Sacred 2: чіти, коди, секрети

278 0 Новини високих технологій

Друга частина легендарного "Князя пітьми" знову відкрила герою шлях у світ Анкарии. І тепер нашому героям: Серафиму, Воїну тіні, Вищої эльфийке, Дриаде, Варту храму або Інквізитора - належить врятувати світ Або зруйнувати І зробити те чи інше тепер набагато легше, гра набагато краще реагує на "злом". Які ж можна використовувати коди і коди Sacred 2?

Sacred 2: чіти, коди, секрети
Якщо вам раптом вдалося пограти в першу частину серії з чіт-кодами або іншим видом злому, то процес доопрацювання та спрощення життя у другий частини здасться вам дитячим. Тут не потрібно боятися, що при будь неправильної цифрі ви будете спостерігати криваво-червона пляма - все, що залишилося від героя. Способів зламати гру існує чимало, розберемо їх всі.


Коди до гри

Як таких кодів до грі, нам звичних читів Sacred 2 Fallen Angel не існує. Просто ввести консольну команду і піти витрачати свій мільйон золотих в найближчий магазин не вийде - консольних команд розробниками не задано. Звичайно, ви завжди можете скористатися ArtMoney або CheatEngine для злому будь-яких характеристик, якщо саме такий варіант вам здається зручним.

Трейнери до гри

Самий простий і швидкий спосіб отримати все й одразу - трейнер. Дізнайтеся версію гри, скачайте файл, натисніть на потрібні клавіші і все: жоден монстр не зможе вас убити. У трейнері зазвичай є все що потрібно: безсмертя, гроші, досвід, збільшення рівня. Які ще зазвичай використовуються чити Sacred2? З недоліків у нього лише те, що функції зазвичай фіксовані і занадто читерны, м'якою підстроювання балансу тут немає і бути не може.


Sacred 2: чіти, коди, секрети

Редактор збережень

Якщо ви хочете виправити якісь невеликі деталі персонажа, наприклад ім'я, змінити рівень складності в грі, поліпшити здібності, то немає нічого зручніше редактора збережень. Особливо якщо врахувати, що і він набагато простіше, ніж редактор для першої частини гри.
Sacred 2: чіти, коди, секрети
Використовувати даний чит Sacred 2: одне зображення інтерфейсу показує, наскільки він інтуїтивно зрозумілий. Для додавання очок атрибутів можна навіть не знати англійської мови.

Редагування файлу balance

Розробники (свідомо чи ні) залишили для гравців можливість спростити (ускладнити - на вибір геймера) собі життя, подредактировав баланс всієї гри. Альтернативою для читів Sacred 2 Fallen Angel є файл balance.txt. За допомогою файлу, розташованого в кореневому каталозі гри, можна виправити показники захисту, співвідношення вартості покупки/продажу товарів, кількість досвіду за вбивства, за виконання квестів, шанс випадання окремих речей. Тільки уявіть собі, в грі можна робити все те, про що в першій частині можна було тільки мріяти: зібрати комплект обладунків і відправитися в ньому розбити армію монстрів, які загрожують Анкарии! У чому полягає редагування файлу? Просто потрібно підправити цифри, які відповідають за шанс випадання, наприклад, рун для героя. Чим більше значення, тим більше шанс, що випаде саме руна для героя. Але не завжди цікаво отримувати все швидко. Зазвичай в Інтернеті відразу пишуть як потрібно виправити цифри. Але іноді цікавіше підправити баланс, збільшивши шанс випадання руни не в 1000 разів, а в 2 рази. Краще не йти за конкретними цифрами з Інтернету, а постаратися налаштувати гру під себе. А раптом ви захочете зробити гру складнішою? Де знайти файл баланс і які значення потрібно в ньому виправляти?
Відкрити файл balance.txt з папки Sacred 2scriptsserver і змінити значення. Для безсмертя:
 • Enemy_armor = {00000}.
 • Enemy_weapondamage = {00000}.
 • Enemy_spelldamage = {00000}.
 • Продаж речей за більш високими цінами ("халявне" золото):
 • PriceAdjustment = 1000.
 • PriceLeveldiscount = 1000.
 • PriceShredder = 1000.
 • PriceSlotfactor = 1000.
 • Всі руни з монстрів підходять вашому героєві: IsRuneForHero = 10000. Рідкісні предмети у продавця: TraderOfferUpperRareBase = 1000. Багато досвіду c квестів:
 • QuestExplow = {1000010000100001000010000}.
 • QuestExpmax = {100000100000100000100000100000}.
 • Багато досвіду з монстрів: MP_experience = {10000001000000100000010000001000000}. У файлі є й інші значення. Для людини, яка хоча б трохи розбирається в англійській, буде нескладно дізнатися, за що відповідають і інші параметри. Це всі можливі чити Sacred 2. Їх досить багато, на будь-який смак. І все ж іноді цікаво пройти гру чесно.

  Популярі новини
  Загрузка...