Як зробити скрін в грі у високій якості

171 0 Новини високих технологій

Майже у кожного гравця виникає ситуація, коли треба зробити скріншот в якій-небудь грі. Раніше це було досить проблематично, але тепер цей процес не займає багато часу, а в деяких випадках це можна зробити без всяких програм. Так як зробити скрін в грі?

Як зробити скрін в грі у високій якості

Звичайний скріншот екрану

У деяких ситуаціях скріншот екрану в грі можна зробити за допомогою стандартних функцій Windows. Для цього потрібно лише програма Paint, яка автоматично встановлюється на комп'ютер. Як зробити скрін в грі:
 • Запускаємо гру.
 • Вибираємо потрібний момент, скрін якого хочемо зробити.
 • На клавіатурі шукаємо і знаходимо кнопку Prt Scrn, натискаємо на неї.
 • Відкриваємо Paint і натискаємо там CTRL + V.
 • Завантажується скріншот, після цього зберігаємо його. Все просто.
 • Розібралися, як зробити скрін в грі без сторонніх програм, але цей спосіб працює не завжди, оскільки не всі ігри охоплюються. Але є і інші способи, які можуть допомогти в цій ситуації.


  Як зробити скрін в грі у високій якості

  Скріншот через Fraps або Bandicam

  Багато програм, які дозволяють знімати відео екрану, також дають можливість робити досить якісні знімки. Скріншоти робляться дуже швидко і в дуже гарному якості, хоча це залежить від вибору користувача. Для скріншотів ігор відмінно підходить програма Fraps, так і «Бандикам» теж. Ці програми можна викачати абсолютно безкоштовно, а в режимі очікування вони не навантажують центральний процесор (ЦП), а також показують FPS в іграх. Як зробити скрін в грі через Fraps:
 • Викачуємо і встановлюємо будь-яку версію програми (бажано останню).
 • Заходимо у розділ «Фото».
 • Вибираємо будь-яку зручну кнопку для скріншоту екрану і зберігаємо.
 • При бажанні перезапускаємо програму. Спочатку відкриваємо "Фрапс", а тільки потім – гру.
 • У грі натискаємо на раніше обрану клавішу і отримуємо звукове повідомлення, після чого просто отримуємо скріншот.
 • У Bandicam все приблизно так само, адже ці програми дуже схожі інтерфейсом і функціями в цілому.


  Steam, Origin, Uplay

  Багато цікавляться тим, як зробити скрін ігри на комп'ютері. Зазначені вище методи можуть допомогти з цим. Але є спеціальні програми (ігрові платформи), де можна купувати ліцензійні ігри. Часто такі платформи дозволяють робити скріншоти в самій грі (без сторонніх програм) у гарному якості. Розглянемо на прикладі Steam. Ця програма дозволяє робити скріни в будь-яких іграх, для цього досить у налаштуваннях вибрати клавішу і спокійно користуватися (за замовчуванням F12). Скріни робляться швидко, процес супроводжується звуковим сигналом. Далі все це можна завантажити на комп'ютер або в соціальні мережі. Можна також завантажити їх у сам Steam, щоб скріншоти були видні в розділі «Активність» у інших користувачів. А що робити, якщо не користуємося комп'ютером, ноутбуком? Як зробити скрін гри на ноутбуці? Все дуже просто. Всі зазначені вище методи працюють як у випадку з комп'ютером, так і у випадку з ноутбуком, так що ніяких проблем не буде.
  Як зробити скрін в грі у високій якості

  Підсумок

  Багато хто дійсно не знають, як зробити скріншот гри на комп'ютері, ноутбуці і інших пристроях. Цей процес дуже легкий і може виручити в самих різних ситуаціях, так що кожна людина, що користується комп'ютером, просто зобов'язаний запам'ятати ці легкі дії.

  Популярі новини
  Загрузка...