Скидання "Касперського": інструкція по роботі і налаштуванні, поради та рекомендації

201 0 Новини високих технологій

Не секрет, що антивірусні програмні продукти «Лабораторії Касперського» в більшості своїй (за винятком останніх версій штатного антивіруса) є умовно безкоштовними і можуть встановлюватися на комп'ютери у вигляді спеціальних trial-версії з пробним періодом дії, після чого вони виявляться непрацездатними. Щоб повернути такого ЗА повну або часткову функціональність, можна виконати скидання активації «Касперського». Для чого це потрібно, як виконати таку процедуру найпростішими методами, доступними будь-якому користувачеві, і далі буде розглянуто. Відразу варто попередити всіх користувачів, що запропоновані рішення не є офіційними, оскільки сам розробник антивірусного ПО таких утиліт ніколи і ні під яким приводом не випускав, а займаються цим в основному тільки ентузіасти своєї справи. Так що, майте це на увазі!


Для чого потрібен скидання «Касперського»?

Для початку давайте подивимося, для чого взагалі все це потрібно. Сама основна, як вважається, проблема полягає в тому, що по закінченні терміну дії пробної ліцензії оновлення антивірусних баз не проводиться, та й самі програмні продукти всіх категорій стають непрацездатними. Ні, звичайно, це не означає, що вони не будуть реагувати на загрози, але більшість важливих функцій і модулів буде заблоковано. Таким чином, про забезпечення всебічного захисту комп'ютера або мережі можна навіть і не думати. Повернути функціональність можна самій зазвичай перевстановлення програмного забезпечення. Але ця операція досить складна, оскільки позбутися від будь-якого антивірусу не так-то й просто (іноді потрібно використовувати деінсталяцію в безпечному режимі, самостійно чистити реєстр і видаляти залишкові файли). Так чи не простіше скинути ліцензії «Касперського», щоб потім заново активувати пробний період, якщо у вас немає коштів на придбання ключа для повністю працездатною модифікації? Такі дії можна виконати навіть для працюючої програми без її попереднього видалення. І саме це приваблює рядового користувача, особливо не знайомого з повним видаленням і повторної інсталяцією антивірусів (у випадку з описуваними штатними програмами процедура ця досить складна і втомлює, і далеко не кожен юзер зможе з нею впоратися).


Як позбутися постійно выскакивающего повідомлення про швидке закінчення дії ліцензії?

Трохи відволікаючись від теми, багатьом користувачам, яким не подобається постійна поява попереджень про те, що термін дії тріальний ліцензії або ключа для якогось встановленого захисного програмного продукту скоро закінчується, можна запропонувати рішення, що дозволяє позбавитися від нього.
Скидання "Касперського": інструкція по роботі і налаштуванні, поради та рекомендації
Зверніть увагу, що мова йде саме про скидання ключа «Касперського», а тільки про видалення докучливого повідомлення. Зазвичай його поява пов'язана з одним з ключів в реєстрі.
Скидання "Касперського": інструкція по роботі і налаштуванні, поради та рекомендації
Щоб не шукати і не змінювати його самостійно, досить завантажити з інтернету спеціальний скрипт з назвою NagBox Removerv1101.400 який є файлом реєстру, з урахуванням розрядності операційної системи, запустити його для злиття, маючи права адміністратора, і забути про повідомленні. Однак перед виконанням таких дій знадобиться трохи змінити установки самого антивіруса, про яких буде сказано нижче.

Програмні продукти, для яких можна використовувати пропоновані рішення

Що стосується штатних захисних програмних продуктів, для яких спочатку передбачена можливість безкоштовного використання протягом тридцяти днів, пропоновані далі рішення з успіхом застосовуються для таких з них:
 • Kaspersky Internet Security.
 • Kaspersky Total Security.
 • Zonealarm Free Antivirus.
 • Kaspersky CRYSTAL.
 • Kaspersky Endpoint Security.
 • Всі подальші рішення будуть описані для першого в списку програмного продукту («Інтернет Сек'юріті»). Але як вже зрозуміло, використовувати їх можна і для будь-якого іншого встановленого ПЗ, розробленого саме «Лабораторією Касперського».

  Попередні дії перед скидання тріалу «Касперського»

  Отже, для початку необхідно деактивувати так звану самозахист антивіруса – засіб, який блокує доступ до зміни ступеня безпеки встановленої програми.
  Скидання "Касперського": інструкція по роботі і налаштуванні, поради та рекомендації
  У головному вікні програми після виклику його з системного трея потрібно натиснути на кнопку з зображенням шестерні внизу ліворуч, а потім перейти до розділу додаткових налаштувань. Праворуч вибирається пункт самозахисту, а у вікні налаштувань знімається прапорець з пункту її залучення.
  Скидання "Касперського": інструкція по роботі і налаштуванні, поради та рекомендації
  Далі буде повідомлення про небезпеку виконуваних дій, але з цього приводу можна не турбуватися. По завершенні попередніх дій необхідно вивантажити антивірус, використовуючи для цього ПКМ на іконці в системному треї з вибором пункту виходу, однак перезавантажувати систему не можна ні в якому разі, оскільки антивірус при рестарті повернеться в колишнє активний стан. Далі можна приступати до скидання «Касперський Інтернет Сек'юріті». Далі будемо розглядати дії, що відповідають програмним продуктам, розподіленим по року випуску.

