Не відкривається посилання в браузері: що робити? Причини і способи розв'язання

135 0 Новини високих технологій

Іноді трапляється таке, що браузер не може завантажити посилання. Спочатку ви вважаєте, ніби це з-за проблем з інтернетом, але немає. Онлайн-додатки працюють, завантажуються torrent-файли, працює Wi-Fi на мобільному телефоні, але чому посилання не відкриваються? Що робити? У цій статті ми перерахуємо основні причини і методи розв'язання. Якщо ви зіткнулися з цією проблемою, то навіть при наявності інтернету браузер буде видавати неправдиву інформацію про те, що у вас проблеми з підключенням, з-за цього і не відкриваються посилання. Ця проблема ніяк не залежить від того, яка у вас версія ОС або браузера. Крім того, вона може зачіпати не всі посилання, а тільки соціальні мережі або пошукові системи.

Найбільш прості способи вирішення

Не відкривається посилання в браузері: що робити? Причини і способи розв'язання
Перш ніж приступати до детального вивчення вашого пристрою та будь-якої технічної інформації про нього, спробуємо найпростіші і розповсюджені методи рішення. Якщо посилання не відкриваються не тільки на комп'ютері, але і на мобільних пристроях, це може бути проблема роутера або самого інтернету. У цьому випадку рекомендуємо зв'язатися з вашим провайдером або перевірити справність роботи роутера.


Іноді допомагає найпростіший спосіб вирішення всіх проблем - перезавантаження комп'ютера, але це не завжди ефективно. Можна також спробувати перезавантажити роутер або перепідключити до нього кабель інтернету. Ще однією причиною може стати зміна налаштувань роботи антивіруса. Для початку спробуйте відключити програму захисту на деякий час і спробувати перейти по посиланню ще раз. Якщо посилання не відкривається, проблема може бути і в самих настройках браузера. Можливо, ви міняли якісь значення або ж встановили програму, яка працює у режимі онлайн. Якщо після її появи почалися проблеми, то спробуйте видалити її і спробувати знову. Це були найпростіші, але не універсальні варіанти. Вони допомагають не завжди. Нижче будуть представлені способи, які вимагають великих зусиль, але є більш ефективними. Якщо ви перепробували всі ці методи, а посилання в браузері не відкриваються, читайте статтю далі.


Проблеми з DNS-адреса

Цю проблему можна відрізнити по одній ознаці - при спробі завантаження сторінки з'являється помилка, яка повідомляє про неможливість знайти DNS-сервер. Цю проблему можна вирішити різними способами. Якщо у вас не відкриваються посилання тільки на комп'ютері, то змініть значення DNS-адреси в налаштуваннях підключення. Якщо ж дана проблема виникла на всіх пристроях, то змінити його параметри на кожному з них або в налаштуваннях роутера. Додатковим засобом служить скидання кешу. Для цього відкрийте командний рядок в Windows і впишіть в неї ipconfig /flushdns.
Не відкривається посилання в браузері: що робити? Причини і способи розв'язання
Для зміни параметрів DNS зайдіть в "Панель керування", а потім "Центр управління мережами і загальним доступом". Знайдіть ваше підключення і відкрийте його властивості. Запишіть туди DNS-адресу від Google: 888.8 і 884.4. Значення потрібно записувати у двох різних рядках.

Зміна властивостей браузера

Іноді посилання не відкриваються через включеного проксі-сервера. Щоб перевірити це, зайдіть у налаштування браузера і подивіться, чи варті всі налаштування за замовчуванням. Ці значення можуть бути змінені при наявності шкідливих програм та вірусів на вашому комп'ютері. Вони нерідко з'являються при відвідуванні ненадійних сайтів, завантаження файлів, з яких призводить до зміни параметрів.
Щоб виправити цю неполадку, потрібно зайти в "Панель управління". Там знайдіть "Властивості браузера" або "Властивості створювача", залежно від вашої операційної системи. Зайдіть у вкладку "Підключення" і виберіть "Налаштування мережі". У вікні поставте галочку навпроти рядка "Автоматичне визначення параметрів". Інші галочки необхідно прибрати, щоб відключити проксі-сервери. Після їх відключення браузер повинен почати завантажувати посилання.
Не відкривається посилання в браузері: що робити? Причини і способи розв'язання

Віруси

Якщо перераховані вище способи вам не допомогли, то, швидше за все, на вашому комп'ютері знаходяться віруси. Вони можуть змінювати налаштування браузерів, мережевих параметрів Windows та інших даних. Для їх усунення необхідно завантажити спеціальні програми очищення, наприклад Dr.Web або AdwCleaner. Можуть зустрітися і такі віруси, для усунення яких потрібно перевстановлення операційної системи.

Популярі новини
Загрузка...