Як перемогти Алдуина в "Скайриме"

195 0 Новини високих технологій

Скайрим - це одна з провінцій Тамріеля, з якої починається шлях головного героя. Як тільки Седобородые закликають його, він дізнається, що є Драконорожденным - людиною з душею дракона. Такі люди володіли особливим даром, який дозволяв використовувати Ту'розум - древній мову драконів, що дає силу криком перемагати своїх супротивників.

Початок шляху

Як перемогти Алдуина в "Скайриме"
У перший раз Довакин зустрічається з Алдуином, коли протагоніста намагаються стратити імперці. Далі гравець піде за однією з конфліктуючих сторін - Братами Бурі або Імперським легіоном. Після цього необхідно відвідати Вайтран і почути поклик Седобородых - мудреців, що слідують шляху Голосу. Вони направляють головного героя на випробування, яке полягає в тому, щоб добути Ріг Юргена Прізивателя Вітру.


Цікавий розвиток подій приводить головного героя до вивчення крику "Чисте небо". Використання його очищає шлях від примх погоди. Цей крик допомагає Довакину дістатися до самого мудрого з наймудріших - дракона Партурнакса. Він повідає історію про те, як дізнатися спосіб перемогти Алдуина.

Древній сувій

Найцікавіше, що прямого завдання на знаходження згортки немає, гравцеві доведеться проявити неабияку кмітливість, щоб знайти його без маркер на карті. Древній сувій - це шлях у минуле і можливість змінювати саму тканину світобудови. Після того як Драконорожденный знаходить його, він повинен прочитати сувій там, де Алдуин був переможений. Отруюючись в минуле, головний герой дізнається, що самі відважні не змогли вразити "хробака", тому мудрий старець вигнав дракона в іншу епоху. Протагоніст так і не дізнався, як перемогти Алдуина, але почув крик, здатний збити на землю будь-якого дракона.


Битва в Скайриме

Після повернення в цей світ Довакин і Алдуин зустрічаються в захоплюючій битві. Як перемогти Алдуина в "Скайриме", головний герой вже знав. Використовуючи крик "Драконобой", Драконорожденный зможе атакувати дракона на землі, завдаючи йому колосальної шкоди. Однак після закінчення битви Алдуин не вмирає, а відправляється в Совнгард для відновлення сил.

Совнгард

Як перемогти Алдуина в "Скайриме"
У це місце мріють потрапити усі сміливі, хоробрі і відважні воїни, чия доблесть і слава не знають кордонів. Щоб потрапити сюди, Довакину доведеться кинути виклик ще одному дракону з гучним ім'ям Одавинг. Партурнакс допомагає вивчити ім'я дракона у вигляді крику і викликати змія на чесний бій, щоб дізнатися, як перемогти Алдуина. Самим підходящим місцем для битви виявився Вайтран, де раніше вже мали досвід полону драконів. Після того як Одавинг опинився в пастці, він поділився таємницею, як перемогти Алдуина. Древній дракон живиться душами героїв Совнгарда, тому і не може померти, щоб здолати його остаточно, потрібно відправитися в загробний світ бога Шора.
Як перемогти Алдуина в "Скайриме"
Потрапити до порталу Совнгард можна тільки по повітрю, тому Одавинг дозволяє своєму переможцеві осідлати себе. У самому Совнгарде видно, як зловісний туман не дає подорожнім дістатися до Залу Слави, але наш герой не боязкого десятка. Після входу в Зал він зустрічається з трьома відважними, що одного разу здолали дракона.
Як перемогти Алдуина в "Скайриме"
Разом вони вирішили, як перемогти Алдуина в "Скайриме" в Совнгарде. Вийшовши із Залу Слави, вони вчотирьох об'єднують свої крики "Чисте небо", щоб розвіяти туман, насланий драконом. Далі необхідно збити і нанести вирішальний удар.

Популярі новини
Загрузка...