  Версії 2017-2018 роках

  Отже, для останніх версій захисного ПЗ, втім, як і для будь-яких інших модифікацій, скидання «Касперського» в ручному режимі виконати досить складно. Для цього може знадобитися внесення змін ів системного реєстру і файли самої програми. Тому простіше і безпечніше скористатися вже готовими утилітами. Так для самих нових продуктів оптимальним варіантом вважається використання невеликого активатора скидання тріалу «Касперського» під назвою Kaspersky Trial Reset версії 510.41 або раніше модифікації 501.29., який представлений у вигляді одного-єдиного виконуваного файлу.
  Скидання "Касперського": інструкція по роботі і налаштуванні, поради та рекомендації
  Запускаєте файл від імені адміністратора при вивантаженому антивірусі, натискаєте кнопку скидання, а після підтвердження дії проводиться повне скидання. Далі код активації антивіруса можна не вводити, а використовувати пункт отримання пробної версії на тридцять днів. Через пару секунд (після зв'язку з сервером «Лабораторії Касперського») вона буде активована повторно.

  2014 рік

  Скидання пароля «Касперського» для модифікацій цього року випуску проводиться так само просто. Проте в даному випадку рекомендується задіяти утиліту Kaspersky World версії 1313.17. Попередньо, окрім самозахисту, потрібно вимкнути і сам антивірус. Якщо цього не зробити, він буде «лаятися» на присутність загрози в завантаженому фалі або архіві з утилітою.
  Скидання "Касперського": інструкція по роботі і налаштуванні, поради та рекомендації
  Запускаєте виконуваний програмний файл, у головному вікні виберіть пункт «Триальна життя», далі залучаєте кнопку універсального скидання тріалу, по закінченні дій перезавантажуємо систему і заново активуєте пробну ліцензію, як це було описано вище.

  "Касперський"-2013

  Для скидання «Касперського» для програмних продуктів, випущених в цьому році, знадобиться окремо утиліта Process Monitor і, власне, виконуваний BAT-файл TR13-М4-А4. Тут дії виглядають дещо складнішими. Відразу ж зверніть увагу, що самозахист повинна бути активована, основна захист відключена, а антивірус не вивантажений! Це дуже важливо!
  Скидання "Касперського": інструкція по роботі і налаштуванні, поради та рекомендації
  Після запуску утиліти моніторингу чекаєте, поки з'явиться вікно Process Monitor Filter, натискаєте кнопку «ОК», знаходите мітку програми Process Monitor v1.3 через ПКМ і пункт «Jump to» вибираєте і повністю видаляєте гілку реєстру, в яку вас перекине програма. Після цього для повного завершення процедури скидання «Касперського» запускаєте BAT-файл від імені адміністратора і просто дотримуйтесь інструкцій на екрані. По завершенні всіх дій комп'ютер або ноутбук перезавантажиться, а після рестарту вам залишиться тільки активувати пробний період заново.

  2012 рік випуску

  Для програмних продуктів цього року випуску використовується утиліта Trial Reset модифікації 352 (самозахист повинна бути вимкнена, а антивірус повністю вивантажений). Запускаєте програму, натискаєте кнопку «ОК», по завершенні перевантажуєте систему та активуєте пробну ліцензію заново.

  2011 рік

  Для модифікації антивірусів цього року розробки можна скористатися злиттям файлу реєстру KIS 2011 v1101.400 En, як це було описано вище. Просто подвійним кліком запускаєте файл і погоджуєтесь з внесенням змін до реєстру (знову ж таки, самозахист повинна бути відключена, а антивірус повністю вивантажений). Примітка: зверніть увагу, що більшість описаних вище файлів і утиліт, які будуть завантажені з інтернету, зазвичай поставляється в архівах з паролями, які вказані безпосередньо на сайтах, з яких проводиться завантаження. Крім того, при завантаженні такого контенту, захист на час рекомендується вимкнути, оскільки при аналізі вмісту самі антивіруси можуть визначити вкладені в архіви дані, як потенційну загрозу. І само собою зрозуміло, завантажувати такі інструменти необхідно тільки після попередньої перевірки вихідного ресурсу на благонадійність.

  Короткі підсумки

  За великим рахунком, це все, що можна сказати про обході використання тріальних версій. Само собою зрозуміло, що копатися в реєстрі самому не варто, оскільки навіть випадкове видалення або зміна якогось важливого ключа (і антивіруса, і самої операційної системи) може призвести до непередбачених наслідків. Крім того, слід врахувати і той факт, що вищевикладений матеріал можна розцінювати як пряме керівництво до дії, оскільки в певному сенсі виконувані операції можна назвати протизаконними. Нарешті, майте на увазі, що запропоновані операції ви можете використовувати, як мовиться, лише на свій страх і ризик. Навіть самі творці таких програмних продуктів знімають з себе всяку відповідальність за наслідки від виконуваних вами дій і наводять такі рішення виключно в ознайомлювальних цілях. Залишається сказати, що щоб уникнути проблем із застосуванням описаного ПО іноді краще спочатку повністю видалити антивірус, використовуючи для цього спеціальні програми-видалення начебто iObit Uninstaller (але тільки в безпечному режимі), після чого інсталювати потрібний програмний продукт для захисту комп'ютера або мережі заново. Принаймні, це позбавить вас від багатьох ризиків і проблем з законом.

  Популярі новини
  Загрузка...