Обсидіан в "Террарии": пошук і видобуток

196 0 Новини високих технологій

Комп'ютерна гра Terraria встигла завоювати серця великої кількості гравців. У цій "пісочниці" геймери можуть битися з босами, досліджувати світ і створювати предмети. Іншими словами, "Террария" володіє вільним світом, що дуже подобається гравцям, які спілкуються і занурюються в ігровий процес через сервери. Щоб створювати предмети, необхідно добувати ресурси, у кожного з яких своя технологія видобутку.

Обсидіан в "Террарии"

Обсидіан - це блок, який виходить при злитті води і лави. Як правило, найчастіше його можна зустріти в підземному світі, який вище, ніж пекло. Це обумовлюється тим, що лава генерується в середніх і нижніх шарах, а вода - в середніх і верхніх, звідси випливає, що обсидіану найбільше в середньому шарі підземелля. Його можна копати киркою, яка має ефективність більш ніж 65%. При використанні динаміту або бомби блоки руйнуються.


У комірці інвентарю може поміститися до 999 штук обсидіану. Цей блок можна використовувати в цілях обмежувача від псування або кримзона, так як він не може заразитися. Продати його не можна.
Обсидіан в "Террарии": пошук і видобуток

Використання в рецептах

Обсидіан в "Террарии" використовується як допоміжний ресурс. Нижче представлений список предметів, які можна виготовити з обсидіану:
 • Обсидіановий череп. Потрібно 20 штук матеріалу. Дозволяє пересуватися по поверхні метеоритних блоків і блоків пекельної руди без отримання шкоди.
 • Обсидиановая броня. Потрібно 60 штук обсидіану. На жаль, набір броні не дає ніяких спеціальних бонусів до екіпіровці комплекту, але власник отримує 13 одиниць захисту.
 • Злиток пекельного каменю. 3 пекельної руди + 1 обсидіан. Злиток служить матеріалом для крафта більшості кращих дохардмодных предметів.
 • Зілля обсидиановой шкіри. Забезпечує захист від лави, метеоритних і пекельних блоків.
 • Обсидіановий цегла. Елемент декору, різновид будівельних цеглин - можна зустріти в пеклі.
 • Демонічний факел. Висвітлює всі червоно-фіолетовим відтінком.
 • Отримання обсидіану

  Крім основного способу видобутку обсидіану, в грі присутні баги, завдяки яким можна отримати нескінченно багато обсидіану. Тепер розберемося, як зробити обсидіан в "Террарии".
  Обсидіан в "Террарии": пошук і видобуток
  "Класичне" застосування бага на обсидіан виглядає наступним чином:
 • Набираємо відро лави і відро води.
 • Створюємо штучний резервуар, по краях якого воздвигаем дві стіни. Нам потрібно на одній зі стін зробити прибудову товщиною в блок і довжиною в 4 блоки. На останній блок прибудови ставимо ще один блок.
 • Курсором виливаємо відро води на висоті півтора блоку над крайньою точкою і різко ловимо. У відрі знову з'явиться вода, але в резервуар теж стече відро вилитої води.
 • Популярі новини
  Загрузка...