Лаунчер "Скайрим" не бачить моди! Як вирішити дану проблему?

242 0 Новини високих технологій

Всесвіт «Древніх сувоїв» підкорила гравців не тільки багатою історією, ретельно проробленим світом, колоритними персонажами, але і можливістю налаштувати гру під себе. При бажанні можна зробити так, щоб герой замерзав, подорожуючи по засніжених земель Скайріма, щоб йому була потрібна їжа і вода, відпочинок. А може хтось просто хоче розсікати по тундрі на запорожці На будь-який смак і колір існують моди. Але часом лаунчер «Висування» не бачить моди. І стає дуже прикро, адже інші гравці можуть поліпшити гру Чому лаунчер не бачить моди для «Висування» і як цю проблему виправити?

Можливі варіанти проблеми

Існують 2 різновиді проблеми з неможливістю підключити моди для гри. Варіант перший: у лаунчер активні всі написи крім самої вкладці «Файли», натиснути на неї в такому випадку не вийде. Відповідно, ніяких модифікацій до гри підключити не вдасться. Виглядає це наступним чином.


Лаунчер "Скайрим" не бачить моди! Як вирішити дану проблему?
Можливий і інший варіант, вкладка «Файли» працює, але при цьому лаунчер «Скайрим» не бачить моди, відкрила вікно в даному випадку просто пустий або в ньому відображаються тільки стандартні доповнення. Вирішити ці проблеми цілком реально.

Якщо не горить вкладка «Файли»

Якщо активна вкладка «Файли» і неможливо навіть побачити, які моди можливо підключити, то проблема в папці SkyrimPrefs.ini. Для коректної роботи лаунчер і можливості підключити моди потрібно відкрити документ в блокноті або іншому текстовому редакторі, а потім дописати в розділі Launcher сходинку. bEnableFileSelection=1 Як знайти файл? При стандартній установці гри файл повинен знаходитися у системному диску (зазвичай це диск С:), у папці «Мої документи» My GamesSkyrim.
Лаунчер "Скайрим" не бачить моди! Як вирішити дану проблему?

Якщо лаунчер не бачить моди

При такому розкладі можливі 2 причини і, відповідно, 2 варіанти вирішення проблеми. Варіант 1. Якщо гра бачить стандартні доповнення, а викачані з зовнішніх ресурсів - ні, перевірте правильність установки модів. Модифікації необхідно встановлювати в папці Data, яка знаходиться в кореневому каталозі гри. При цьому викачані файли потрібно розпакувати (якщо вони були в архіві). Якщо в папці зі скачаним модом є папка Data, то її потрібно закинути в папку зі Skyrim (там де є папка Data з наступним об'єднанням).


Лаунчер "Скайрим" не бачить моди! Як вирішити дану проблему?
Якщо ж в архіві є папки з мешами і текстурами, а також файли з розширення esp і bsa, то вміст такого архіву необхідно отримати в папку Data гри. Можливо, саме правильне встановлення модів дозволить «Скайриму» бачити модифікації. Варіант 2. Можливо, що гра не бачить модів зовсім. В такому випадку сталася якась помилка в поєднанні реєстр і файлову систему. Наприклад, поява такої проблеми можливе, якщо ви перейменували папку з грою, перемістили її або просто стався якийсь збій в реєстрі. У такому випадку потрібно відкрити реєстр командою Windows+r (або Пуск виконати) написати слово regedit.
Лаунчер "Скайрим" не бачить моди! Як вирішити дану проблему?
Необхідно знайти такий шлях: HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Bethesda Softworks/Skyrim/ У рядку Installed Path швидше за все невірне значення шляху до Скайриму. Можливо, лаунчер «Скайрим» не бачить моди саме тому. Потрібно вказати правильний шлях до гри і ця проблема буде вирішена. Якою б не була проблема з модифікаціями «Скайрим», її можна вирішити. Сподіваємося, що способи, викладені у цій статті, допомогли позбутися від проблеми, коли лаунчер «Скайрим» не бачить моди.

Популярі новини
Загрузка...