Створення глитч-ефекту в Adobe Photoshop

206 0 Новини високих технологій

При ретушування фотографії ви напевно замислювалися про те, як урізноманітнити процес редагування, щоб він був захоплюючим і цікавим. Редактору необхідно акуратно обробляти фотографії, дотримуватися пропорції і гармонійно ретушувати об'єкт. Але іноді хочеться чогось яскравого і екстраординарного, такого, що спонукає людину далі з ентузіазмом форматувати зображення. В останні роки набрала популярності арт-рух в стилі глитч. Зображення мають неповторну структуру у вигляді аналогових помилок, спотворень на екрані і неправильної передачі кольору. Користувач, напевно, задумається про те, як зробити ефект глитча. Незважаючи на свою незвичність, зображення виходять дійсно унікальними у своєму роді.


Створення глитч-ефекту в Adobe Photoshop

Як зробити ефект глитча в Adobe Photshop

Деякі користувачі часто перегинають палицю з ефектами перешкод, розмиття і багів, що сильно змінює візуальну привабливість зображення - його деколи просто неможливо розібрати. Тому багато професіонали нагадують про те, що глитч-ефект слід використовувати в міру. Спочатку проведемо підготовчі операції для роботи:
 • Необхідно відкрити програму і створити документ із зображенням, який буде піддаватися редагування.
 • Найкраще поєднати всі верстви до єдиного, щоб спотворення і перешкоди зачепили всі частини документа. Необхідно переформатувати шар у смарт-об'єкт на панелі шарів.
 • Створюємо чотири дубліката єдиного шару через панель шарів (пункт "Об'єднати всі" або "Об'єднати видимі").
 • Перемикаємося на наш новий дубльований шар, щоб відтворити роботу над зміщенням кольорів.
 • Зміна каналів RGB

  Перед тим як зробити ефект глитча, необхідно провести ключову операцію розкладання каналів, так як за нею підуть всі допоміжні спотворення і перешкоди. Правильне розділення кольорів RGB сприяє рівномірному накладенню "умовної маски квітів".


  Створення глитч-ефекту в Adobe Photoshop
 • Натискаємо на активний дубльований шар, щоб викликати меню налаштування шару. Тут вибираємо розділ "Параметри накладання", в якому знаходяться колірні канали. Залишаємо тільки один колірний канал. Переміщаємо вийшло зображення трохи в сторону, щоб створити візуальний ефект клонування.
 • Точно таку ж операцію проводимо з двома іншими дубльованими шарами, необхідно тільки вибрати для кожного шару свій колірний канал.
 • На останньому дубльованому шарі варто створити маску, в якій можна збільшити насиченість всіх кольорів і створити масковий шар у вигляді горизонтальних смужок.
 • VHS-текстури

  Можна поекспериментувати з фільтрами і текстурами, які розташовані у відповідному розділі. Найчастіше використовують текстура "Зерно" та "Кольорова плитка". Після визначення з текстурою та іншими візуальними фільтрами слід визначити параметри елементів, куди входять щільність і розмір текстури. У вкладці "Фільтри" можна знайти безліч корисних поднастроек, наприклад шум, який незамінний у створенні glitch effect. Основою цього методу є накладення різних ефектів і фільтрів на різні шари.

  Популярі новини
  Загрузка...