформації, що знаходиться на вашій сторінці у "Вконтакте". Програма може отримати повний доступ до вашого облікового запису, розсилати спам вашим друзям і так далі. Тепер ви знаєте, як видалити Addstickers з комп'ютера двома способами і чому це необхідно зробити якомога швидше.

  Популярі новини
  Загрузка...