Як зробити скрін на «Мейзу»: два способи

569 0 Новини високих технологій

У статті буде описано те, як зробити скрін на «Мейзу». Питання досить актуальне, тому представлені нижче способи будуть цікаві багатьом. Для початку трохи поговоримо про компанію та її телефонах. Компанія була заснована в Китаї в березні 2003 року. На даний момент її техніка користується величезним попитом, а сам виробник входить у топ-10 кращих виробників світу. Компанія стала одним з відомих брендів, які були засновані на території Китайської Республіки.

Як зробити скріншот?

Як зробити скрін на «Мейзу», цікавить багатьох користувачів, власників даних телефонів. Вони досить широко поширені на території Російської Федерації і є практично лідерами по продажах серед інших китайських смартфонів.


Скріншот на телефоні робити набагато простіше, ніж на звичайному комп'ютері або ноутбуці. Детально розпишемо, як зробити скрін екрану на «Мейзу».
 • Слід відкрити в телефоні розділ або екран, який потрібно відобразити на скріншоті.
 • Одночасно натиснути кнопки гучності (вниз) і харчування.
 • Почекати, поки телефон не видає характерний звук створення скріншоту (як правило, звичайний клацання камери). Деякі телефони цього виробника моргають в момент сканування екрану.
 • Отриманий знімок можна подивитися в галереї у відповідній папці «Скріншоти».
 • Тепер ні одного власника не повинно турбувати те, як зробити скрін на «Мейзу».
  Як зробити скрін на «Мейзу»: два способи

  Створення скріншота: спосіб №2

  Є альтернативний спосіб, який дозволить створити фотографію екрану. Користувачу необхідно натиснути і утримувати 4 секунди кнопку живлення. Відразу ж з'явиться діалогове вікно, в якому є функція створення скрін екрану. Цей спосіб більш зручний для користувачів. Це пов'язано з тим, що необхідні кнопки, описані вище, розташовані зовсім близько один до одного, тому натискати їх іноді виявляється неймовірно складно, особливо за допомогою лише однієї руки.
  Як зробити скрін на «Мейзу»: два способи
  Тепер користувачеві не доведеться замислюватися про те, як зробити скрін на «Мейзу». Це досить легко і просто!

  Популярі новини
  Загрузка...