Програми для сканування QR-коду для Android

918 0 Новини високих технологій

У наш час практично кожен знайомий з QR-кодом. Це дуже зручний і швидкий спосіб передачі інформації між користувачами, але проблема полягає в тому, що за замовчуванням смартфони не вміють зчитувати інформацію з цих кодів. У цій статті ми розглянемо кілька програм для зчитування QR-кодів для "Андроїда". Перераховані лише найбільш популярні додатки, які перевірені на віруси, тому можете без побоювань завантажувати їх з Google Play, не боячись за безпеку вашого пристрою.

Barcode Scanner (ZXing Team)

Відмінно підійде для сканування QR-кодів програма Barcode Scanner (ZXing Team). Вона проста у використанні і має кілька додаткових функцій, які забезпечують комфортне користування. Як і в більшості випадків, для сканування коду використовується камера смартфона.


Програми для сканування QR-коду для Android
Зараз буде розумно перерахувати деякі особливості цього додатка. По-перше, коректність сканування у неї на вищому рівні, за умови що сам код не пошкоджений. Залежно від інформації, що знаходиться у шифрі, вам будуть доступні наступні функції:
 • Відправлення електронного листа, якщо в шифрі був прихований адресу електронної пошти.
 • Миттєвий дзвінок на номер телефону, якщо був прихований номер якогось користувача.
 • Репост інформації в соціальні мережі та інші месенджери.
 • Відкриття в браузері, якщо зашифрована було посилання на сайт.
 • Відправка отриманої інформації через СМС.
 • У підсумку можна сказати, що, використовуючи цю програму для сканування QR-кодів для "Андроїда", ви завжди зможете дізнатися зашифровану інформацію.


  Сканер QR і штрих-кодів (Gamma Play)

  Наступне додаток для отримання інформації з QR-коду для "Андроїда" - це "Сканер QR і штрих-кодів (Gamma Play)". За запевненням розробників, це найшвидша програма для розпізнавання QR-кодів. І з цим складно посперечатися, за частки секунди при наведенні на вашому пристрої з'явиться розшифровка.
  Програми для сканування QR-коду для Android
  Якщо перебирати можливості, то тут все, як і з минулого програмою: ви можете додати номера в контакти, телефонувати на номери, писати листи, шукати в інтернеті, пересилати отриману інформацію в соціальні мережі або друзям по СМС і так далі. Не може не порадувати простий і красивий інтерфейс програми виконаний в мінімалістичному стилі. Якщо чіплятися до дрібниць, то з недоліків можна виділити наявність рекламних банерів.

  Barcode Scanner (Barcode Scanner)

  Ми вже розібрали два додатки для "Андроїда", QR-коди за допомогою яких вдасться прочитати без проблем, але хочеться поговорити ще й про Barcode Scanner (Barcode Scanner). Ця програма має ряд відмінних особливостей, але про все по порядку.
  Програми для сканування QR-коду для Android
  По-перше, її інтерфейс також може заманити користувачів. В ньому мінімум інформації, тільки найважливіше. По-друге, крім всіх тих функцій, що були перераховані в попередніх програмах, в Barcode Scanner (Barcode Scanner) є історія сканувань, яка до того ж зберігається в хмарному сховищі. А по-третє, є функція сканування кодів не камерою, а з зображень, що знаходяться на вашому телефоні. Виділяючи недоліки, можна до них віднести тільки обмеження деяких функцій у безкоштовної версії програми.

  QR-сканер штрих-коду

  QR-сканер штрих-коду - це остання програма для "Андроїда", QR-коди за допомогою якої можна без проблем сканувати. Але в список вона потрапила не просто так, а за багатий функціонал, який значною мірою відрізняється від попередніх програм.
  Використовуючи QR-сканер штрих-коду, ви без проблем можете вказати типи кодів, які він буде сканувати. Ви можете задати параметри камери для сканування, налаштувати пакетне розпізнавання, що припускає постійну роботу сканера без проміжних результатів (вся інформація буде зберігатися в окремому меню, яке можна відкрити потім ознайомитися), а ще є сортування всіх сканувань за датою або типом. Але варто також виділити мінуси, сказавши про присутність реклами в програмі.

  Висновок

  Створення QR-коду дозволило людям ще швидше обмінюватися інформацією, використовуючи для цього свій смартфон. Але важливо мати встановлену програму для цього, інакше толку не буде. Сподіваємося, що, прочитавши цю статтю, ви змогли підібрати додатки для себе.

  Популярі новини
  Загрузка...