Популярні японські соц. мережі

175 0 Новини високих технологій

Японія - досить маленька країна з досить великою кількістю жителів. Не дивно, що на території цієї країни соціальні мережі популярні не менше, ніж в усьому іншому світі. Список японських соц. мереж:

 • Mixi;
 • Twitter;
 • Facebook;
 • Популярні японські соц. мережі
  Якщо з двома останніми все зрозуміло, вони популярні не тільки в Японії, але і по всій земній кулі, то перший продукт відомий тільки в Країні Висхідного Сонця. Японська соц. мережа Mixi була заснована Кендзі Касахарой (яп. ????) в 2004 році. За нікчемно малий час мережа знайшла величезну кількість користувачів різних вікових категорій. Соц. мережа "Микси" стала популярна не тільки серед своєї цільової аудиторії, школярів і студентів, але й серед досить дорослих японців.


  Можливості соціальної мережі

  Користувачі мережі отримують можливість використовувати такі функції: ведення блогу, публікація фотографій і відеороликів, перегляд чужих фотографій, сторінок і щоденників. З квітня 2004 року додані спільноти (групи), в яких користувачі можуть спілкуватися з будь-яких питань у форматі форуму. Спільнота може бути присвячено абсолютно будь-яку тему: від аніме-культури до станції метро.
  Популярні японські соц. мережі
  З червня 2006-го додана функція відображення грає на комп'ютері музики на сторінці власника. Для цього потрібно встановити спеціальну програму, Mixi Station, яка зчитує інформацію про поточному плей-листі з популярних музичних програвачів.

  Реєстрація в Микси

  Для того щоб зареєструватися в Mixi вам знадобиться не тільки знання японської мови на серйозному рівні, адже соц. мережа не працює на інших мовах, але і японська сім-карта, на яку прийде повідомлення для підтвердження особи користувача. Також варто відзначити, що цей сайт досить закритий. Тому, щоб почати користуватися соц. мережею, вам доведеться отримати запрошення від вже зареєстрованого користувача. У даний момент дизайн "Микси" досить мінімалістичний. Його відмінною від інших сайтів такого роду рисою є біло-жовте колірне оформлення.

  Аудиторія та користувачі

  Аудиторія "Микси", як вже зазначалося вище, досить різноманітна, але в основному це люди у віковому діапазоні від 18 до 35 років, майже 70 % з яких відвідує сайт від одного до трьох разів на день. За статистикою, кількість чоловіків і жінок практично однакова. Велика частина користувачів "Микси" відзначають доброзичливу атмосферу, що панує на теренах всієї мережі. З-за того, що сайт є закритим, інформацію про себе тут поширюють більш вільно, що підкреслює унікальний японський менталітет.

  Популярі новини
  Загрузка...