Кращі графічні моди в «Скайрим»

281 0 Новини високих технологій

Вже й не віриться, що з моменту виходу The Elder Scrolls 5 Skyrim пройшло більше 6 років. Пророблений світ «Древніх сувоїв» не перестає дивувати, а виконати абсолютно всі завдання і досліджувати кожен куточок «Скайріма» досить важко, майже нереально. Особливо якщо врахувати, що відсутні пару завдань завжди можна додати модів. Одні з самих затребуваних модів – графічні. За 6 років потужності ПК серйозно зросли, так чому б не пограти в більш красивий, детально пророблений «Скайрим»? Які графічні моди існують для гри?

Стандартне поліпшення текстур

Цікаво, що про поліпшення графіки задумалися не тільки найвідданіші фанати серії ігор, але і самі розробники. Таке, погодьтеся, трапляється нечасто, щоб творці після випуску гри допрацьовували графіком, причому непогану спочатку. Хто б що не говорив, але в порівнянні з попередніми частинами серії Тамріель помітно змінився, після «Скайріма» кілька мультяшний Сиродил і атмосферний і досить якісний для свого часу Ввандерфелл виглядають навіть кілька порожньо.


Кращі графічні моди в «Скайрим»
Сувора північна природа надає грі чарівність, а опрацювання деталей дозволяє повністю зануритися в гру. Отже, розробники вирішили дещо доопрацювати своє дітище, випустивши DLC High-Res Texture Pack. Вийшов приблизно такий результат:
Кращі графічні моди в «Скайрим»
Картинка, нехай трохи, але все ж змінилася в бік більшої контрастності, більшою промальовування деталей. Але немає межі досконалості, і творці модів взяли справу в свої руки.

Окремі моди на поліпшення рас

Безумовно, безліч модов стосуються поліпшення зовнішнього вигляду жителів Тамріеля, то гравців не влаштовують занадто брудні тіла, то ніс не так намальований. Терміново, терміново пластичних хірургів «Скайрим»! Тут у меров занадто криві носи! Наприклад, так перетворює раси ельфів мод Ethereal Elven Overhaul.


Кращі графічні моди в «Скайрим»
Графічних модів, поліпшують раси, досить багато. Деякі люблять перетворити своїх героїв в топ-моделей. Правда деколи деякі графічні моди «Скайрим» можуть вибиватися з ЛОРа. Воно, може, й гарно, але все ж неатмосферно.
Кращі графічні моди в «Скайрим»

Окремі моди на поліпшення спорядження

Не обійшли стороною талановиті розробники модів і всіляка зброя, обладунки, речі. Адже набагато приємніше знаходити в підземеллі дійсно красивий меч, який вартий того, щоб ним бився сам Довакин. А часом і просто набридають однакові вбрання у всіх НПС провінції. Знову на допомогу приходять графічні моди "Скайрим". Наприклад, не можна обійти мод на реплейсер броні стражників. Адже абсолютно однакові стражники у всіх містах, лише з різними колірними рішеннями – це нудно.
Кращі графічні моди в «Скайрим»
Існують модифікації з новими текстурами для продуктів, речей, трав, інгредієнтів, монет, корони Барензии і майже будь-якої іншої речі в «Скайриме». Знову ж таки, існують моди, які гармонійно доповнюють ігровий світ, інші ж створені для приколу, це – модифікації на любителя. Взяти хоча б преображення золотих монет в українські гривні.
Кращі графічні моди в «Скайрим»

Складання модів

І, звичайно, існують масштабні, великі за обсягом, великі за кількістю змін графічні моди «Скайріма», 5-ї частини з серії The Elder Scrolls. Як правило, подібні модифікації встановлюються в однині, встановити 2 глобальних мода нереально, вони напевно вступлять у конфлікт. Саме ці графічні моди «Скайрим» – найкращі. Такі модифікації найчастіше вимагають немаленьких витрат ресурсів комп'ютера: від місця на жорсткому диску – вага модификаии може становити кілька гігабайт – до певного рівня процесора, відеоадаптера, оперативної пам'яті.
Кращі графічні моди в «Скайрим»
Безумовно, в першу чергу такі графічні моди «Скайрим» зачіпають природу провінції, весь зовнішній і внутрішній світ в цілому, це те, що оточує гравця протягом усього проходження. Опрацьовуються найменші деталі, кожен килимок, кожен кущик, кожна бочка, кожне поліно в каміні, навіть якщо ви все одно пробіжите, не подивившись, що саме там горить. Модифікації покращують вигляд летять сніжинок, надають фотореалізму сонячним променям. У підсумку всіх цих дрібниць складається неймовірна картинка, яка неймовірним чином захоплює.
Кращі графічні моди в «Скайрим»
Приклад такої модифікації – TES 5: Skyrim Super mega beautiful (краса) + RealVision ENB. Але, встановивши деякі моди з подібною графікою, взагалі неможливо грати. ([Skyrim]Beautiful Landscapes Vol.2 (ENB Series Ultra Realistic Graphics))
Кращі графічні моди в «Скайрим»
Але як красиво вони виглядають! Бути може, коли-небудь "залізо" зможе легко витримати таке навантаження. Але все ж з перетворенням «Висування» не варто сильно захоплюватися: надмірна кількість графічних модів, особливо не підібраних один до одного, може зруйнувати ту тендітну атмосферу, якою славиться серія «Древніх сувоїв». Якщо вже хочеться кардинально змінити гру, то краще вибрати складання графічних модів «Скайрим» і встановити її строго по інструкції.

Популярі новини
Загрузка...