Установка мода на жіночі броню в "Скайриме"

179 0 Новини високих технологій

Для багатьох гравців звичайного ігрового процесу може бути недостатньо, тому вони зацікавлені у доповненнях, латках і модах. Постійно удосконалюється гра здатна утримати користувачів на довгі роки. Реліз контенту та усунення неполадок - одні з пріоритетних завдань розробників. Але багато гравців беруть цю відповідальність на себе, залучаючи в гру користувальницькі модифікації. Багато гри підтримують підключення подібних модів, що підігріває інтерес громадськості до проекту. Найпопулярнішою грою, яка має величезну кількість модів, є The Elder Scrolls V: Skyrim. Зміни можуть стосуватися абсолютно все, в тому числі і жіночої броні. Моди на "Скайрим" дозволяють істотно видозмінити гру і оптимізувати її під кожного гравця. У цій статті ми розберемося з моделями броні для жінок і їх установкою.


Мод на жіночу броню в "Скайриме"

Слід насамперед уточнити, що існують різні моделі комплектів для звичайних тел: CBBE, UNP та інші. Кастомний модель героя жіночої статі може бути замінена на більш досконалу. Звичайно, не кожна модель буде відповідати лорности гри, але всі операції проводяться індивідуально для певного користувача.
Установка мода на жіночі броню в "Скайриме"
Розглянемо дві основні моделі тіл, на які найчастіше підточені модифікації:
 • UNP-тіла. Встановлена модель тіла додасть героїні більш акуратний і жіночний вигляд. Ця модель набагато краще вписується в лорную середу гри, ніж CBBE-об'єкти.
 • CBBE-тіла. Відмінною особливістю цієї модифікації є те, що герої жіночої статі будуть володіти збільшеній (порівняно з UNP) формою грудей і так далі.
 • Пошук модифікації

  Величезна кількість модів на різні типи тіл можна знайти на спеціалізованих сайтах, які присвячені модам для "Висування". Реплейсер жіночої броні знаходиться у відповідних розділах, які надають різні види екіпіровки конкретно для героїв жіночої статі. Найчастіше модифікації мають формат .esp.
  Установка мода на жіночі броню в "Скайриме"

  Установка модифікації

  Після успішного завантаження модифікації, її потрібно розархівувати (якщо файл був представлений у вигляді стислого об'єкта). Потім дії користувача повинні бути наступні:
 • Весь вміст необхідно перенести в папку Data, яка знаходиться в ігровій папці Skyrim.
 • Відкрити лаунчер гри або який-небудь менеджер доповнень для "Висування", в яких необхідно активувати завантажені модифікації.
 • Після виконаних операцій можна закрити меню/програму модифікацій і запустити гру.
 • Популярі новини
  Загрузка...