"Династія Вариорс": огляд серії ігор

109 0 Новини високих технологій

"Династія Вариорс" - популярна японська серія ігор в жанрі beat'em up. Франшиза відрізняється тим, що в ній багато відгалужень і номерних частин. Деякі з них слабо відрізняються один від одного, проте фанатам подібних ігор це не заважає насолоджуватися геймплеєм. В даній статті вказані подробиці і особливості Dynasty Warriors.

"Династія Вариорс": огляд серії ігор

Класичні частини

Для початку рекомендується пройтися до класики "Династії Вариорс", а потім звернути увагу на більш сучасні частини. На даний момент серія налічує більше 10 різних ігор, більшість з яких з'єднані сюжетом і персонажами. Перша частина Dynasty Warriors побачила світ у 1997 році на платформах PC, PlayStation, PSP і Nintendo DS. Екшен випустила студія розробників під назвою Omega Force спільно з видавцями з Koei. Спочатку action був поміссю тактичної гри від третьої особи і hack'n'slash. Основну частину геймплея займали нескінченні битви з самураями, воїнами і значущими діячами вигаданої японської всесвіту. У наступних частинах "Династія Вариорс" трохи відійшла від концепції звичайного файтинга. Донині ці ігри є найуспішнішими від розробників Koei.


Всі номерні гри Dynasty Warriors налічують 8 частин на момент 2018 року. Починаючи з другої частини розробники дотримуються однієї і тієї ж концепції. За основу береться цікавий і заплутаний сюжет. Наприклад, часто творці беруть твори японських авторів. Гра ділиться на місії, в яких вам належить битися з ворожими військами, знищити їх командира. Незважаючи на просту і одноманітну мета, проходження етапів постійно різний, оскільки іноді гравцеві доводиться розбиратися самому в те, що від нього хоче гра.
"Династія Вариорс": огляд серії ігор

Нова гра в серії

На даний момент ви можете познайомитися з дуже великою грою Dynasty Warriors 8 яка вийшла у 2013 році на консолях попереднього покоління. Саме тут гравців чекали найбільші зміни в серії. Необхідно розглянути їх детальніше.


Нововведення

Розробники згадали про те, що штучний інтелект у грі "Династія Вариорс 8" повністю перероблений. Це означає, що бої стануть складніше, а вибудовувати тактику ведення боїв необхідно ще ретельніше. Сюжет гри базується на романі "Трицарство" від китайського письменника Ло Гуаньчжуна. Також був розширений набір ключових персонажів і їх індивідуальних місій. У деяких аспектах гра повернулася до витоків. Наприклад, була повернута стара система прокачування персонажів, а також доопрацьована система зміни зброї з Dynasty Warriors 7.

Нові режими

Тепер ви можете спробувати свої сили в сюжетному, вільному і ambition режимах. Перші два вже знайомі шанувальникам серії:
  • В сюжетному режимі вам належить проходити місії за кожного з героїв роману.
  • Вільний режим дозволяє грати будь-які битви у випадковому порядку з будь-якими героями і військами.
  • А ось Ambition Mode є нововведенням. Тут гравець повинен захоплювати провінції Китаю, покращувати власний палац. Можна сказати, що цей режим нагадує кар'єру в який-небудь стратегії.

    Популярі новини
    Загрузка...