Як сканувати QR-код на комп'ютері і телефоні?

1092 0 Новини високих технологій

QR-код уже щільно увійшло в побут. В даний час з його допомогою можна не тільки передавати важливу інформацію у вигляді тексту або html-посилань, але і розплачуватися за покупки в магазинах. Відповідно, щоб отримати інформацію з коду, необхідно мати під рукою відповідний додаток, встановлений на персональний комп'ютер або смартфон. Сьогодні про цих програмах і піде мова, а саме про те, як сканувати QR-код з їх допомогою.

QR Code Desktop Reader & Generator

В першу чергу розберемося, як сканувати QR-код на комп'ютері. Хоча його для цього використовують рідше, але не буде зайвим дізнатися про спеціальну програму для цього. А мова піде, як нескладно здогадатися з назви підзаголовка, про QR Code Desktop Reader & Generator.


Як сканувати QR-код на комп'ютері і телефоні?
Це простенька програма, яка вміщує в себе дуже багато корисних функцій для роботи з QR-кодами. Перелічимо основні з них:
 • Ви можете відсканувати код прямо з екрану монітора, для цього потрібно використовувати захоплення екрану. Опція викликається безпосередньо з головного екрана програми. Вам потрібно лише виділити область, де розташований QR-код, після чого програма покаже зашифровану інформацію.
 • Ви також можете використовувати свою веб-камеру для сканування. Алгоритм дій простий: виберіть відповідну опцію в меню, тримайте QR-код до камери, і додаток показує вам результат.
 • Також можна завантажити в програму код безпосередньо з буфера обміну.
 • Якщо код знаходиться у вигляді зображення у вас на комп'ютері, то ви також без зайвих проблем можете завантажити його в програму, після чого вона покаже ховається в ньому інформацію.
 • Як можна помітити, користуватися програмою дуже просто, а способів того, як сканувати QR-код, дуже багато. До речі, крім усього іншого, ви можете створювати коди, ввівши інформацію в текстове поле і натиснувши відповідну кнопку.


  BarCode Descriptor

  Якщо ви думали про те, як сканувати QR-код на андроїд, то і для цього є спеціальна програма, яку можна завантажити безпосередньо з Google Play. Для початку розглянемо BarCode Descriptor.
  Як сканувати QR-код на комп'ютері і телефоні?
  Ця програма володіє простим інтерфейсом і декількома функціями. Для роботи з кодами використовується ваша камера. Все що вам треба – це піднести камеру телефону до коду, і на екрані в той же момент з'явиться ховається в ньому інформація. Також ви можете взаємодіяти з нею. Наприклад, якщо це посилання, відкрити її в браузері, просто раз натиснувши на неї, а якщо номер телефону, то викликати абонента. Можете переглядати історію сканування і репостить інформацію в соціальних мережах та друзям в СМС. З недоліків можна виділити інтерфейс, який не радує буйством фарб.

  Сканер QR і штрих-кодів

  Другий спосіб того, як сканувати QR-код телефоном, передбачає використання програми "Сканер QR і штрих-кодів". Тут все навпаки, одним з достоїнств можна вважати красивий інтерфейс.
  Як сканувати QR-код на комп'ютері і телефоні?
  Сканування коду відбувається так само – через камеру телефону, на жаль, немає можливості завантаження зображення з диска. Ви можете взаємодіяти з отриманою інформацією – відправити по пошті, СМС або в соціальні мережі. Якщо це посилання, то перейти по ній, відкривши браузер.

  Висновок

  Тепер ви знаєте, як сканувати QR-код не тільки на смартфонах, але і на комп'ютері. Всі програми були перевірені і не несуть ніякої загрози користувачеві, якщо тільки вони були викачані з офіційних джерел (на офіційному сайті розробника або в Google Play).

  Популярі новини
  Загрузка...