Ланцюговий меч з всесвіту Warhammer 40000: вся інформація про зброю

298 0 Новини високих технологій

У всесвіті Warhammer 40000 ланцюгової меч є впізнаваним символом. Дана зброя знає кожен фанат ігрової індустрії, який хоча б раз стикався з творами в цьому напрямку. Дізнатися детальніше про нього можна в представленому матеріалі.

Загальна концепція

Насправді існує велика різноманітність ланцюгових мечів, але фанати найбільше звикли до стандартного зразку. Він являє собою обтягнуте ланцюгом з гострими зубчиками лезо. Біля рукоятки прироблений механізм для включення ланцюга. Виходить подібність бензопили, але в більш потужному і компактному варіанті.
Ланцюговий меч з всесвіту Warhammer 40000: вся інформація про зброю
Працює зброю на паливі, для одного зразка потрібна чимала кількість постачання. Мономолекулярные зубці наносять моментально величезні рвані рани при одному дотику з тілом. Символом всесвіту він став ще і через своїх звуків. При включенні механізму на полі битви лунає грізне звучання роботи ланцюга. Коли таким зброєю користуються тисячі воїнів, то у противників холоне в жилах кров. При зіткненні з масивними обладунками, які носять всі бійці різних рас в цій всесвіту, звук перетворюється в сильний вереск.


Поява

Ніхто точно не може сказати, звідки з'явилася концепція ланцюгового меча. Всесвіт, де ведуться постійні війни, не завжди віддає належну шану історії. Більшість джерел схиляється до того, що виникло зброю в розпал Темної Епохи Технологій. У це століття з'являлися найрізноманітніші механізми. Наприклад, техноварвары в армії Імператора користувалися ударними кулаками, які вбудовувалися обертаються ланцюга.
Ланцюговий меч з всесвіту Warhammer 40000: вся інформація про зброю
Удари ними наносять страшні каліцтва в ближньому бою, хоч і не зрівняються з ланцюговим мечем у Warhammer. Майстри техножрецов намагалися відшукати справжнє походження військового пристосування. Після довгих досліджень вони прийшли до думки, що це типова модернізація стандартних лез. В епоху технічного прогресу уникнути цього було неможливо, але магоси Марса вважають інакше. Точні знання були втрачені в десятки тисячоліть розвитку. У той же час від цих дослідників надходить інформація про копіюванні концепції. В давні часи була війна з невідомим народом, пам'ять про неї була стерта, але ланцюгової меч пройшов крізь віки.


Різновиди і використання

Ланцюговий меч є символом всесвіту Warhammer, але це стосується концепції, а не окремих моделей. Технології на даний момент її історії розвинені настільки, що зброя кожного ордена космодесант відрізняється між собою. Виробники при цьому намагаються додати свої унікальні елементи при випуску ланцюгових мечів. Це породжує сотні варіацій, але їх спільною рисою є відповідність стародавніми кресленнями і надійність у використанні.
Ланцюговий меч з всесвіту Warhammer 40000: вся інформація про зброю
Жоден воїн не повинен виявити, що на полі битви його меч вирішив не завестися або раптово обламалися зубці. Незважаючи на важливу символіку, знаряддя не є ультимативною. В битві його потрібно використовувати з розумом, виходячи з ситуації. Наприклад, якщо ворог закутий в легку броню, то прямі удари меча стануть для нього останньою подією в житті. Про важкі обладунки зброю можна затупити або навіть зламати. Воно не здатне проломити товстий шар броні. Саме тому космодесантнікі знають точки в латах ворогів, куди краще всього наносити удари. Шкоди проходить при попаданні в стики різних частин екіпіровки. Це значно ускладнює використання зброї.

Ряд мінусів

У всесвіті «Вархаммер» ланцюгової меч на перший погляд здається тією зброєю, що здатне подрібнювати супротивників на дрібні шматочки. Насправді у використанні зброї є кілька вагомих мінусів. Про витрату палива і необхідності прицільно наносити удари при наявності важкої броні противника вже згадувалося вище.
Ланцюговий меч з всесвіту Warhammer 40000: вся інформація про зброю
Навіть найпотужніші дворучні мечі не мають достатньої ваги для можливості прямого пробиття. Хоч зубці на цепах зроблені за стародавніми технологіями, вони можуть з часом ставати тупими, особливо в запалі тривалого бою. Саме тому власники зброї повинні носити з собою запасну верхню оболонку для леза. Через роботи на автономних генераторах і споживання великої кількості палива від них виходить важкий маслянистий дим. Він застеляє полі битви, якщо за справу береться цілий орден. У битві двох ланцюгових мечів буде вирішувати вміння власника користуватися ним. При неправильній блокування можна забути про наявність декількох зубців. У той же час удару під розрахованим кутом зробить меч ворога менш небезпечним.

Популярі новини
Загрузка...