Меч Повелителя Могил в Dark Souls

368 0 Новини високих технологій

Більшості новачків в Dark Souls і Dark Souls 2 доводиться звертатися до спеціальних ресурсів, щоб добути інформацію про той чи інший зброю/броні. Все тому що сама гра не надає детального опису, а гравцям доводиться вивчати характеристики практичним методом. У даній статті ви дізнаєтеся все про Меч Повелителя Могил.

Меч Повелителя Могил в Dark Souls

Опис предмета

Цей предмет відноситься до класу великих кривих мечів. За замовчуванням його носить Слуга Повелителя Могил по імені Ніто. З історії можна зрозуміти, що дана зброя вручається тільки самим виділяється і гідним представникам і слугам. Можна зробити висновок, що Ніто і є один з таких примірних і показових прислужників. Основні характеристики Меча Повелителя Могил виглядають наступним чином. У зброї 256 одиниць стандартного шкоди, 100 критичного шкоди, 60 захисту від фізики і по 40 від вогню і блискавок, 36 очок стабільності, 300 шкоди отрутою, 60 міцності і вага 10. Також зброя отримує бонус від кількості сили і спритності персонажа. Щоб носити даний предмет, необхідно мати 24 сили і 13 очок спритності. Щоб прокачати меч, вам знадобиться демонічний титанит.


У цієї зброї є декілька особливостей. По-перше, він і ще один меч - два єдиних зброї з втратою отрутою. По-друге, силова атака зброєю буде завжди повільної незалежно від хвата однією або двома руками. Також для носіння в двох руках буде потрібно всього 16 одиниць сили.
Меч Повелителя Могил в Dark Souls

Як отримати?

Щоб заволодіти Мечем Повелителя Могил, необхідно присягнути Ніто. Для цього вам потрібно знайти Око смерті в Озері Золи. Також даний предмет можна виявити в склепі велетнів. Повертайтеся в катакомби лягайте в труну. Після цього перенесе вас в склеп велетнів у місце, де знаходиться Ніто. Активуйте діалог, щоб присягнути слузі. Після цього ви отримаєте Меч Повелителя Могил в інвентар. Для цього вам навіть не доведеться битися з босом.

Популярі новини
Загрузка...