Як зробити шерсть у "Майнкрафте" і що можна виготовити з неї?

248 0 Новини високих технологій

"Майнкрафт" - це цікава і багатогранна гра, в основу якої входить створення предметів для виживання. Як зробити шерсть у "Майнкрафте"? Адже шерсть необхідна для створення необхідних предметів, так і для комфорту в будинку.

Як зробити шерсть у "Майнкрафте"?

Подорожуючи по нескінченним биомам, гравець рано чи пізно знайде стадо овець. Можна вбити тварину і добути шерсть таким способом, а можна і просто підстригти ножицями. Ножиці створюються на верстаті з двох злитків заліза, поставлених по діагоналі. Після того як гравець підстриже вівцю, вона стає лисою, проте через деякий час вона знову обросте шерстю, і можна продовжувати її стригти. Цей варіант підходить для тих, хто не знає, як зробити шерсть у "Майнкрафте".


Як зробити шерсть у "Майнкрафте" і що можна виготовити з неї?
Якщо гравець захоче створити стадо у себе на ділянці, то для цього потрібно побудувати загін і принадити вівцю туди. Приманити будь-яку худобу в грі можна з допомогою паростків пшениці, але не зерна. Це був перший приклад, як зробити шерсть у "Майнкрафте", а от і другий приклад. Коли на квадратний світ опускається ніч, виходити з дому небезпечно, так як всюди живуть вороги: зомбі, скелети, павуки та інші. З кожного з них випадає щось корисне, тому варто озброїтися мечем і зайнятися зачисткою території. Ось ще варіант того, як зробити шерсть у "Майнкрафте". Щоб створити куб вовни, знадобиться нитка, яка випадає лише з павуків. Кількість випадає нитки варіюється від однієї до двох. На верстаті потрібно скласти куб з чотирьох ниток, і вийде одна одиниця вовни.


Є безпечний варіант того, як в "Майнкрафте" зробити пряжу з вовни. Знадобиться блок вовни, який поміщається на верстат, і виходить дві одиниці нитки. Таким чином персонаж не піддається небезпеки, виходячи з дому вночі в пошуках ниток. З ниток можна створити корисну річ для виживання - вудку. За допомогою цього пристосування можна ловити рибу і харчуватися нею.

Що можна зробити з вовни у "Майнкрафте"?

По-перше, шерсть піддається фарбуванню, крім тієї, що вже є кольоровий. Барвники створюються на верстаті з допомогою рослин і частин тварин (мішечок восьминога і слимаки). Якщо колір здався занадто темним, то його завжди можна зробити світліше, додавши в барвник кісткове борошно.
Як зробити шерсть у "Майнкрафте" і що можна виготовити з неї?
Найнеобхідніша річ в грі - це ліжко, тому що гравець, поспавши на ній хоч раз, створює точку відродження, тобто якщо він помре, то відродиться поруч з ліжком, а не в довільному місці. Створюється ліжко з допомогою трьох блоків вовни і трьох блоків дощок. Дошки розташовуються в горизонтальному положенні в одну лінію на верстаті, а шерсть викладається зверху дощок і теж в горизонтальному положенні. В оновлених версіях гри є можливість зробити ліжко вподобаного кольору, використовуючи відповідні блоки вовни.

Елементи декору

З вовни можна зробити килим, який створить в будинку гравця затишок і комфорт. Для цих цілей знадобиться два блоки вовни того кольору, якого буде килим. Два блоки викладаються в горизонтальному положенні, і виходить три одиниці килима.
З одного блоку вовни і викладених навколо нього восьми палиць виходить картина. Якщо по горизонталі викласти в двох верхніх рядах по три блоки вовни, а в середній блок нижнього ряду помістити палицю, то вийде прапор.

Цікаві факти

Як зробити шерсть у "Майнкрафте" і що можна виготовити з неї?
До того як в гру було додано шкіра, саме вовна використовувалася при створенні обладунків для гравця. Блоки вовни легко спалахують і швидко знищуються гострими предметами, наприклад, мечем. Якщо пофарбувати вівцю в певний колір, а потім підстригти її, то далі вона буде обростати шерстю того кольору, в який була забарвлена. Чорні блоки вовни завжди можна знайти на території сіл, з них складаються ліхтарні стовпи. В тій же селі можна знайти торговця з рангом "пастух", який буде скуповувати шерсть. Однак він купує тільки білу шерсть.

Популярі новини
Загрузка...