Історія ватажка гномів Мурадина Бронзоборода

193 0 Новини високих технологій

Історія World of Warcraft - це одне з найдивовижніших творінь, які змогли створити розробники, працюючи разом над проектом не покладаючи рук. Всесвіт "Варкрафта" насичена різними подіями, поворотами і інтригами. Поступово розвиваючись від Warcraft I до Warcraft III: Frozen Throne, після цього сага серій "Варкрафт" завершилася. Але після останньої частини стратегії через деякий час випускається MMORPG World of Warcraft, яка радує фанатів і донині. Цікаво простежувати історію деяких героїв, які перекочували з однієї гри до іншої. Одним з яскравих прикладів є Мурадін Бронзобород, який до вбивства Короля-ліча вважався мертвим. Герой Альянсу радує фанатів своєю присутністю в нових додатках.


Мурадін Бронзобород в "Варкрафті"

Перше знайомство з цим персонажем відбувається в доповненні "Крижаний Трон" третьої частини серії. Будучи одним з вождів гномів, він відправляється в Нордмкол, щоб усунути загрозу, що насувається, Батоги. На материку, покритому льодом і снігом, він зустрічає свого майбутнього друга та підопічного - Артаса. Той був заражений ідеєю помститися Мал'Ганису за те, що натрезим зробив з його народом.
Історія ватажка гномів Мурадина Бронзоборода
Одного разу Мурадін дізнався про великого зброю - Крижаний Скорботи, яке дає нескінченна могутність будь-кому, хто стане його власником. Незабаром Артас і Мурадін Бронзобород були оточені військом Батоги, і вони зважилися піти на пошуки рунного меча, щоб здолати накопичене військо. Меч оберігали зберігачі, яких герої змогли перемогти. У цей момент Мурадін зумів прочитати напис на стародавньому меч:


Той, хто візьме цей клинок, здобуде владу, безмежну. Як клинок терзає тіло, так і влада калічить душу. Принц, знавіснілий від спраги помсти, не став слухати ватажка гномів, який намагався відрадити його брати меч. Артас приніс вірність цієї зброї, і брила, яка заточила Фростморн, розлетілася на друзки, один з яких поранив дворфа в груди. На жаль, Артас не зміг зцілити Мурадина, тому що принца покинув світ.
Історія ватажка гномів Мурадина Бронзоборода

Зустріч в World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Історія Мурадина Бронзоборода не закінчилася після тих сумних подій. Прийшовши у свідомість, дворф вже не міг згадати, хто він такий й як сюди потрапив. Самотньо блукаючи по Грозовий Гряді, він знайшов поселення Зиморожденных і під ім'ям Йорг Грозове Серце став новим ватажком нордскольской раси гномів. Одного разу в Нордскола потрапив молодший брат Мурадина - Бранн. Після видобутку артефакту в Машині Творців Бранн долітає на підбитому літаку до Фортеці Зиморожденных, де правил втратив пам'ять брат. Дослідник в останній момент вирішує подякувати короля Зиморожденных, побачивши його, він тут же впізнав брата. Мурадину вдалося згадав всі моменти свого минулого життя завдяки прийшов Брань Бронзобороду.

Облога цитаделі і подальша доля

Під час облоги цитаделі Крижаний Корони Мурадін Бронзобород командує повітряним кораблем Альянсу - "Приборкувачем небес". Після перемоги над Королем-личем Мурадін співчуває Артасу і звинувачує себе в тому, що привів його до меча.
Історія ватажка гномів Мурадина Бронзоборода
З-за сумних подій патча Cataclysm, коли Магні перетворився в алмазну статую, захищаючи Стальгорн, Мурадін попрощався з померлим братом і заснував у Стальгорне Рада Трьох Молотов. В нього входив сам Мурадін Бронзобород, його племінниця Мойра, а також Фалстад.

Популярі новини
Загрузка...