Kingspec SSD: відгуки користувачів, надійність, особливості використання

178 0 Новини високих технологій

SSD (твердотільний накопичувач) не має механічних запчастин всередині, тому пошкодити фізично його дуже складно, що багато говорить про його надійності. Ще однією особливістю, якою володіють такі накопичувачі, є висока швидкість передачі даних. За ціною такі SSD набагато перевищують своїх механічних побратимів, так як їх архітектура більш вдосконалена. Замість типового кешу, який використовується в звичайних жорстких дисків, SSD інтегрована технологія спільного контролера, який автоматично регулює швидкість потоку даних. Наявність радіаторів в корпусі SSD дозволяє мікросхемам охолоджуватися під час роботи і не перевищувати температурний поріг. Відмітною рисою є і спосіб підключення до материнської плати, який взагалі не залежить від проводів. Модуль SSD підключається безпосередньо, використовується роз'єм М. 2. Такий тип накопичувачів широко поширений серед любителів комп'ютерних ігор і творців серверів. Добре відомо, чим вище швидкість обміну даними, тим якісніше буде оброблятися графіка в іграх. Більшість користувачів встановлюють на SSD операційну систему і кілька ігор, щоб максимально оптимізувати роботу часто використовуваних додатків. При цьому система буде стартувати швидше.


Твердотільні накопичувачі гарні для роботи з програмами графічного призначення, наприклад, з фотошопом. Наявність SSD забезпечить тиху роботу системи. Для SSD старого покоління був розроблений спеціальний протокол NVMe, який обробляє велику кількість інформації. При цьому він практично не задіює центральний процесор. Однак задіяти цей протокол можна тільки в тому разі, якщо материнська плата підтримує стандарти UEFI.

Характеристики роз'єму M. 2

У багатьох сучасних материнських платах з'явився роз'єм М. 2 через який підключається модуль SSD. Наявність цього роз'єму дозволило зменшити габарити настільних комп'ютерів і розкрити весь потенціал твердотільних накопичувачів.


Kingspec SSD: відгуки користувачів, надійність, особливості використання
При купівлі SSD варто звернути увагу на формат ключа підключення - він може бути класу М, В і В+М. Щоб не помилитися, варто перед покупкою оглянути материнську плату та порівняти роз'єми. Самим універсальним варіантом буде придбання SSD з ключем В+М, якщо материнська плата його підтримує. Так як роз'єми Sata з'явилися раніше, то перші твердотільні накопичувачі були створені під формат механічних жорстких дисків з розміром 25 дюйма. Звичайно, можна підключити SSD до роз'єму Sata, однак тоді виникає конфлікт пропускної здатності, адже у стандартних жорстких дисків вона не перевищує 600 мегабайт в секунду. Даний роз'єм просто не розкриє всіх можливостей SSD. Іноді в комплекті з SSD може перебувати спеціальне кріплення для підключення до інтерфейсу 35.

SSD-накопичувачі: загальний опис, де можна замовити

Kingspec SSD: відгуки користувачів, надійність, особливості використання
У сучасному світі багато замовляють товари, не виходячи з дому. Це зручно і практично. За відгуками SSD Kingspec можна замовити в онлайн-магазинах AliExpress, Alibaba та інших. Даний твердотільний накопичувач може прийти різними способами доставки. Згідно відгуків про SSD Kingspec, одні користувачі були приємно здивовані якістю упаковки, а інші швидкістю доставки. Сама фірма добре зарекомендувала себе на ринку інтернет-магазинів своєю якістю роботи, надійністю і невисокою ціною. SSD Kingspec може коштувати майже на 30 відсотків дешевше, ніж аналог від фірми Samsung. Інші бренди теж коштують набагато дорожче, ніж розглянутий продукт.
Більшість SSD диски Kingspec розраховані на 8 років роботи при щоденній перезапису інформації розміром 100 гігабайт. Однак розробники досягли успіху у вирішенні даної проблеми на дисках нового покоління.

Kingspec: SSD 120 Gb

Kingspec SSD: відгуки користувачів, надійність, особливості використання
Багато покупців спираються на відгуки при замовленні того чи іншого товару. Розглянутий нами продукт не став винятком. У відгуках про SSD Kingspec на 120 гігабайт, придбаних в інтернет-магазинах, повідомляється, що товар може бути упакований в просту плівку і пластиковий контейнер. До основного товару іноді додається флешка від того ж виробника, що і SSD. Такі подарунки роблять продавці деяких торговельних майданчиків, щоб залучити покупців.

