Як перекласти «Фотошоп» на російську мову? Поради та рекомендації

268 0 Новини високих технологій

Часто трапляється, що встановлене програмне забезпечення або іншої будь софт підтримує лише англійську мову. Ймовірно, це величезна проблема для тих, хто не знає іноземної мови. Деяким просто некомфортно працювати в середовищі, де всі пояснення та налаштування надаються на нерідній мові. Проблема русифікації встала дуже давно, і різні команди локалізаторів борються за право впровадити свій переклад в продукт. Виходить, що весь перелік програм ділиться на три групи:

 • перекладена розробником;
 • перекладена локализатором;
 • не перекладена взагалі.
 • Деякі користувачі стикаються з тим, що не знають, як перекласти на російську мову «Фотошоп CS5». Особливо це актуально для тих, хто встановив англомовну версію спочатку.


  Як перекласти «Фотошоп» на російську мову? Поради та рекомендації

  Як перекласти «Фотошоп» на російську мову

  Складних ситуацій може виникати безліч, але рішення цієї проблеми просте і лінійне, за винятком деяких подій. Отже, коли користувач зайшов в англомовну версію, насамперед необхідно поміняти мову на своє рідне. Хоча деякі роблять навпаки – змінюють російська англійська, так як вчитися працювати в програмі на мові розробників дуже зручно.

  Зміна мови в програмі

  На щастя, Adobe Photoshop останніх версій підтримує функцію зміни мови – у бібліотеці мов присутня російська. Користувач може перевести «Фотошоп» як на російську, так і на будь-який інший мову, переслідував інструкцій нижче:
 • У другій вкладці Edit знаходимо категорію Preferences, яка знаходиться в самому низу списку. В ній вибираємо пункт Interface.
 • Спливе вікно, в якому відображаються параметри інтерфейсній панелі. Нам необхідно обрати другу сходинку в списку під назвою Text і знайти на екрані пункт UI Language, в якому потрібно поставити значення Russian.
 • Натискаємо на кнопку ОК і після виконаної операції виходимо з графічної середовища «Фотошопу».
 • Тепер заново перезапускаємо програму. Після завантажувального екрану весь інтерфейс повинен змінитися на російськомовну розкладку.
 • Як перекласти «Фотошоп» на російську мову? Поради та рекомендації

  Українізатор для Adobe Photoshop

  Якщо користувач зіткнувся з такою проблемою, що в випадаючому списку немає рідної мови, то необхідно завантажити українізатор від локалізаторів безпосередньо. Видалення мови може бути пов'язане з тим, що він був просто вирізаний з настановного файлу або був пошкоджений. У будь-якому випадку користувачеві не завадить вдатися до встановлення мови через русифікатор. В Інтернеті досить багато різних русифікаторів на різні версії, тому в першу чергу необхідно сконцентрувати пошук на версії «Фотошопу», встановленого на комп'ютер.


  Установка русифікатора

  Перед тим як перевести «Фотошоп» на російську, необхідно визначитися з типом русифікатора. Вибір користувача може впасти на будь-який варіант, але варто мати на увазі, що орієнтир, крім версії, повинен лягати на дату оновлення збірки з програмою-русифікатором. Отже, наведемо порядок завантаження і установки русифікатора в Adobe Photoshop:
  Як перекласти «Фотошоп» на російську мову? Поради та рекомендації
 • По вище наведених пріоритетів знаходимо потрібну збірку з російською мовою.
 • Завантажуємо архів, в якому розташовується великий печінка папок і підпапок.
 • Перед тим як перевести «Фотошоп» на російську, потрібно провести розархівацію і переміщення вмісту в кореневу папку програми «Фотошоп». Але перед цим необхідно видалити весь вміст папки з локалізацією. Ця папка знаходиться на системному диску комп'ютера (C:Program FilesAdobeAdobe PhotoshopLocales).
 • При бажанні можна розпакувати і скопіювати тільки російська мова. Це дозволить зайвий раз не завантажувати продуктивність програми.
 • Після копіювання запускаємо програму, якщо ви видалили перш за все мови, то у вас інтерфейс стане російською, якщо такого не сталося, слід повторити ті дії, які користувач виконував при зміні звичайної мови. Єдиною відмінністю стане той факт, що в пункті «Текст» розгортається список буде містити мінімум робочих мов.
 • Популярі новини
  Загрузка...