Як поставити російську мову в "Фотошопі CS6": поради, рекомендації

630 0 Новини високих технологій

На сьогоднішній день, напевно, тільки ледачий не знає, що таке Adobe Photoshop, або не намагався щось в цьому графічному редакторі створювати або редагувати. Користувачі, вперше встановили редактор, задаються питанням про те, як поставити російську мову в «Фотошопі CS6». Це справді потужний редактор для створення як растрової, так і векторної графіки. Він володіє величезним набором найрізноманітніших інструментів - як стандартних, так і окремо встановлюються. Це різні плагіни, кисті – просто величезна кількість самих різноманітних кистей, які можна скачати в інтернеті. А можна прямо тут створювати їх самостійно і зберігати для подальшої роботи. Все залежить тільки від фантазії користувача.


Як поставити російську мову в "Фотошопі CS6": поради, рекомендації

Як поставити російську мову в "Фотошопі CS6" після установки

Photoshop володіє можливістю завантажувати різні шрифти, градієнти і багато іншого. На перший погляд інтерфейс «Фотошопу», а, точніше, різноманітність пунктів меню налаштувань кнопок інструментів і може відлякати. Але не так все страшно, як може здатися спочатку. Спочатку при установці "Фотошопу" немає можливості поставити російську мову, що викликає певні труднощі у користувачів, які з англійською мовою незнайомі.

Покрокова інструкція для зміни мови інтерфейсу «Фотошопу»

Так як поставити російську мову в «Фотошопі CS6»?
 • Дуже просто запускаєте програму.
 • У правому верхньому куті інтерфейсу програми клацаєте по кнопці Edit ("Редагування").
 • У діалоговому вікні дивимося останню сходинку — Preferences (Параметри).
 • Наводимо на неї мишкою – відкриється наступне контекстне меню, в якому клікаєм на Interface.
 • Дивимося в центр відкрився вікна. У графі Text пункт UI Language – перемикаємо на російську, перевантажуємо Adobe Photoshop. Після перезавантаження інтерфейс буде повністю русифікований.
 • Як поставити російську мову в "Фотошопі CS6": поради, рекомендації  Тепер ви знаєте, Photoshop CS6 як включити російську мову, але якщо ви вирішили всерйоз займатися редагуванням або дизайном, то знання англійської вам буде просто необхідно. Так як найкращі курси і відеоуроки знімають саме англійською.
  Як поставити російську мову в "Фотошопі CS6": поради, рекомендації

  Краще вивчати "Фотошоп" англійською мовою

  В мережі, звичайно, багато уроків - як текстових, так і відео - російською мовою, але навіть в цих російськомовних уроках дуже часто використовується "Фотошоп" з англійським інтерфейсом. Тому якщо ви переведете "Фотошоп" на російську, то при навчанні можуть виникнути якісь труднощі зі сприйняттям назв інструментів та пунктів меню, які для вас стануть звичними російською, а при навчанні будуть вимовлятися їх англомовні назви. Але також якість цих самих уроків часто залишає бажати кращого. Якщо вас хвилює, як поставити російську мову в «Фотошопі CS6», то краще цього не робити. По-перше, буде додатковий стимул підтягти або вивчити англійську мову. По-друге, легше будуть сприйматися незнайомі назви кнопок та інструментів. До яких, до речі, ви дуже скоро звикнете, вивчаючи різний матеріал про «Фотошоп» з мережі.
  Як поставити російську мову в "Фотошопі CS6": поради, рекомендації
  Для версії Adobe Photoshop CS6 як зробити російську мову, зрозуміло. А якщо у вас версія старше, CS5 приміром, то тут немає нічого складного, принципово інтерфейс не відрізняється. В CS6 додано кілька додаткових функцій і змінений стиль самого вікна на темно-сірий. На думку розробників, такий темний стиль більш приємним і не напружує очі, на відміну від світлого інтерфейсу, яким був CS5.

  Популярі новини
  Загрузка...