Як у "Майнкрафт" зробити кузню: докладна інструкція

527 0 Новини високих технологій

"Майнкрафт" - це популярна гра в стилі виживання, де гравцеві належить знайти своє місце, обжити його і захистити від монстрів. Щоб створити собі захист, потрібно знати, як в "Майнкрафт" зробити кузню.

Де знайти кузню

Світ "Майнкрафта" безмежний і різноманітний, подорожуючи по ньому, гравець зможе виявити загадкові кам'яні замки в джунглях, каплиці в пустелі і села на рівнинах. В останніх поселеннях знаходиться безліч споруд, однією з яких є кузня. На її прикладі можна побачити, як у "Майнкрафт" зробити кузню.

Процес створення кузні і матеріалів для неї

Кузня складається з елементарних предметів, які можна створити в будь-який момент, використовуючи верстат.
Як у "Майнкрафт" зробити кузню: докладна інструкція
Для початку потрібно добути кам'яні кругляки у великій кількості. У цьому допоможе будь-яка кірка. Булижники виходять з розбитих кам'яних блоків. Далі треба викласти на верстаку сходинки з кам'яного кругляка.


Приклад того, як зробити "Майнкрафт" кузню, подібної до тієї, що в селі. Фундамент для кузні створюється розмірами 10 х 7 блоків. Після цього потрібно додати в інвентар блоки дерева, дошки і паркан. Дошки робляться з дерева, а паркан - з дерев'яних палиць. Створюється враження козирка, до нього ведуть дві сходинки, а збоку стіна з комбінації натурального дерева та дерев'яних дощок.
Як у "Майнкрафт" зробити кузню: докладна інструкція
Пора зайнятися дахом, а для неї потрібні кам'яні кругляки і блоки цеглин. Цеглу створюються з допомогою кам'яних кругляків, які проходять термообробку в печі, після цього вони стають первозданними кам'яними блоками, а вже з кам'яних блоків на верстаку крафтятся цеглини. Далі потрібно на верстаку скласти з трьох блоків цеглин лінію і отримати необхідні плити, а ними обкласти дах по краях.


Навпаки дерев'яної стіни створюють колону з дерева, а між ними будують стіну з дерев'яних дощок. Потрібно залишити два отвори і вставити в них скляні панелі. Для панелей знадобиться шість скляних блоків, а вони створюються з піску, запеченого у пічці.
Як у "Майнкрафт" зробити кузню: докладна інструкція
Продовжуємо інструкцію про те, як в "Майнкрафт" зробити кузню. Коли з дерев'яною частиною будови покінчено, можна продовжувати викладати вільне місце, що залишилося кам'яною бруківкою.
Як у "Майнкрафт" зробити кузню: докладна інструкція
До кам'яної частини кузні зверху кріплять ще три каменюки, а збоку створюють кут, щоб відгородити плавильню від дерев'яних поверхонь, щоб ті не загорілися. Таким чином утворюється басейн, в який потім заливається лава. З зовнішньої сторони (де немає стіни) між двома каменюками ставлять залізну решітку. Вона крафтится з шести залізниць злитків на верстаті. Завершують кам'яну стіну в будинку дві печі, поставлені один на одного. До речі, лаву знайти можна, якщо прокопати вглиб землі кілька десятків блоків. Збирати її слід у залізне відро.
Як у "Майнкрафт" зробити кузню: докладна інструкція
Доробляти кузню потрібно дерев'яними дошками. Всередині розташовується два імітованих крісла (дві дерев'яні сходи, а між ними блок дерев'яних дощок), імітований стіл, що складається з однієї одиниці забору та поставленої на нього натискний пластини. Ближче до кам'яної стіни розташовується скриня. Завершальний штрих - це блок кам'яних цеглин на вході в кузню.

Як зробити "Майнкрафт" поліпшену кузню?

Як у "Майнкрафт" зробити кузню: докладна інструкція
Основа для створення покращеної кузні залишається колишньою, потрібно лише запастися великою кількістю вихідного матеріалу. Для початку замінюють блок цеглин на вході цієї ковадлом, в якій потім гравець буде створювати і покращувати броню. Дерев'яна частина повністю виглядає, як будинок, а дерев'яні стовпи замінені кам'яними. Плавильня перетворилася в справжній камін з дымоотводом.

Крафтінг в "Майнкрафт"

Крафтінг, або створення предметів відіграє важливу роль, так як це є основою гри. У кожного предмета є свій рецепт крафтінга, який можна знайти в меню гри. Основами для створення предметів є корисні копалини, які гравець буде видобувати по ходу гри.

Популярі новини
Загрузка...