Вампірська броня в "Скайриме": моди. Vampire Armor

343 0 Новини високих технологій

Вампіри в «Скайриме» будуть зустрічатися вам досить часто. Це грізні супротивники, здатні скласти конкуренцію в бою навіть добре прокачанному персонажу. А ще вампіри відрізняються витонченим почуттям стилю, тому не дивно, що багато геймери хотіли б роздобути їх фірмову екіпіровку. Саме тому, як це зробити, і присвячена дана стаття. Тут буде розглянуто як звичайна вампірська броня в «Скайриме», так і моди, що дозволяють зробити одяг нічних мисливців ще більш екстравагантної і стильною.

Стандартна екіпіровка

Зроблена з міцної шкіри і добре підігнана по фігурі. Цю екіпіровку можна зустріти в грі в трьох різних кольорах: білому, сірому й червоному. Втім, незважаючи на відмінності в зовнішньому вигляді, всі ці комплекти мають ідентичні характеристики.


Єдиний спосіб отримати стандартну Вампірську броню в «Скайриме» – зняти її з тіл попередніх власників. Їх, у свою чергу, легко можна знайти в замку Волкихар, який ви відвідаєте в ході проходження доповнення Downguard. Крім того, вампіри в «Скайриме» часто нападають на міста, так що ніхто не заважає вам убити їх і забрати все, що вам потрібно.

Королевська екіпірування

Броня вампірської знаті помітно відрізняється від стандартного варіанти. З першого погляду видно, що для її виготовлення були використані більш благородні і, відповідно, більш дорогі матеріали. Крім того, в комплекті з Королівської бронею йде плащ, який виглядає дуже стильно.
Вампірська броня в "Скайриме": моди. Vampire Armor
На жаль, роздобути цю екіпіровку не так вже й просто. Так, ви зможете знайти її під час дослідження замку Волкихар або ж зняти з тіла Харкона. При цьому скрафтить королівську броню в кузні у вас не вийде, але зате її можна поліпшити, використавши кілька одиниць шкіри.


Що стосується особливих властивостей, то вся екіпіровка даного типу має зачарование, що дозволяє швидше відновлювати магічну енергію. Зняти його або змінити у вас не вийде.

Dawnguard Vampire Armorfix

Невелика модифікація, вносить важливі зміни для вампірської броні в «Скайриме». Зокрема, даний мод дозволяє вам зібрати всі комплекти екіпіровки нічних мисливців доповнення Downguard, незалежно від того, яку з протиборчих сторін ви вибрали. Також, встановивши всі файли, ви зможете отримати вампірський капюшон. Його можна зняти з тіл убитих нічних хижаків, так і просто купити у замку Волкихар. Капюшон зачаровывается без будь-яких проблем, поліпшується і входить в повний комплект броні. Він відмінно виглядає на зверорасах і не ламає текстури їх осіб. Крім того, після установки модифікації, ви зможете відшукати броню Валерики в її кабінеті. Обладунок буде представлений в єдиному екземплярі, і, при бажанні, ви зможете його поліпшити.

Мод на ковку

Як відомо, вампірську броню в «Скайриме» неможливо виготовити в кузні. Дана модифікація дозволяє виправити цю несправедливість. При цьому мод не суперечить сюжетом. Так, наприклад, ви не зможете крафтить екіпіровку до тих пір, поки не пройдете квест «Пробудження» доповнення Downguard. Крім того, вам доведеться прокачати деякі навички в гілці «Ковальська справа», інакше викувати необхідні предмети у вас не вийде.
Вампірська броня в "Скайриме": моди. Vampire Armor
Зверніть увагу на те, що мод додає у асортимент крафтових речей не тільки вампірську екіпіровку, але і багато інших цікавих обладунків. Наприклад, ви зможете виготовити фалмерскую броню, важкі обладунки вартою світанку і так далі.

Real Royal Armor

Це мод для королівської вампірської броні в «Скайриме». Замінює стандартну екіпіровку на більш виразну, але в той же час похмуру. Обладунок виконаний в червоно-чорних тонах, а на плащі красується хитромудрий узор. Броня відмінно виглядає на персонажах як чоловічої, так і жіночої статі.
Вампірська броня в "Скайриме": моди. Vampire Armor
Всі текстури, використані для створення екіпіровки, мають високу роздільну здатність. Це означає, що ви не виявите замыленных елементів, розглядаючи обладунок з близької відстані. Майте на увазі, що для коректної роботи модифікації у вас має бути встановлено додаток Downguard.

Dawnguard Armors

Відмінний ретекстур вампірської броні для «Висування». Встановивши його, ви замініть стандартну екіпіровку нічних хижаків на більш деталізовану і екстравагантну модель. Обладунки підходять для персонажів чоловічої і жіночої статі, але при цьому виглядають на них по-різному. Зокрема, броня представниць слабкої статі має більше відкритих ділянок. Крім того, під час встановлення даної модифікації у вас буде вибір: повністю замінити стандартну вампірську броню або ж залишити її у первісному вигляді, а новий варіант обладунків додати в список крафтових предметів. Тут вже кожному потрібно самостійно вирішити, який з варіантів буде більш зручним.

Lustmord Skyrim Vampire Armor

Як і майже всі подібні модифікації, додає в гру нову вампірську броню для чоловічих і жіночих персонажів. Правда, у Lustmord Skyrim Vampire Armor є одна суттєва особливість – щоб отримати екіпіровку, вам доведеться пройти короткий, але дуже цікаве завдання. Виконавши квест, ви відкриєте доступ в особливу кузню, в якій і створюються нові обладунки.
Вампірська броня в "Скайриме": моди. Vampire Armor
Що стосується зовнішнього вигляду, то броня виконана в нетиповому для серії The Elder Scrolls стилі. Наприклад, жіночий варіант забезпечений вуаллю, яка надає героїні дещицю загадковості.

"Броня Разиэля"

В принципі, все повинно бути зрозуміло з назви модифікації. Вона додає броню Разиэля з культової гри Soul Reaver. При цьому є два види екіпіровки: легка для воїнів і полотняна для магів. Крім того, ви можете надіти стилізовані крила, які займають слот для амулета.
Вампірська броня в "Скайриме": моди. Vampire Armor
Щоб виготовити броню Разиэля, вам потрібно буде відвідати будь-яку кузню. Крім того, для виробництва обладунку знадобиться певна кількість ресурсів і прокачані навички «Ковальської справи». На жаль, варіантів екіпіровки для персонажів жіночої статі не передбачено.

Шкіряна вампірська броня

А ця екіпіровка підійде для любителів викликають костюмів. Насправді бронею її можна назвати лише умовно, адже вона закриває лише деякі ділянки тіла персонажа. У комплект, окрім нагрудника, входять рукавички, чоботи і штани. Як нескладно здогадатися, ця екіпіровка підходить винятково для жіночих персонажів. Також майте на увазі, що для її отримання вам доведеться спочатку встановити модифікацію, а потім ввести в консолі команду «help «vampire Leather» 4».

Популярі новини
Загрузка...