Новини високих технологій
» » Компанія NVidia, налаштування відеокарти

Компанія NVidia, налаштування відеокарти

25-03-2018, 19:38
933
Всередині кожного системного блоку є два найважливіших пристрою. На першому місці знаходиться центральний процесор, на другому - відеокарта. Сьогодні ми розглянемо графічні адаптери від відомого виробника Nvidia. Дізнаємося, як їх встановити в системний блок і як налаштувати відеокарту Nvidia для ігор.

Призначення відеокарти

Ми дізналися, що відеокарта це одне із самих головних пристроїв в комп'ютері. Але чому вона така важлива? З назви можна зрозуміти, що відеокарта виконує важливі функції з відео і не тільки. Принцип роботи пояснити не сильно складно. Відеокарта на своєму процесорі обробляє цифровий сигнал і передає його на ваш монітор. Даний сигнал на відеокарту посилає центральний процесор. Можна сказати, він вказує їй, як поставити пікселі, щоб у вас на моніторі була якісна і чітка картинка.


В залежності від потужності відеокарти змінюється час обробки пікселів. Однак це залежить не тільки від відеокарти. Якщо ви купите новий потужний адаптер, а CPU буде слабким, то відеокарта не буде працювати на повну силу. Тому при виборі її потрібно враховувати, щоб вона відповідала інших системних пристроїв. Наприклад, блоку харчування або того ж процесора.

Як правильно вибрати відеокарту

При придбанні нового комп'ютера або ноутбука ви насамперед зверніть увагу на відеокарту. Подумайте, для яких цілей ви купуєте ПК. Якщо ж вам потрібен комп'ютер для роботи в інтернеті, перегляду відео та фотографій, то вам з головою вистачить навіть інтегрованої відеокарти.


Якщо ви купуєте комп'ютер для ігор, тоді рекомендується уважно поставитися до вибору адаптера. Для ігор потрібна досить потужна і нова відеокарта. На 2018 рік радимо брати відеокарту Nvidia GeForce GTX 1050. Це найпростіша модель з ігрових, яка може справлятися з ігровими проектами. З кожним роком вимоги до комп'ютерів ростуть, ігри удосконалюються, поліпшується графіка. Якщо ви придбаєте застарілу карту, то вийшли вже через рік гри у вас будуть йти нестабільно.

Компанія Nvidia

Жень-Сунь Хуан, Кріс Малачовски і Кертіс Прэм в 1993 році заснували одну з найбільших на сьогоднішній день компанію з розробки графічних прискорювачів і процесорів. Свій перший продукт вони випустили в 1995 році. NV1 була першою відеокартою від компанії. На даний момент виробник знаходиться в Санта-Клара, штат Каліфорнія, США. Число співробітників перевищує десять тисяч чоловік.
Якщо вам довелося зіткнутися з продукцією Nvidia, то в цій статті ви ознайомитесь, як проходить налаштування відеокарти Nvidia GeForce. Перед налаштуванням вам потрібно дізнатися модель своєї відеокарти. Це зробити не складно, навіть для недосвідченого користувача. Якщо ви придбали нову відеокарту, то назва моделі буде зазначено на коробці, коробки якщо у вас немає, і відеокарта встановлена в системному блоці, тоді розглянемо кілька найпростіших способів визначення моделі.
Перший спосіб розглянемо на ОС Windows 10: На робочому столі відкриваємо ярлик «Мій комп'ютер», у лівому куті ви побачите три вкладки: «Файл», «Комп'ютер», «Вид». Відкриваємо вкладом «Комп'ютер» і знаходимо ярлик «Відкрити параметри», поруч з ним вертикально розташовані три рядки. Знаходимо рядок «Управління» і заходимо в неї. У нас відкривається вікно «Керування комп'ютером. З лівого боку буде список опцій. Заходимо в «Диспетчер пристроїв», у списку знаходимо «Відеоадаптери». Натискаємо на стрілочку і вам відкриється назва відеокарти яка встановлена на вашому комп'ютері. Також визначити модель відеокарти можна за допомогою корисної утиліти Aida64. Дана програма може показати не тільки модель відеокарти, а й загальну інформацію про комп'ютері.
Завантажити програму можна на офіційному сайті. Після цього потрібно встановити скачаний інсталятор. Після установки відкриваємо ярлик програми і переходимо у вкладку «Графічний процесор». У цьому розділі вказана модель вашої відеокарти.

