Чому не відкриваються розширення Google Chrome? Найпоширеніші причини їх вирішення

738 0 Новини високих технологій

Вірус або системний збій? У цій статті ми розглянемо основні причини, чому не відкриваються розширення Google Chrome і з'ясуємо, як вирішити цю проблему.

Вірусне зараження браузера

Найпоширеніша причина - вірус. Проблема вірусного зараження браузера в тому, що коли не відкриваються розширення Google Chrome разом з ними не відкривається і внутрішнє розширення-антивірус. Чистити доводиться вручну. Ознаки вірусу: нав'язлива реклама, самооткрывающиеся сайти.
Чому не відкриваються розширення Google Chrome? Найпоширеніші причини їх вирішення

Як виправити?

Якщо причина того, чому не відкриваються розширення Google Chrome - вірус, виконайте наступні дії:
 • натисніть на вкладку "Меню", виберіть "Налаштування-Розширення";
 • перед вами відкриється список програм, перегляньте його на предмет невстановлених вами розширень;
 • знайдіть підозріле (може "ховатися" під невинною назвою, наприклад, "Модуль безпеки");
 • відключіть і видаліть розширення, що викликає проблему;
 • перезапустіть браузер.
 • Другий спосіб

  Якщо перший спосіб не спрацював, дотримуйтесь такої інструкції:


 • відкрийте "Диспетчер завдань" для браузера комбінацією клавіш Shift + Esc (не плутайте з звичайним "Диспетчером", який відкривається комбінацією Ctrl + Alt + Del);
 • завершіть процеси невстановлених вами розширень або процеси всіх запущених розширень, якщо ви не впевнені, який з них викликав проблему;
 • зайдіть у вкладку "Розширення" чи введіть в адресному рядку chrome://extensions/;
 • видалити підозрілі розширення, якщо вірус знайти складно, видаліть всі рівніші встановлені розширення;
 • перезапустіть браузер.
 • Чому не відкриваються розширення Google Chrome? Найпоширеніші причини їх вирішення  Якщо не відкривається взагалі нічого

  Саме радикальне рішення - видалити сам Google Chrome. З ним піде і потенційний вірус, і можливий системний збій. Щоб уникнути втрати інформації, попередньо зробіть експорт закладок і синхронізуйте Google-аккаунт з браузером. Крім того, повністю перевірте комп'ютер антивірусним програмним забезпеченням. Якщо і це не допомогло, зверніться за допомогою в лікуванні комп'ютера до фахівців. Допомога такого роду надають безкоштовно на форумах Cyberforum і Virusinfo. Створіть тему у відповідному розділі з докладним описом проблеми і чекайте відповіді. Далі виконуйте дії, які вам скажуть виконати на форумах. Зазвичай це установка утиліт для перевірки комп'ютера і створення логів (звітів) про перевірку. Ці логи відправляються фахівця, який на основі представленої інформації каже, як вирішити проблему.

  Системні проблеми

  Системні причини того, чому не відкриваються розширення Google Chrome, зазвичай пов'язані з фреймворком.
  Чому не відкриваються розширення Google Chrome? Найпоширеніші причини їх вирішення
  Фреймворк - це каркас, що забезпечує роботу встановлених програм. В OS Windows Microsoft .NET Framework. У нього є різні версії. Не та версія фреймворку може заважати роботі програм, включаючи браузери. Зайдіть на офіційний сайт Microsoft і встановіть останню версію .NET (завантажується і встановлюється, як звичайна *.exe-програма).

  Підсумки

  Не відкриваються розширення Google Chrome з-за вірусу - часта проблема, яка виникає через нехтування користувачів правилами безпеки. Ось чому вона вражає не тільки "гугловський" браузер, але і Opera, Mozzilla та ін. Тому, крім "лікування" Chrome, зверніть увагу на інші встановлені веб-оглядачі - можливо, їх буде потрібно переустановити або також почистити.

  Популярі новини
  Загрузка...