AMD Radeon 6600m and 6700m series: характеристики і опис відеокарт.

527 0 Новини високих технологій

Дискретні відеокарти в ноутбуках - не новинка, проте вирішують безліч проблем. Наприклад, користувач бажає не тільки працювати в ноутбуці, але і грати в різні комп'ютерні ігри. Для цих цілей необхідна дискретна карта, так як вбудовані графічні процесори не мають ресурсів справлятися з такими навантаженнями.

AMD Radeon 6600m and 6700m series: характеристики (загальні)

AMD Radeon 6600m and 6700m series: характеристики і опис відеокарт.
Приставка "М" в кінці назви кожної відеокарти означає "мобільна", тобто може використовуватися тільки в ноутбуках. Обидві відеокарти мають 40-нанометровим технологічним процесом, ядро якого носить назву Turks. Інтерфейс підключення PCI-Ex 2.1х16. Обидва графічні процесори здатні підтримувати до шести моніторів, причому для цього не потрібні спеціальні програми або драйвера - все залежить від підтримки апаратного забезпечення. 128-бітна шина дозволяє підтримувати високу пропускну здатність.


За типом відеопам'яті обидві підтримують формат GDDR5 а оперативна пам'ять йде в форматі DDR3. Частота пам'яті ОЗУ складає 900 мегагаерц, а швидкість близько двох гігабіт в секунду. У відеопам'яті частота роботи досягає 800 мегагерц, а 128-бітна шина збільшує пропускну здатність пам'яті до 576 гігабіт в секунду. AMD Radeon 6600m and 6700m series, характеристики яких демонструють розгін швидкості відеопам'яті до 36 мегабіт в секунду, тільки в парі з потужною оперативною пам'яттю можуть показати якісне зображення.

Відмінності в характеристиках

ATI Radeon 6600m and 6700m series: їх характеристики розходяться в частоті графічного ядра. У моделі 6600m вона становить 500 мегагерц, а в 6700m вона трохи більше - 725 мегагерц.


Математичний блок

AMD Radeon 6600m and 6700m series: характеристики, відносно математичного блоку - обидві карти видають близько 800 потокових процесорів. Є текстурні блоки в кількості 40 штук, а також 16 колірних блоків растеризації.

Графічні можливості

AMD Radeon 6600m and 6700m series: характеристики, підтримувані DirectX 11 укладають у собі нову версію "Модель Шейдерів" п'ятої версії і Direct Compute 11. Також є підтримка програмування блоку апаратної тесселяції, яка дозволяє насолодитися більш реалістичним зображенням, ніж без нього. Є можливість прискореної багатопоточності і вдосконалення обробки текстур. Також є прозорість, яка незалежна від порядку.
AMD Radeon 6600m and 6700m series: характеристики і опис відеокарт.
Відеокарта AMD Radeon 6600m and 6700m series, характеристики якої мають технологію OpenGL 4.1 має можливість підвищеної якості зображення. Така технологія включає в себе 24-кратну можливість згладжування об'єктів і адаптовану обробку. Технологія AMD Eyefinity у AMD Radeon 6600m and 6700m series за характеристиками підтримує до шести моніторів, що володіють загальним дозволом, частотою оновлення кадрів, кольоровою гамою і видеоналожением. Є можливість виставити монітори таким чином, щоб вони виглядали, як один екран, тоді зображення буде поділено на шість моніторів, так група моніторів буде виглядати як один великий дисплей.
Відеокарта AMD Radeon 6600m and 6700m series, характеристики якої демонструють наявність технології CrossFireX, що дозволяє використовувати декілька графічних процесорів, одним словом - це аналог від NVidia SLI. Також є підтримка OpenCL 11.

AMD Radeon 6600m and 6700m series: опис підтримуваних технологій

Перша технологія, яка стала для нової серії відеокарт даного виробника - це прискорена кодування, перекодування і розтягування відеоряду.
AMD Radeon 6600m and 6700m series: характеристики і опис відеокарт.
Обидва графічні процесори відтворюють відео у всіх сучасних форматах Adobe Flash Player дев'ятої версії. Технології вдосконаленого якості зображення включають в себе поліпшену обробку і масштабування, також можна відзначити цветокоррекцию і автоматичне налаштування контрастності. Підвищена яскравість білого кольору і розширений діапазон синього. Незалежна технологія поступового переходу від одного тону до іншого. Постійне автоматичне регулювання діапазону відео. Підтримує одночасно два потоку відтворення в 1080 точок. Наступна технологія іменується AMD 3D, в якій йде повна підтримка стереоокулярів і тривимірного зображення на моніторі. Також володіє підтримкою тривимірних ігор, і може працювати з стерео інших виробників з 3D-системами. Варто відзначити технологію автоматичного регулювання живлення AMD PowerPlay, яка економить електроенергію за рахунок автоматичного розподілу харчування в спокої. Грамотно розподіляє навантаження при роботі з безліччю карт.
AMD Radeon 6600m and 6700m series: характеристики і опис відеокарт.
Остання технологія - це вбудований контролер, який називається HD-аудіо. Через канал HDMI можна насолоджуватися об'ємним звуком з захищеного вихідного каналу 7.1 який не вимагає підключення додаткових кабелів. Ця технологія відтворює аудіо у всіх відомих форматах високої якості.

Поради з експлуатації

Як і десктопні відеокарти, мобільні теж піддаються зносу і забруднень. З цих причин варто раз у кілька місяців замінити термопасту, так як вона впливає на нагрів чіпи відеопам'яті. Далі необхідно прочищати кулер відеокарти не рідше, ніж раз у півроку, тому що скупчення пилу може негативно позначитися на температуру чіпа. Драйвера на дану відеокарту краще встановлювати з диска або завантажувати з сайту виробника.

Популярі новини
Загрузка...