AMD Radeon HD 7800 Series: характеристики двох відеокарт

484 0 Новини високих технологій

У 2013 році AMD випустила дві відеокарти AMD Radeon HD 7800 Series з характеристиками, відмінними один від одного. Чіп, заснований на мікроархітектурі Graphic Core Next, займає місце, рівне 2.8 мільярдів транзисторів. Як і у більшості карт від Radeon, тут присутня технологія Eyefinity, що дозволяє підключати до шести моніторів одночасно. Вони можуть працювати незалежно один від одного, а можуть утворити один великий монітор. Все залежить від того, які налаштування будуть виставлені.

Radeon 7850

Дана відеокарта AMD Radeon HD 7800 Series за характеристиками володіє 800 мегагерцами частоти роботи процесора. Високу продуктивність і пропускну здатність (153 гігабіта в секунду) забезпечує шина розміром 256 біт. Обчислювальна система обробляє дані, рівні 176 терафлопсам. Обчислювальні блоки присутні в кількості 16 штук, а текстурні блоки – у кількості 64 штук. Для обчислювальних процесів є два ядра.


AMD Radeon HD 7800 Series: характеристики двох відеокарт
Формат пам'яті відповідає маркуванню GDDR5 а підтримка DirectX одинадцятій версії допоможе прискорити взаємодію з додатками операційної системи. Для кращої оптимізації роботи карти необхідно стежити за оновленням драйверів, так як тільки вони здатні повністю розкрити всі можливості графічного процесора і забезпечити доступ до необхідних налаштувань. Базові драйвера, які позначають відеокарту в системі, йдуть в комплекті з картою, а оновлену версію можна подивитися на сайті AMD. Цей графічний процесор відеокарти AMD Radeon HD 7800 Series володіє підтримкою самих нових вбудованих технологій, які дозволяють насолоджуватися якісним і плавним зображенням в 60 кадрів, а дозвіл при цьому може досягати 4096 х 2160 пікселів. Те ж саме стосується і аудіопотоку, який відповідає всім сучасним вимогам, видаючи якісний звук.


Radeon 7870

Ця відеокарта AMD Radeon HD 7800 Series за характеристиками є потужним послідовником попередньої картки. В її розпорядженні цілий гігагерц для роботи з графічним процесором. Продуктивність для обчислювальних операцій набагато вище, ніж у попередньому варіанті – 256 терафлопсов. Є обчислювальні блоки в кількості 20 штук і 80 блоків текстур.
AMD Radeon HD 7800 Series: характеристики двох відеокарт
Так як це – флагман серії 7800 то по багатьом параметрам він перевершує свого побратима. Підтримка технології тесселяції впроваджена в відеокарти цього виробника давно, але в цій версії вона доведена до межі. Тепер можна насолоджуватися тривимірним зображенням, що вражає своєю реалістичністю і детальністю. А поліпшене згладжування допоможе домогтися плавного і приємною картинки. В інших параметрах даний представник AMD Radeon HD 7800 Series за характеристиками повністю збігається з попередньою моделлю. Обидві карти здатні підтримувати технологію тривимірного зображення як відео, так і в іграх. Також є можливість для підключення в цілях підвищення продуктивності декількох карт, але цей параметр може залежати ще і від можливостей материнської плати.

Популярі новини
Загрузка...