Як видалити MEGOGO: поради рядовим користувачам

112 0 Новини високих технологій

Ймовірно, багато користувачі зустрічалися з таким сервісом, як MEGOGO. Незважаючи на те, що іноді такий аплет дійсно може бути представлений у вигляді спеціальної утиліти для перегляду на комп'ютері фільмів або телепередач, досить часто можна зустріти і додаток-паразит, яке змінює стартові сторінки браузерів, виробляє постійне перенаправлення на непотрібні користувачеві сайти і т. д. Як видалити MEGOGO? Про це розказано в цій статті. Можна запропонувати два основних варіанти, використання яких безпосередньо залежатиме від того, в якому вигляді ця загроза проникла на комп'ютер користувача.

Видалення MEGOGO найпростішим методом

Оскільки мова йде не про відеосервісі, а про шкідливий програмному забезпеченні рекламного характеру, относимого фахівцями в області кібербезпеки до груп Adware і Hijackers, а простіше кажучи, до рекламним вірусів і викрадачам браузерів, технологія видалення практично для всіх аплетів виглядає однаковою і досить простий.


Як видалити MEGOGO найпростішим методом? Якщо під рукою є програма AdwCleaner, можете скористатися саме цим додатком.
Як видалити MEGOGO: поради рядовим користувачам
Воно якраз і призначене для виявлення і нейтралізації загроз такого типу, до того ж розпізнає описуваний аплет без проблем.

Як видалити MEGOGO, якщо компонент присутній у списку встановлених додатків?

Якщо припустити, що викрадач браузерів був встановлений в системі за неуважність користувача в якості якогось партнерського, причому саме у вигляді окремого додатка, можна скористатися стандартною деинсталляцией в розділі програм і компонентів Windows. Але такий підхід недостатньо ефективний, оскільки після видалення основних компонентів програми, користувачеві доведеться самостійно чистити реєстр і позбавлятися від залишкових каталогів і файлів на жорсткому диску.


Примітка: у деяких випадках доцільно перевірити розділ автозавантаження системи і, якщо там є модуль цього рекламного аплету, відключити його. Як видалити MEGOGO більш ефективним способом? Куди простіше скористатися деинсталляторами класу iObit Uninstaller: виділити потрібний аплет і активувати автоматичний пошук і знищення залишків.
Як видалити MEGOGO: поради рядовим користувачам
Іноді додаток може бути показано у списку програм, а серед панелей оглядачів, тому і видалення потрібно буде робити з відповідного розділу.

Як видалити стартову сторінку MEGOGO в браузерах?

Але просте видалення програмних компонентів допомагає не завжди, адже стартові сторінки такими методами не змінюються, а перенаправлення на сумнівні ресурси не блокується. У цьому випадку необхідно В кожному установленому браузері перейти до розділу налаштувань, після чого змінити початкову сторінку вручну. Іноді може знадобитися і зміна пошукової системи, яка встановлюється за замовчуванням. Однак можна поступити набагато простіше, виконайте скидання налаштувань, так сказати, до заводського стану, яке буде відповідати параметрам, які були застосовані при початковій установці браузера.

Перевірка ярликів оглядачів

Навіть після перенастроювання параметрів оглядачів редирект все одно може залишитися активним. Пов'язано це з тим, що вірусний аплет прописує в параметрах виконуваного файлу браузера власні посилання. Як видалити megogo.net з браузера?
Як видалити MEGOGO: поради рядовим користувачам
Для кожного браузера викличте через ПКМ властивості ярлика, після чого в полі вказівки типу об'єкта перевірте повний шлях до EXE-файл, який відповідає за старт програми. Після назви самого файлу та його розширення видаліть все, що там є, і збережіть зміни. Примітка: описану операцію необхідно виконати для всіх наявних в системі браузерів, включаючи Internet Explorer або Edge. Якщо не видалити вищевказані приписки, рекламний аплет може самостійно знову активізуватися. По завершенні всіх дій в обов'язковому порядку виконайте повний рестарт комп'ютерної системи.

Популярі новини
Загрузка...