Ефект вогню в Adobe Photoshop

446 0 Новини високих технологій

Adobe Photoshop має великий спектр можливостей для творчих людей, хто хоче створювати щось нове і незвичайне. Але часто трапляється таке, що користувачі не знають, як застосувати певну функцію в цій графічної середовищі. Дивно те, що один і той самий об'єкт можна створити декількома способами, причому не схожими один з одним. Це буде зручно проілюструвати на прикладі ефекту вогню для "Фотошопу". Він зазвичай використовується при обробці фотографій і графіки.

Ефект вогню

Цей ефект можна зробити в різних стилях і кольорах, все на вибір користувача. Звичайно, можна намалювати полум'я і звичайними геометричними інструментами в сукупності з китицями, а потім відредагувати сам вогонь. Але навіщо ускладнювати і без того складний процес роботи? Багато користувачі знайомі з тим, що Photoshop підтримує можливість завантаження і установки кистей. Існують спеціальні кисті з ефектом вогню, які можна редагувати, як звичайний інструмент "Кисть". Деякі люди просто беруть готові семпли вогню і вставляють їх у зображення, редагуючи їх подібно звичайному шару.


Ефект вогню в Adobe Photoshop

Кисть з ефектом

Готові кисті знаходяться у вільному доступі і їх можна вільно завантажити. Спеціалізовані сервіси надають велику бібліотеку з різними шрифтами. На більшості сайтів є розширений пошук. Кисті мають формат .bat - це варто враховувати при завантаженні з неперевірених джерел. Порядок установки:
 • Розпакувати завантажений архів.
 • Скопіювати кисть в папку зі шрифтами в директорії програми.
 • Необхідно запустити програму, вибрати інструмент "Кисть" і викликати контекстне меню, де буде пункт "Завантажити кисть". У новому вікні вибираємо завантажені кисті і натискаємо повторно "Завантажити".
 • Нова кисть з'явиться в кінці списку.
 • Тепер необхідно вибрати нову кисть і встановити необхідні параметри і вибрати відповідний колір. Найкраще малювати на окремому шарі, щоб виробляти зручну коригування у випадку чого-небудь.
  Ефект вогню в Adobe Photoshop

  Копіювання зображення з інтернету

  Існують спеціальні зображення полум'я, які можна вставляти в вихідний документ, грубо кажучи, займатися коллажированием. Знайдене і вставлене зображення вогню коригують, застосовують трансформування нового шару, спотворюють його і так далі. За допомогою інструментів і функцій можна перетворити окремі зображення в одне ціле, де вони будуть поєднуватися один з одним. Іноді зображення спочатку являє собою смарт-об'єкт, який можна растеризувати для подальшого редагування.

  Популярі новини
  Загрузка...