Як змінити стать в "Аватарии" і чи можливо це?

449 0 Новини високих технологій

"Аватария" - це досить популярна онлайн гра, в якій реальні люди можуть створювати персонажів і знайомитися один з одним. Проект можна назвати спрощеним аналогом складної комп'ютерної The Sims. Тільки в цьому випадку гра запускається на сайті з браузера, а для комфортного геймплея не потрібна потужна конфігурація комп'ютера. У статті ви дізнаєтеся, чи можна змінити стать в "Аватарии" і кілька інших ігрових аспектів.

Як змінити стать в "Аватарии" і чи можливо це?

Створення героя

Як і в будь-якій подібній грі, в "Аватарии" ви асоціюєте себе з ігровим персонажем. Тому процедурі створення героя приділяється досить багато часу. Необов'язково створювати людини своєї статі, щоб почати грати - ви можете відігравати роль зовсім іншого вигаданого героя зі своєю історією.


Крім налаштувань підлоги, в грі можна редагувати зовнішність і стартову одяг. Звичайно, можливості онлайнової гри в браузері не такі великі, але цього досить для гравців. Тепер докладніше про те, як змінити стать в "Аватарии". На етапі створення героя вам необхідно натиснути на кнопку "Змінити стать" та вибрати між хлопчиком і дівчинкою. Пам'ятайте, що ваш вибір буде остаточним і поміняти його під час геймплея ви не зможете. Єдине виключення, яке зробили розробники, - це зміна віртуального імені. Однак для цього потрібні золоті монети, які складно отримати ігровим шляхом. Щоб змінити ім'я, вам необхідно натиснути на кнопку з зображенням олівця, яка розташована в паспорті під особистою фотографією. Після цього доведеться заплатити 50 золотих монет і ввести нове ім'я героя.


Як змінити стать в "Аватарии" і чи можливо це?

Прив'язка героя до акаунта

Ключовою особливістю гри є те, що всі персонажі і прогрес прив'язаний не до окремої грі на сайті, а до вашого аккаунту. Наприклад, якщо ви граєте в "Аватарию" на сайті соціальної мережі "ВКонтакте", то всі герої будуть знаходитися на вашому особистому акаунті. Змінити їх можна тільки в тому випадку, якщо ви почнете грати на іншому сайті або заведете нову сторінку "ВК". Тому для того, щоб змінити стать в "Аватарии", вам доведеться заводити новий обліковий запис і створювати персонажів заново. Другим варіантом є перехід на інший сайт. Цю гру ви можете знайти на таких ресурсах, як "Однокласники", "Фотострана", 101XP і подібних. Навіть просте видалення ігри з каталогу на акаунті не допоможе "скинути" на нуль весь прогрес.
Як змінити стать в "Аватарии" і чи можливо це?

Додаткові відомості

Якщо ви збираєтеся почати проходження і розвиток заново заради того, щоб змінити стать в "Аватарии" на хлопчика чи дівчинку, то перед цим гарненько подумайте. З новим персонажем, вам належить пройти весь шлях спочатку. Від злиднів до першої скромної квартири, яку ви будете облаштовувати поступово. Також загубляться всі знайомства і стосунки з іншими гравцями. Вам доведеться заново знайомитися або нагадувати про себе. Тепер ви знаєте про те, що змінити стать в "Аватарии" неможливо через ігрових обмежень. З-за цієї функції втрачався б весь сенс геймплея, в якому ви повинні послідовно розвивати свого героя, спілкуватися зі знайомими, покращувати навички, знаходити роботу і так далі. Єдиний варіант зміни статі персонажа - це реєстрація нового облікового запису.

Популярі новини
Загрузка...