Панель управління

Перейдемо до налаштування відеокарти Nvidia: На робочому столі тиснемо праву кнопку миші, знаходимо і вибираємо «Панель управління Nvidia». З лівої сторони знаходимо пункт «Регулювання налаштувань зображення з переглядом». Заходимо в нього. В цьому вікні бачимо три опції: вибираємо «Згідно 3D з додатком» і натискаємо кнопку «Застосувати». Тепер переходимо в «Керування параметрами 3D». Бачимо дві вкладки «Глобальні параметри» та «Програмні налаштування». Першим ділом налаштовуємо «Глобальні настройки». Налаштовувати на якість або на продуктивність - вирішувати вам. Після установки натискаємо «Застосувати». Перейдемо до «Програмним налаштувань». Знаходимо вкладку «Додати» і вибираємо з додатків на комп'ютері. Наприклад, додаємо додаток «CS.exe» (файл, який відноситься до гри Counter-Strike). У налаштуваннях програми вказуємо «Використовувати глобальний параметр». Зберігаємо всі налаштування натисканням кнопки «Застосувати». Готово, ви налаштували відеокарту під ваші ігри.

Налаштування відеокарти Nvidia за допомогою GeForce Experience

GeForce Experience – програма для оновлення драйверів та налаштувань ігор під відеокарту. В пошуковику вбиваємо «GeForce Experience». Переходимо на офіційний сайт компанії. Ви відразу побачите опис програми і зелену кнопку «Завантажити». Викачуємо інсталятор і встановлюємо програму. Після установки відкриваємо ярлик програми. Перейдемо до налаштування. Після того, як ви зайдете в обліковий запис або створите її, насамперед програма запропонує оновити драйвера, якщо в цьому є необхідність. Далі утиліта просканує ваш комп'ютер на ігри. Після сканування ви побачите доступні ігри для оптимізації. Розглянемо приклад налаштування відеокарти Nvidia для CS. Переходимо у вкладку гри. Знаходимо CS, наводимо мишкою на гру і натискаємо «Далі». Далі справа шукаємо зелену кнопку «Оптимізувати» і натискаємо на неї.
Ми познайомилися з NVidia і налаштування відеокарти. Рекомендуємо вам купувати тільки оригінальну продукцію виробника. Намагайтеся придивлятися до адаптерів, які навіть через кілька років не вийдуть з «моди» і будуть справлятися зі всіма іграми.
Цікаво по темі
Як зняти відеокарту з комп'ютера: поради
Як зняти відеокарту з комп'ютера: поради
Відеокарта - один з головних компонентів персонального комп'ютера. Якщо в ноутбуку, нетбуку і інших портативних девайсах відеоадаптер замінюється
Nvidia GeForce Experience на Windows 10: опис
Nvidia GeForce Experience на Windows 10: опис
Nvidia GeForce Experience на Windows 10 – комплексний інструмент для керування і налаштування відеокарти від розробників. За допомогою програми ви
Налаштування відеокарти Nvidia: інструкція
Налаштування відеокарти Nvidia: інструкція
Лідер по виробництву відеокарт Nvidia випускає цілий ряд додаткових програм для підтримки та налаштування свого обладнання. Саме софт допомагає
Як налаштувати відеокарту Nvidia? Як налаштувати драйвери відеокарти Nvidia?
Як налаштувати відеокарту Nvidia? Як налаштувати драйвери відеокарти Nvidia?
Продуктивність будь-якої відеокарти можна збільшити не тільки зміною апаратної частини, але і програмної. У першому випадку мова йде про її розгоні,
Варта уваги відеокарта GeForce GTX 745?
Варта уваги відеокарта GeForce GTX 745?
Компанія nVidia - це провідний світовий виробник графічних адаптерів для мобільних і персональних комп'ютерів...