NVIDIA GeForce GT 240: характеристика відеокарти.

226 0 Новини високих технологій

Цю модель NVIDIA випустила в 2010 році і викликала фурор на ринку відеокарт, так як ніхто не очікував таких потужностей в той час. В характеристиках GT 240 у всіх виробників є пам'ять 1024 мегабайт, і лише Asus випустила модель з об'ємом 512 мегабайт. У створенні цієї відеокарти використовувалося ядро восьмого покоління. Графічний процесор здатний підтримувати якість HD, що дозволяє відтворювати мультимедійні файли у високій якості.

Стандартні характеристики

В залежності від виробника формат підтримуваної пам'яті DDR3 GDDR3 або GDDR5. Максимальна робоча частота графічного процесора у всіх технічних характеристиках GT 240 - 550 мегагерц, а 128-бітна шина дозволяє досягти в роботі максимальну пропускну здатність. Підтримка DirectX - десятій версії. Споживана енергія не перевищує 23 ватт.


Виходячи навіть із стандартних характеристик GT 240 можна зробити висновок, що в порівнянні зі своїми однолітками, ця бюджетна картка блискуче справляється з усіма поставленими завданнями.

Варіант відеокарти від виробника Elite Group

NVIDIA GeForce GT 240: характеристика відеокарти.
За зовнішнім виглядом можна відразу відзначити гідний варіант охолодження, який грамотно покриває майже всю друковану плату. Також виробник зробив правильне рішення на користь компактності, адже довжина всієї друкованої плати не перевищує 175 сантиметрів. Кулер, який охолоджує відеокарту, зроблений компанією Arctic Cooling, яка зарекомендувала себе як своєрідний гарант якості.

Варіант відеокарти від виробника Zotac

NVIDIA GeForce GT 240: характеристика відеокарти.
На відміну від усіх виробників, Zotac виявився найневдалішим в комплектації. Система охолодження була повністю виконана з алюмінію, і доповнилася вентиляторами. Розчарування користувачів чекало і в плані розгону - цей виробник вважає вірним не розкривати весь потенціал карти, залишаючи цю можливість іншим виробникам.


Варіант відеокарти від виробника Palit

NVIDIA GeForce GT 240: характеристика відеокарти.
У цьому варіанті GT 240 характеристиками разюче відрізняється від попередньої версії, так як повністю реалізувала розгінний потенціал карти. Незважаючи на те, що захист від перегріву карті не потрібна, цей виробник порахував необхідним встановити гідне охолодження. Відмінне ігрове рішення саме від цього виробника дозволяє запускати на комп'ютері гри середнього стандарту. Багато користувачі відзначають у своїх відгуках надзвичайно високу продуктивність і можливість роботи з різними редакторами відео. Завдяки наявності в комплекті дроти HDMI, користувачі змогли гідно оцінити можливість виведення зображення на телеекрани і інші пристрої відео. Серед негативних відгуків характеристик GT 240 багато користувачів скаржаться на відсутність підтримки технології SLI і гучність вентилятора.

Варіанти експлуатації

Для тих, хто хоче зібрати недорогий, але універсальний комп'ютер, вибір цієї відеокарти буде хорошим рішенням на користь якісного зображення і можливості запускати деякі ігри. За своїм незвичайним технічним характеристикам, GT 240 практично від будь-якого виробника є досить потужним представником бюджетного класу. Які ж вони? Можливості характеристик GT 240 дозволяють здійснювати роботу з фото - і відеоредакторами, які вимагають наявності певних параметрів. Також є можливість перегляду фільмів у високій якості. Розробники передбачили розгінний потенціал цього графічного процесора, тому користувачі можуть самостійно збільшити продуктивність шляхом розгону чіпи відеопам'яті. Для звичайного стаціонарного використання буде достатньо встановити драйвери з диска, який додавався в комплекті. Якщо диск відсутній, то їх завжди можна завантажити на офіційному сайті.

Популярі новини
Загрузка...