Як побудувати млин у "Майнкрафте": поради

226 0 Новини високих технологій

Можливості комп'ютерної гри "Майнкрафт" в плані створення різноманітних засобів, предметів, знарядь і інструментів з підручних матеріалів практично не обмежені. Деякі з них носять суто естетичний характер і ніяк не застосовуються в геймплеї, а інші мають пряме призначення для видобутку різних ресурсів. У даній статті ви дізнаєтеся про те, як побудувати млин у "Майнкрафте" кількома способами. Розглянемо ті варіанти споруди, які використовуються на практиці. Будівлі, які нагадують млин тільки зовні, можна спорудити з будь-яких матеріалів і розмістити абсолютно в будь-якому місці. Після цього ви можете робити скріншоти і хвалитися красивою спорудою перед друзями.

Як побудувати млин у "Майнкрафте": поради

Ручний млин

Почнемо з простого обладнання. Це ручний млин для подрібнення зерна і кукурудзи. В результаті роботи пристрою ви отримуєте інгредієнти для створення їжі, а точніше випічки. Для того щоб побудувати млин у "Майнкрафте", вам будуть потрібні два елементи - основа і камінь перемелювання.


Для крафта основи вам потрібно вставити 3 куба білого крейди в нижні комірки. В якості каменю для перемелювання необхідно використовувати звичайну палицю і 3 одиниці будь-якого каменю (головне, щоб вони були однакової породи). Щоб використовувати ручний млин, вам необхідно поставити в перший слот камінь для перемелювання, а в другій - необроблені культури. Після проведення процедури в третьому слоті з'явиться готова борошно. Пристрій активується при натисканні ПКМ по каменю.
Як побудувати млин у "Майнкрафте": поради

Водяний млин

Для створення цього предмета вам потрібно модифікація IndustrialCraft2 в якій з'являється промислове виробництво. Саме в рамках цього додатку ви зможете побудувати водяний млин у "Майнкрафте". Для будівництва необхідно зібрати 4 палиці, 4 одиниці дошки і генератор. Палиці розміщуються по кутах, дошки потрібно поставити в центральні осередки з боків, а генератор розташується по центру. З дошками і палицями все ясно, а от створення генератора вимагає пояснення. Для крафта потрібно акумулятор, 3 залізні пластини і залізна піч.

Популярі новини
Загрузка...