Гайд: як зробити телевізор в "Майнкрафт" без модів

873 0 Новини високих технологій

Здавалося б, навіщо користувачам знати, як зробити телевізор в "Майнкрафт" без модів? Ця всесвіт дарує безліч можливостей, а тому гравці постійно змагаються між собою в плані наявності усіляких деталей в особистому будинку. Телевізор стане справжньою прикрасою житла, і такої речі позаздрить будь сусід. Створити його можна різними способами, і всі вони вимагають зусиль.

Міфи про телевізорі в грі

Багато користувачів шукають спосіб, як зробити телевізор в "Майнкрафт" без модів, щоб він працював і показував справжню картинку. Відразу варто сказати, що зробити подібне не вийде.
Гайд: як зробити телевізор в "Майнкрафт" без модів
Без модифікацій проект не має підтримки виходу в мережу і підключення до каналів кабельного телебачення. Модель з важелями в якості вмикачів є максимальною імітацією конструкції телевізора. Такий прилад при включенні покаже кілька кольорів, а в будинку почне грати музика. Створення цього механізму вимагає безлічі часу, але інтер'єр будинку він сильно не скрасить.

Звичайні моделі

Як зробити телевізор в "Майнкрафт" без модів? Спосіб є, і не один, тільки роль конструкції буде декоративною. Включити на ньому який-небудь канал не вийде. Прилад може бути великих або маленьких розмірів. Рецепт телевізора включає в себе натискну пластину, картину блоки сірої вовни. Перший інгредієнт створюється за допомогою двох блоків дощок (якість вибирає сам користувач).
Гайд: як зробити телевізор в "Майнкрафт" без модів
Картина з колекції Кристоффера Зеттерстранда виходить шляхом змішування восьми палиць і кольорової вовни. Залежно від розмальовки ресурсу виходять на виході різні картини. Шерсть видобувається з овечок або павуків. На блок просто накладається пластина, а передня частина прикрашається малюнком. Виходить красивий декор у вигляді техніки, до якої так звик чоловік. Якщо ви не знаєте, як зробити телевізор в "Майнкрафт" без модів великих розмірів, тоді просто повторіть рецепт, тільки блоків вовни візьміть шість шматків. При цьому зовнішню раму варто прикрасити чорним каменем або іншим гарним ресурсом. Подальші маніпуляції вже не входять в загальний рецепт. Наприклад, можна зробити антену з шести палиць, розмістивши їх у верхньому і нижньому ряді. Встановивши її на телевізор, він буде виглядати більш природно.

Справжній телевізор

Варіант того, як побудувати телевізор в "Майнкрафт" без модів, підходить тільки тим користувачам, які використовують агрегат для декорації. Щоб дивитися справжні відео і канали, гравцям доведеться скористатися модифікаціями. Потрібний патч називається The TV MOD, і після установки клієнта автоматично з'явиться два нових рецепта.
Гайд: як зробити телевізор в "Майнкрафт" без модів
Перший потрібен для того, щоб створити робочий телевізор в "Майнкрафт". Для цього необхідно з'єднати картину, червоний пил і скляний блок (виплавляється з піску). Другим йде пульт, для якого застосовується залізний злиток і червона пил. Телевізор користувач може помістити в будь-якому зручному місці. Пульт дистанційного управління може включати, вимикати і перемикати відео. На екрані будуть з'являтися тільки ті ролики, які сам користувач додасть в папку TV. Активується перемикання каналів за допомогою клавіш мишки і Shift.

Популярі новини
Загрузка...