Стрілялки для дітей 3 роки на комп'ютері

177 0 Новини високих технологій

Кожній дитині в дитинстві необхідно грати у щось. Для дітей 3 року стрілялки - захоплююча та розвиваюча іграшка. Однак такі ігри на комп'ютері повинні бути адаптовані для дитини. Адже реакція і моторика рук у нього ще не розвинені. Він не зможе грати в складні ігри для дорослих. Однак існують спеціальні адаптації для такого віку.

Краща гра для дітей

Стрілялки для дітей 3 роки на комп'ютері
"Солдат Петруха" найкраще підходить для віку 3 роки. Адже вона створена спеціально для такої аудиторії. У центрі сюжету перебуває Петруха. Йому потрібно обороняти свою базу. Гра-стрілялка для дітей 3 років передбачає ведення бою тільки з кулеметом. До достоїнств гри відносяться:
 • Можливість управляти персонажем комп'ютерною мишею.
 • Яскрава анімація.
 • Цікаве оповідання.
 • Динамічний геймплей.
 • У цей твір варто пограти дітям, якщо їм є 3 роки або більше. Адже в ній поєднуються всі кращі якості: просте управління, красива графіка, динамічний процес гри.


  Стрілялки в браузері

  Стрілялки для дітей 3 роки на комп'ютері
  Запускати такі додатки можна навіть на комп'ютері з застарілими відеокартами і процесорами. Адже ці стрілялки для дітей (3 роки - достатній вік) знаходяться в браузері. Однак перед їх запуском необхідно буде оновити Flash Player. Найкращі стрілялки для дітей в браузері:
 • Uchuwars. Для управління гравцеві необхідно користуватися однією мишею. Камера знаходиться зверху, що дуже зручно для дітей. У цій грі головний герой б'ється на кораблі з інопланетянами.
 • "Лучник онлайн". У цьому додатку розробники зробили мультяшну графіком для дітей. Головне завдання - це цілитися стрілами в супротивників. Все управління здійснюється за допомогою комп'ютерної мишки.
 • "Один на один 2". У цій грі на невеликий арені змагається два супротивника. Зі зброї вони можуть вибирати гранати, автомати і пістолети. Також для користувача є 15 різних локацій. Перемагає у грі той, хто швидше викине опонента за межі арени.
 • В такі ігри дітям буде дуже цікаво грати. Адже розробники створюють їх спеціально для молодшої аудиторії. Також з їх геймплеєм впорається кожна дитина, адже управління здійснюється однією мишею.

  Висновок

  Завдяки таким програмам кожна дитина може розважитися, адже їм це просто необхідно. Батьки повинні пам'ятати, що дітям не можна грати в комп'ютер більше 30 хвилин в день. Адже вплив моніторів негативно позначається на зорі зростаючого дитини. Також необхідно після ігор проводити спеціальні зарядки для очей. В іншому випадку зір може зіпсуватися.

  Популярі новини
  Загрузка...