Програми для читання штрих-кодів для різних платформ

275 0 Новини високих технологій

Різноманітні штрих-коди вже давно стали невід'ємною частиною життя людини. Їх можна спостерігати на будь-якому продукті, купленому в магазині, в Інтернеті, на банерах і так далі. Але багато користувачів часто дивуються, яку користь вони несуть. Якщо з продуктами в магазині ще зрозуміло (вони необхідні для сканування ціни на касі), то коди на рекламних банерах здаються зовсім марними. Але не все так просто, адже в штрих-коді міститься інформація, наприклад та ж посилання на який-небудь інтернет-ресурс. У свою чергу користувач може без проблем сканувати штрих-код для читання. Програм для цього існує неймовірне безліч. І добре, що вони представлені для різних платформ.

Програма читання штрих-коду на "Андроїд"

Найчастіше користувачеві потрібно сканувати коди в дорозі, коли під рукою лише смартфон. А так як більша частина смартфонів зараз на базі операційної системи Android, то і статтю логічно буде почати з огляду додатки саме на цю платформу.


Програми для читання штрих-кодів для різних платформ
Мова піде про, мабуть, найкращою програмою для читання штрих-кодів – Barcode Scanner. На тлі конкурентів її вигідно відрізняє набір можливостей, адже, як відомо, форматів кодів існують декілька. Найвідоміші – це лінійний код і двомірний, відомий більше під назвою QR-код. Програма Barcode Scanner без зайвих проблем зможе вам прочитати їх усі. Однак на цьому корисні можливості цього додатка не закінчуються. При бажанні ви зможете самостійно створити QR-код і поширювати його, наприклад, як візитки. З додаткових приємних моментів можна виділити локалізацію програми – вона повністю перекладена на російську мову. Але що найважливіше – додаток безкоштовне і його можна без проблем завантажити "Play Маркеті".


Програма для читання штрих-кодів для iPhone

Зараз не у кожного користувача є смартфон з Android, деякі користуються продуктами від компанії Apple. Тому варто представити програму для читання штрих-кодів, яка відмінно працює на iPhone, а називається вона – i-Nigma. Насправді багато чого розповісти про неї не вийти. Це звичайний сканер, який дозволяє швидко відкривати ті чи інші штрих-коди. Працює як додаток на iPhone, так і iPad. Після сканування всі коди зберігаються на диску в спеціальному архіві, що досить зручно, адже в будь-який момент ви зможете переглядати їх знову. Тим більше для цього не потрібно копатися в файловому менеджері, опція відкриття реалізована в самому інтерфейсі програми.
Програми для читання штрих-кодів для різних платформ
Окремим моментом хочеться виділити налаштування програми. Зайшовши в однойменне меню, ви побачите, що i-Nigma дозволяє, наприклад, змінити звуковий супровід в головному меню. Також при бажанні ви можете включити або, навпаки, відключити функцію збереження штрих-кодів в записній книжці.

Програми на Windows

З програмами для читання штрих-кодів у настільних операційних систем справи йдуть менш райдужно – їх дуже мало. Незважаючи на це, Windows може похвалитися чудовим додатком QR Code Desktop Reader & Generator.
Програми для читання штрих-кодів для різних платформ
Представлена програма володіє досить великим набором інструментів для роботи з кодами. Вона дозволяє завантажувати зображення коду безпосередньо з диска комп'ютера, при бажанні ви можете сканувати його, використовуючи для цих цілей веб-камеру, а в деяких випадках корисною стане функція сканування з екрану монітора. На цьому корисні функції програми не закінчуються. Як можна зрозуміти із самої назви, QR Code Desktop Reader & Generator здатна генерувати QR-коди. Вам всього лише досить вписати потрібну інформацію, яку ви хочете помістити в код, і натиснути відповідну кнопку для його генерації.

Читання кодів в Linux

Прихильникам дистрибутиву на базі ядра Linux, нажаль, не дісталося зручної програми для читання штрих-кодів, однак є дуже хороша альтернатива – онлайн-сервіси.
Програми для читання штрих-кодів для різних платформ
У даному випадку варто звернути увагу на ZXing Decoder Online. Це дуже зручний сайт, який виконує лише одну функцію – зчитує штрих-коди всіх варіацій. Все що вам необхідно: зайти на сайт, вставити посилання на код у відповідне поле і натиснути кнопку «Відправити». Після цього вам здасться інформація, яка ховалася в коді. При бажанні є також можливість завантажити код безпосередньо з диска комп'ютера, однак важливо, щоб розмір зображення не перевищував 10 мегабайт.

Популярі новини
Загрузка...