ATI Radeon HD 4600 Series: характеристика двох відеокарт

621 0 Новини високих технологій

Моделі графічних карт Radeon HD 4600 були випущені в світ в 2008 році і стали затребувані на ринку. Їх продуктивність могла обігнати навіть 9500 GT, що робило їх не тільки популярними, але і конкурентоспроможними. Звичайно, графічні процесори ранніх моделей цієї серії не могли позиціонуватися як ігрові, але цього вистачало, щоб характеристики ATI Radeon HD 4600 Series забезпечували стабільну роботу на ПК і серфінг, а також для обробки простих додатків. Тут представлені два найяскравіших представників 4000 серії.

Gigabyte Radeon HD 4650

ATI Radeon HD 4600 Series: характеристика двох відеокарт
Один чіп відеопам'яті товщиною 55 нанометрів стартує з мінімальною частотою 600 мегагерц. Графічний процесор ATI Radeon HD 4600 Series 1024 мб, характеристики якої вказують на наявність 128-бітної шини, здатний видавати зображення відразу на двох моніторах. Кількість процесорів, які відповідають за побудову тривимірних об'єктів, становить 320 штук, а кількість блоків текстур - 32. Кількість блоків фільтрації пікселів - 8 штук.


ATI Radeon HD 4600 Series: характеристика двох відеокарт
У ATI Radeon HD 4600 Series характеристика підтримки DirectX відповідає десятій версії, а графічна бібліотека працює на версії OpenGL 3.2. Що стосується графічної пам'яті, то її розміри 1024 мегабайт, а частота роботи становить 800 мегагерц. Формат сумісної пам'яті, з якою може працювати дана відеокарта - DDR2. Оскільки відеокарта старого покоління, то для її підключення до материнської плати повинен бути роз'єм AGP. У комплекті з відеокартою є диск з драйверами від виробника, дозволяє налаштувати відеокарту і розкрити її потенціал.

Відгуки користувачів про Gigabyte Radeon HD 4650

Багато користувачі відзначають в позитивних характеристиках ATI Radeon HD 4600 Series 4650 що виконання карти - на високому рівні, є гідне охолодження, що важливо для графічних прискорювачів.


Серед недоліків, а їх небагато, відзначаються проблеми з чіпсетами материнських плат, які неможливо відновити. У зв'язку з цим постає питання про сумісності обладнання. Багато негативні відгуки залишені користувачами, незадоволеним ціновою пропозицією.

ASUS Radeon HD 4670

ATI Radeon HD 4600 Series: характеристика двох відеокарт
За характеристиками ATI Radeon HD 4600 Series 4670 має два варіанти за розміром відеопам'яті: 512 мб і 1 гб. Варіант від виробника ASUS має об'ємом відеопам'яті 1024 мегабайт і пропускну здатність 128 біт. Хоч її і позиціонують як офісну, багато користувачів використовують її як ігрову, але з вибірковими налаштуваннями, не намагаючись запустити особливо вимогливі ігри. Передачі даних можна сказати, що ASUS відмовився від стандартного перехідника AGP і використовує інтерфейс PCI-E 16x, щоб передача даних була ще швидше. Карта розміщується на одному слоті в материнській платі стандартного розміру, також є підтримка технології CrossFire і CrossFire X, яка дозволяє підключати від двох до чотирьох відеокарт. Виходить добитися небувалої продуктивності в обробці зображення.
ATI Radeon HD 4600 Series: характеристика двох відеокарт
Графічний процесор має назвою RV730 і робочою частотою 750 мегагерц. Технологічний процес, як і в молодшої моделі складає 55 нанометрів, формат підтримуваної відеопам'яті GDDR3. 32 текстурних блоки забезпечують якісну промальовування двомірного зображення, а для кращого згладжування зображення було додано 8 блоків растеризації. Завдяки ATI Radeon HD 4600 Series характристика 4670 за шейдерам, в кількості 320 штук, відеокарта здатна проводити більше обчислень.
DirectX десятій версії дозволяє краще працювати з усіма додатками, де потрібна підтримка графічного процесора. Рівень згладжування об'єктів - одна з найбільш популярних технологій у відеокартах. 24-кратне згладжування забезпечить плавне і чітке зображення, однак, цей параметр може негативно позначитися на загальній продуктивності карти, тому фахівці рекомендують зменшувати цю настройку до прийнятної якості зображення. Для гідної якості промальовування і реалістичної картинки, використовується така технологія, як анізотропна фільтрація, яку на цій карті можна підвищити до 16 разів.

Відгуки користувачів про ASUS Radeon HD 4670

У позитивних відгуках користувачі відзначають хорошу продуктивність в іграх, а також доступну ціну. Також багато задоволені охолодженням і дизайнерським рішенням. Негативні відгуки залишали ті користувачі, які скаржилися на шум від відеокарти. Також деякі зазначали, що ці відеокарти несумісні з їх материнськими платами.

Популярі новини
Загрузка...