Коди на "ГТА: Сан-Андреас" на зиму: опис і установка

868 0 Новини високих технологій

З появою і частим використанням різноманітних модифікацій та коди GTA: San Andreas став справжнім конструктором. Багато гравці намагаються підлаштувати віртуальний світ під власні бажання та вподобання, встановлюючи додаткові складання і додаючи в звичну всесвіт все нові і нові деталі. Приміром, багатьом користувачам часто потрібні моди і коди на зиму. На "ГТА: Сан-Андреас" такі розширення встановлюються без будь-яких проблем. Більш докладно про способи зміни сезонів читайте в наступній частині нашої статті.

Коди на "ГТА: Сан-Андреас" на зиму: опис і установка

Важливо знати

На жаль, коди на "ГТА: Сан-Андреас" не зможуть внести якісь кардинальні зміни в стандартну погоду. Чого можна досягти, так це додавання схожих опадів: сильного туману і холодного дощу. Що стосується засніжених вулиць і крижаних бур, то в такому випадку одними консольними командами вже не обійтися. Тут на допомогу прийдуть численні моди і доповнення.

Зимівля в GTA: San Andreas

Аналогами чит-кодів на зиму в "ГТА: Сан-Андреас" можуть послужити різні модифікації. На просторах Інтернету легко знайдеться якісний контент, який додасть у вже звичний світ багато нових деталей. Одним з найбільш відомих проектів, замінюють коди на зиму і погоду для "ГТА: Сан-Андреас", стало доповнення "Зимівля". За допомогою цієї модифікації можна занурити в холодні замети одразу три міста штату. У грі дійсно відчувається присутність суворої зими, а атмосфера приймає по-справжньому прохолодний вигляд.


Коди на "ГТА: Сан-Андреас" на зиму: опис і установка
Крім цього, всі присутні раніше в грі машини замінюються на нові моделі. Тепер реалістичне управління є біля крутих автомобілів, нових мотоциклів та іншого повітряного і водного транспорту. Такі нові деталі, як ніколи, вписуються в змінений образ штату. За межами квартир стоїть справжній мороз, вулиці заповнилися глибокими заметами, а головному герою тепер доводиться носити з собою теплу шубу. "Зимівля" для GTA: San Andreas дає можливість гравцям відчути справжній снігопад. Щоб його активувати, необхідно одночасно натиснути клавіші Ctrl та Num+. Щільність снігопаду залежить від частоти використання вищевказаних кнопок. Існує можливість перемикання між чотирма режимами, після чого випадання опадів повністю припиняється. До речі, дана модифікація підтримує і інші сторонні коди на "ГТА: Сан-Андреас" на зиму. Сюди входять команди на зброю, гроші, броню, а також скасування статусу "у розшуку".

Snow Andreas

Переходимо до ще одного доповнення, яке є іншою версією вже описаного раніше мода "Зимівля". Дана модифікація також підійде для тих, хто воліє використовувати матеріал, схожий з кодами на зиму на "ГТА: Сан-Андреас". Без скачування тут не обійтися, тому Snow Andreas доведеться встановлювати поверх вже встановленої оригінальної гри.
Коди на "ГТА: Сан-Андреас" на зиму: опис і установка
Що отримують користувачі, які запустили це додаток? У грі з'являється бойова субмарина, яку можна використовувати для веселої прогулянки. Крім цього, головному героєві вдасться відчути на собі справжнє відсутність гравітації! Ще одним приємним сюрпризом з "Снігової Андреаса" стане присутність в модифікації спеціального НПР - сніжного демона. Він мешкає в лісах і завжди готовий познайомитися з місцевими жителями.

Winter Vacation

"Зимові канікули" - це ще одна глобальна модифікація, яка виконує функцію кодів на російську зиму. "ГТА: Сан-Андреас" перетворюється вже відразу після установки доповнення: місто засинає сніговими заметами, на деревах виблискує іній, а місцеві жителі переодягаються у відповідну теплий одяг. Прогулюючись по замерзлих вулицями, можна побачити веселих сніговиків, новорічну ялинку і навіть самого справжнього Санта-Клауса. З снігу легко ліпляться сніжки, які потім використовуються у веселих зимових іграх.
Коди на "ГТА: Сан-Андреас" на зиму: опис і установка
Разом з доповненням "Зимові канікули" у користувачів з'являється можливість полювати на різних тварин, серед яких є вовки, лисиці, ведмеді. Ті, хто зайдуть в ліси, зможуть знайти мисливську хатинку. Ще одна особливість, яка прийшла в гру разом з модифікацією, - це навичка розведення багаття, який зігріє у холодну погоду.

Про доповнення і коди на зиму для "Сан-Андреаса"

На просторах Інтернету можна завжди підібрати модифікацію під свій смак. Якісь складання приносять в гру зимову погоду тільки на певні райони, які поширюються на ціле місто. Ми також рекомендуємо звернути увагу на мод "Погода зима". Він є абсолютно безкоштовним і поширюється практично на всіх тематичних майданчиках. Завдяки йому в Сан-форму андреаса нарешті випаде сніг і буде лежати абсолютно скрізь, будь це міські стежки або гірська місцевість. Проїжджаючи по такій дорозі на автомобілі, можна буде побачити, як після коліс на поверхні залишаються характерні смуги. До речі, саме в цій збірці сніг замінює дощові погодні умови, тому перед установкою потрібно зробити вибір на користь одного або іншого.

Висновки

У будь-якому моді може бути як один файл, так і відразу декілька. Наповнення збірки залежить тільки від самих розробників, тому перед вибором модифікації з кодами потрібно бути гранично уважними.
Коди на "ГТА: Сан-Андреас" на зиму: опис і установка
Зазвичай матеріал для "ГТА: Сан-Андреас", який додає в гру зимові умови, являє собою додатковий додаток. З його допомогою можна не просто встановлювати вже готову погоду, але і контролювати її самостійно. Наприклад, багато моди дозволяють змінювати сезони з жаркого на холодний і навпаки. Якщо зимові хуртовини та снігопади більше не радують, то завжди можна повернути звичний жаркий клімат.

Популярі новини
Загрузка...