Як додавати музику в "ГТА: Сан Андреас": інструкція

499 0 Новини високих технологій

Комп'ютерна гра "ГТА: Сан Андреас" залишається одним із самих популярних і успішних екшенів від третьої особи у відкритому світі. Великий штат, три міста, сільська місцевість і багато свободи дій. Звичайно, переміщатися між локаціями веселіше з музикою, оскільки шлях часто займає кілька хвилин. Але що робити, якщо всі радіостанції набридли або зовсім не подобаються вам? Давайте розберемося, як додавати музику в "ГТА :Сан Андреас" самому.

Як додавати музику в "ГТА: Сан Андреас": інструкція

Фішка серії

Ні в одній подібної грі ви не зможете зробити подібне - створити власну радіостанцію з будь-яких треків. Дана можливість присутня тільки в серії ігор "ДТА". Вже починаючи з "Сан Андреас" гравці можуть додавати будь-які пісні, а потім прослуховувати їх на окремій радіостанції. Розробники постаралися над реалізмом і зануренням в атмосферу, тому між доданими піснями в перервах будуть звучати голоси ведучих, різні бесіди.


Процедура створення радіостанції дуже проста і доступна для кожного гравця. Щоб вставити музику в "ГТА: Сан Андреас", вам не потрібні додаткові програми або модифікації - це функція вбудована в гру за замовчуванням.
Як додавати музику в "ГТА: Сан Андреас": інструкція

Інструкція

Отже, спочатку вам необхідно підготувати плейлист з усіма композиціями, які ви хочете слухати під час поїздок на автомобілях і мотоциклах. Для цього вам не потрібні додаткові утиліти - досить зібрати треки в одній папці. Обов'язковою умовою є формат mp3 а інші параметри не так важливі. Щоб додати музику в "ГТА: Сан Андреас", вам необхідно відкрити спеціальну папку, яка знаходиться на системному розділі жорсткого диска. Даний посібник є актуальним для всіх операційних систем Windows.


Відкрийте "Мої документи" і знайдіть у них папку з назвою GTA San Andreas User Files. У даному каталозі знаходиться папка User Tracks. Сюди вам необхідно скопіювати всі потрібні треки. Щоб додавати музику в "ГТА: Сан Андреас", але не копіювати самі файли на системний жорсткий диск, ви можете створити ярлики для всіх пісень і перенести тільки їх. Таким способом ви економите місце, вся бібліотека пісень знаходиться на іншому розділі. Кількість треків не обмежена.
Як додавати музику в "ГТА: Сан Андреас": інструкція

Сканування

Тепер вам необхідно запустити гру і відкрити розділ налаштувань аудіо. В блоці, який відповідає за настройки радіо, натисніть на кнопку "Сканування". Після цього гра почне завантаження композицій. Це може зайняти досить багато часу, особливо, якщо ви хочете додати велику кількість пісень.

Включення

Залишилося тільки сісти в машину, знайти радіостанцію і насолоджуватися композиціями під час поїздок по штату. Сидячи в автомобілі, почніть гортати список станцій до тих пір, поки не знайдете "Своє радіо". В деяких перекладах ця радіостанція може називатися "Стеження гравця". Пісні будуть відтворюватися у випадковому порядку, щоб вони не встигали набридати гравцеві. Тепер ви знаєте, як додавати музику в "ГТА: Сан Андреас". В деяких версіях гри радіо може не працювати. Зазвичай така проблема зустрічається в піратських копіях, в яких вирізана вся музична складова. В цьому випадку вам доведеться встановити іншу версію гри.

Популярі новини
Загрузка...