Комплектація

В комплект входить чотири болта, сам SSD Kingspec. Інструкція надана на упаковці. Вона повністю на китайській мові. Диск має 120 гігабайт і за розмірами становить 25 дюйма. Внизу розташовано чотири отвори для кріплення, спеціальна протекція від підробки і наклейка зі штрих-кодом.
Kingspec SSD: відгуки користувачів, надійність, особливості використання

Характеристики

Повністю металевий корпус відповідає форм-фактору 25 оснащується контролером Silicon Motion SM2246EN і сумісністю з Sata 2. Швидкість читання інформації становить 500 мегабайт в секунду, а швидкість запису даних може досягати 140 мегабайт в секунду. Середня робоча температура - 70 градусів за Цельсієм.
Розбирається цей диск нескладно, головне - відкрутити болти потрібної викруткою. Всередині металевого корпусу знаходиться плата, яка займає трохи більше половини всього простору в корпусі. На мікросхемі немає слідів стороннього втручання. Для установки на материнську плату з роз'ємом 35 варто придбати додаткові кріплення, так як в комплектацію твердотільного накопичувача вони не входять. Щоб диск почав відображатися в системі, необхідно через управління комп'ютером (у вкладці "Керування дисками" додати новий носій і подарувати йому іменну букву. Після цих маніпуляцій можна перевірити впізнання диска в програмі BIOS.

Kingspec: 128 Gb SSD

Kingspec SSD: відгуки користувачів, надійність, особливості використання
Дійсний об'єм даного диска становить 1267 гігабайти, що цілком непогано, якщо порівнювати з механічними жорсткими дисками. Пам'ять може здійснювати до 3000 циклів. Згідно відгуками, SSD Kingspec - це гідний бюджетний вибір за 2-25 тис. рублів. Як і попередній диск, цей можна придбати в інтернет-магазинах.

Комплектація

Kingspec SSD: відгуки користувачів, надійність, особливості використання
Даний SSD Kingspec призначений для ноутбука, тому він буде підключатися до роз'єму mSata. Важливо врахувати, що твердотільні накопичувачі, придбані в інтернет-магазинах, часто приходять адресату без інструкції з установки або налаштування.

Характеристики

Про даному пристрої багато позитивних відгуків. SSD Kingspec 128 за розміром не більше сірникової коробки, що дозволяє йому займати менше місця в корпусі і не додавати вагу мобільного пристрою. На лицьовій стороні можна побачити наклейку з гарантом якості, а на іншій - штрих-код з короткими характеристиками пристрою і його номер.

Kingspec SSD: відгуки користувачів, надійність, особливості використання
Замість стандартного кешу є контролер пам'яті DRAM, швидкість якого досягає 6 гігабайт в секунду. Під час тестування в програмі Crystal Disc швидкість читання даних становить 475 мегабайт в секунду, а швидкість запису інформації - 147 мегабайт в секунду. На жаль, це максимальна швидкість передачі даних, так як режим передачі - це Sata/600. У спокої температура не перевищує 36 градусів за Цельсієм. Під час тестування температура склала близько 52 градусів, однак такий показник вказує на хорошу стійкість до високих температур.

Відгуки користувачів

Як зазначалося вище, користувачі, испробовавшие цей диск у справі, залишають позитивні відгуки про SSD Kingspec M. 2. Люди пишуть, що за 2.0 - 25 тис. рублів вони змогли придбати сучасний SSD для свого комп'ютера. У відгуках про SSD Kingspec часто відзначається, що при обсязі 128 гігабайт для зберігання даних залишається цілих 1267. Такого показника не змогли досягти навіть механічні жорсткі диски. Також позитивні відгуки про SSD Kingspec стосуються кріплень. Справа в тому, що в сучасних корпусах настільних комп'ютерів виробники зробили, так звані, "лотки", в які можна помістити диски формату 25 дюйма в гніздо під 35.
Також багато відзначають низьке енергоспоживання і мала вага самого модуля. Але без недоліків практично не буває товарів. Це стосується і SSD Kingspec. Невдоволення висловлюють володарі інтерфейсу Sata 2 і 3. Так як їх максимальна швидкість передачі даних в обидві сторони обмежена, то вони не здатні розкрити весь швидкісний потенціал твердотільних накопичувачів. Для цих цілей ідеально підходить роз'єм М. 2 який створений спеціально для SSD. Крім того, не всі материнські плати здатні підтримувати даний роз'єм, хоча й існують перехідники з PCIe 3.0. Ще один істотний недолік - це обмежене число перезапису. Звичайно, в повсякденному житті таких результатів не досягти, а ось володарям серверів доведеться трохи почекати більш виграшних варіантів від виробників.

Висновок

Можна впевнено сказати, що SSD Kingspec практично миттєво завоював прихильність багатьох покупців. Компанія, що їх випускає, існує на ринку комп'ютерних запчастин з 2005 року і досягла успіху у своїй справі. Зараз вона орієнтується на виробництві твердотільних накопичувачів і USB-флешок. Деякі фахівці рекомендують не використовувати твердотільні накопичувачі як сховище даних. Справа в тому, що службові алгоритми будуть краще справлятися зі своєю роботою, якщо частина пам'яті залишиться незачепленою. Таким чином буде попереджено нерівномірний знос, а диск стане більш продуктивний. Для зберігання постійних даних (фільми, музика) краще використовувати звичайний жорсткий диск, так як для відтворення і зберігання таких файлів, висока швидкість завантаження не потрібно.

Популярі новини
Загрузка...