Чорний гриб в Diablo 3. Навіщо він потрібен і де його знайти?

159 0 Новини високих технологій

Деякі геймери стикалися з предметом під назвою «Чорний Гриб» в Diablo 3. Навіщо він потрібен? Серія ігор «Діабло» відома всім геймерам не тільки завдяки унікальному продуманим сюжетом і динамічному геймплею, але і чудово відпрацьованому луту речей. Також франшиза знайома своїми секретними рівнями. У другій частині героєві треба було бродити по локації з промовистими коровами. У третій частині розробники вирішили не змінювати традицію і дозволили геймерам поринути у світ поні! Щоб зазирнути до поні, нам потрібно зробити пастуший посох з декількох итемов, одним з яких виявиться Чорний Гриб.

Чорний гриб в Diablo 3. Навіщо він потрібен і де його знайти?

Де знайти Чорний Гриб в Diablo 3?

Що являє собою даний предмет? Отже, перейдемо до пошуку грибів. У Diablo 3 Чорний гриб (нічого спільного з Гнилим Грибом) - це унікальний предмет в процесі розблокування таємницею локації. Його можна зустріти, проходячи завдання «Падіння чорного короля», а точніше в попередньому квесті, але вибравши перший варіант, ви можете опинитися відразу в «Собор: рівень 1», де і необхідно шукати ці самі гриби, які можуть з'явитися в будь-якому місці, точніше, вони можуть не з'явитися в спеціальному місці.


Даний квест відніме чимала кількість ігрового часу, всьому виною постійна біганина з однієї локації в іншу. Спершу знайдіть «Фоліант», його необхідно віддати Адрие. Потім вона попросить знайти і принести великий Чорний Гриб, який росте в групі грибів менших розмірів. Після того, як ви приносите цей гігант відьмі, Андрія з подяки повідає, що Пепину необхідні мізки демона для його нового досвіду, і попросить вас дати частина еліксиру, створеного Пепином. Далі потрібно вбити випадкового демона, з якого випадуть мізки, і вручити їх Пепину для приготування Спектрального Еліксиру, відносимо його Адрие. Через деякий час вона скаже, що еліксир їй не потрібен. Спектральний Еліксир підвищить всі ваші навички на три одиниці, а це означає, що витрачений час коштувало того.


Чорний гриб в Diablo 3. Навіщо він потрібен і де його знайти?

Персонажі Diablo 3 про Чорному Грибі

Огдан повідає герою про те, що жодного разу не пригощав своїх шановних відвідувачів такими грибами, адже вони огидні. Так само він додав, що не знає, де їх знайти, і що його не стосується експлуатація грибів Андрией. Грізвольд не сумнівається в рідкості Чорного Гриба в Diablo 3. Він також відмовиться допомагати вам, так як не знає його місцезнаходження, лише додасть, що гриб величезний і роздутий. В кінці розмови побажає вам вдалого полювання. Питати Каїна про гриби так само немає сенсу, в його книгах немає ні слова про це. Він направить вас до Пепину, напевно йому відомо більше. Цілитель Пепін в курсі, що ви збираєтеся віддати йому мозок демона для його нового еліксиру. За його словами, якщо йому вдасться розгадати всі секрети, які містяться в алхімії еліксиру, це принесе користь для всіх жителів, постраждалих від цих монстрів. Цілитель буде дуже вдячний, якщо ви вб'єте демона і отримаєте з нього мозок. Джиліан вважає, що у Огдана є в запасі парочка таких грибів. Вірт заявляє, що не продає ніяких кольорових грибів, і натомість пропонує поглянути на щось корисне. Відьма Адрія попросить добути гриб для неї, щоб вона змогла доповнити ним спеціальне вариво. Фарнам поскаржиться, що захворює, коли вживає середні гриби, змішані Огданом. В кінці він порадить помірно використовувати в якості їжі Чорні Гриби.
Чорний гриб в Diablo 3. Навіщо він потрібен і де його знайти?

Підсумок

Чорні Гриби в Diablo 3 дійсно дуже корисні. Гравцеві надається можливість отримати нові можливості, витративши незначна кількість часу.

Популярі новини
Загрузка...