Оперативна пам'ять Kingston. Огляд моделей HyperX Predator DDR4 і HyperX Fury DDR3

203 0 Новини високих технологій

Оперативна пам'ять призначена для прискореної обробки інформації, і чим більший об'єм пам'яті і надаються частоти, тим швидше і легше будуть виконуватися різні операції. Важливий і формат пам'яті, наприклад, DDR3 буде обробляти дані набагато швидше, ніж DDR2 так як у третій серії набагато вище поріг максимальних частот. Є ОЗП з потенційним розгоном. Приміром, планка має початкову частоту 1333 мегагерц, але з можливістю розгону вона може підняти робочу частоту до 1600 мегагерц. Великий обсяг оперативної пам'яті потрібен, в основному, для вимогливих ігор, адже ігровий світ населяє чимала кількість змінних, які необхідно постійно обробляти. У Kingston оперативна пам'ять оновилася до формату DDR4 яка поки що є провідним форматом серед оперативної пам'яті.

Оперативна пам'ять HyperX Predator DDR4

Оперативна пам'ять Kingston. Огляд моделей HyperX Predator DDR4 і HyperX Fury DDR3
Дана оперативна пам'ять призначена для користувачів, вимогливо підходять до вибору комплектуючих. До того ж така планка коштує недешево, тому якість має відповідати. Оперативна пам'ять Kingston цієї серії може підтримувати роботу в двоканальному потоці, так і чотирьох. Одна планка оперативної пам'яті може володіти пам'яттю 2-16 гб, а загальна сума може складати до 64 гігабайт. Тактова частота роботи даної моделі може досягати до 3333 мегагерц. При запуску системи оперативна пам'ять Kingston даної моделі може починати роботу з частоти 2133 мегагерц.


Оперативна пам'ять Kingston. Огляд моделей HyperX Predator DDR4 і HyperX Fury DDR3
Комплектація набору цієї оперативної пам'яті виглядає гідно - стильне рішення у вигляді червоно-чорної коробки дозволяє розгледіти планку крізь прозору оболонку. Також при відкритті коробки можна виявити гарантійний талон та інструкцію з встановлення планок. В якості приємного бонусу виробник надає невелику наклейку з логотипом. Придбати дані модулі можна тільки в парі або квартетом. Сумісність оперативної пам'яті Kingston HyperX Predator DDR4 можлива тільки з материнською платою, що має відповідний роз'єм.

Відгуки про HyperX Predator DDR4

Відгуки про даному продукті, в основному, позитивні, так таке придбання є якісним рішенням на користь досвідчених ігроманів. Багато відзначають бездоганну продуктивність в самих вимогливих іграх. Негативні відгуки, яких небагато, містять лише інформацію про високих цінах.


Огляд оперативної пам'яті Kingston HyperX Fury DDR3

Оперативна пам'ять Kingston. Огляд моделей HyperX Predator DDR4 і HyperX Fury DDR3
Ця оперативна пам'ять є золотою серединою між першим представником HyperX і флагманом серії - Savage. За зовнішнім виглядом можна сказати, що планки оперативної пам'яті Kingston виконані в агресивному червоному кольорі, мають гарне охолодження і відмінний захист від зовнішніх пошкоджень і перешкод. Радіатори не тільки виглядають, як стильне дизайнерське рішення, але і розташовані так, щоб збільшити кількість відведеного тепла. Всі характеристики можна побачити вже при купівлі - вони відображені на наклейці, яка приклеєна на упаковку. Планки доступні в розмірі від 4 до 16 гігабайт, а оперативна пам'ять може працювати як в одиночному режимі, так і в двоканальному потоці. Максимальна кількість загальної пам'яті не повинен перевищувати 32 гігабайти.
Чіпи, розпаяні на планки оперативної пам'яті Kingston, вироблені компанією Phoenix, що є своєрідним гарантом якості. Ще один великий плюс цієї оперативної пам'яті - це мале енергоспоживання при низькій напрузі в півтора вольта. Стартує дана планка з частот 1766 мегагерц. Додаткових налаштувань для розгону не потрібно - виробники постаралися зробити так, щоб максимально доступна частота підтримувалась автоматично. Дана оперативна пам'ять Kingston - це відмінне рішення на користь поновлення цього комплектуючого, так як багато материнські плати вже перейшли на формат DDR4. Підвищені частоти дають високу продуктивність і швидку обробку інформації, що сподобається любителям комп'ютерних ігор.
Оперативна пам'ять Kingston. Огляд моделей HyperX Predator DDR4 і HyperX Fury DDR3
Виробник пропонує користувачам цю модель оперативної пам'яті в чотирьох варіантах: білий, блакитний, червоний і чорний. За характеристиками між ними різниці немає, але для складання стильного ПК даний параметр може зіграти невелику роль. В упаковку, крім планок, виробник вкладає гарантійний талон, інструкцію по установці і наклейку з логотипом оперативної пам'яті.

Відгуки про продукт

Якісна оперативна пам'ять Kingston відгуки має здебільшого позитивні. Користувачі відзначають придбання даної моделі як ідеальне рішення для гравців, які не хочуть повністю оновлювати комплектуючі, а лише бажають збільшити продуктивність і швидкість обробки інформації. Також багато хвалять ідеальне поєднання доступної ціни і високої якості. Недоліків небагато, і всі вони схиляються до того, що часто материнські плати не сумісні з даною оперативною пам'яттю.

Популярі новини
Загрузка...