ATI Radeon HD 2600 PRO: опис моделі

147 0 Новини високих технологій

ATI Radeon HD 2600 PRO — це основоположник підтримки DirectX десятій версії для відеокарт цього виробника. Графічне ядро RV630 яке виконано по 65-нанометровому технологічному процесору, використовувалося у створенні відеокарт Radeon. Текстурні конвеєри в кількості восьми штук і уніфіковані процесори, яких 120 штук, були використані у створенні чіпа.

Варіанти від Sapphire

Загальні характеристики ATI Radeon HD 2600 PRO збігаються між різними варіаціями, але відмінність моделі від Sapphire в тому, що підключається інтерфейс відповідає стандарту PCI Express X16. Цей роз'єм дозволяє використовувати відеокарту ATI Radeon HD2600 PRO від Sapphire в материнських платах сучасного покоління.


Тип використовуваної пам'яті — GDDR2 а її обсяг дорівнює 512 мегабайт. Максимально доступна роздільна здатність становить 2560 х 1600. Є два виходи формату DVI-I, які підтримують зв'язок через перехідник для кабелів VGA. Для передачі високоякісного цифрового сигналу можна використовувати два роз'єми HDMI.
ATI Radeon HD 2600 PRO: опис моделі
У комплекті з відеокартою ATI Radeon HD 2600 PRO від Sapphire надається диск з драйверами, інструкція з експлуатації, подарунковий купон для безкоштовної установки ігор Valve. Зовнішній вигляд відеокарти представлений у вигляді друкованої плати середніх розмірів, на яку зверху встановлений кулер, охолоджуючий чіп. За зовнішнім виглядом можна визначити, що дана модель не здатна підтримувати технологію CrossFireX, що дозволяє поєднувати кілька відеокарт заради високої продуктивності.


Варіанти від Sapphire з AGP

Відмінність цієї моделі ATI Radeon HD 2600 PRO в тому, що вона підходить для материнських плат старого покоління, які володіють інтерфейсом AGP. Такий хід дозволив компанії посісти першість на обох нішах торгівлі і не відставати від конкурентів.
ATI Radeon HD 2600 PRO: опис моделі
Що стосується технічних характеристик, то вони не відрізняються від попереднього представника цього графічного адаптера. Комплектація відеокарти містить у собі диск з драйверами для зручності використання та виявлення графічної карти в системі, перехідник для моніторів VGA, кабель "тюльпани" для відеовиходу та кабель DVI-I. Коробка також не відрізняється від версії з PCI Express X16 крім наклейки з бічної сторони, яка вказує на наявність підключення через порт AGP.

Модифікація Advantage

Третій варіант відеокарти ATI Radeon HD 2600 PRO побудований на тому ж ядрі, що і попередні дві моделі, а вийшла вона в світ в серпні 2007 року. Чіп графічного адаптера розташований на 390 транзисторах, а розмір становить 153 квадратних міліметра. Підключення до материнської плати здійснюється за допомогою інтерфейсу PCI Express X16. Що найголовніше — саме ця модифікація дозволяє підключити і об'єднати дві відеокарти на материнській платі.
ATI Radeon HD 2600 PRO: опис моделі
Що стосується об'єму пам'яті, то тут її вдвічі менше, ніж у двох попередніх варіантах. 256 мегабайт типу GDDR2 і шина на 128 біт дозволяють забезпечувати пропускну здатність до 16 гігабіт в секунду. Відеокарта займає всього один слот і споживає енергію не більше 35 ватт. Що стосується виходів для підключення до периферії, то тут все бідно — два виходи DVI і один вихід для підключення до роз'єму S-Video.

Висновок

Незважаючи на гідні технічні дані, можна зробити висновок, що розмір пам'яті в 512 мегабайт для таких характеристик не потрібен, так як це негативно впливає на доступність товару в ціновому плані. З таким технічним потенціалом і досить 256 мегабайт відеопам'яті, щоб не тільки запускати прості програми, але і ігри середнього рівня.

Популярі новини
Загрузка...