Neverwinter Nights 2: чіти і огляд гри

460 0 Новини високих технологій

Neverwinter Nights 2 - комп'ютерна гра, що вийшла в 2006 році. Є продовженням однойменного оригіналу і являє собою РПГ від третьої особи. Проект є повністю фентезійним. Місце дії - це Фаэрун, його ліси, міста і підземелля. За всіма правилами жанру вам необхідно створити свого героя, проходити сотні квестів, битися з монстрами і так далі. Також Neverwinter Nights 2 дозволяє наймати комп'ютерних союзників і багато іншого. Багатьма шанувальниками жанру дана гра була пройдена не один десяток разів. Для тих, хто вздовж і докір вивчив дану РПГ, відмінно підійдуть глобальні модифікації. Також має сенс спробувати якісь фішки з допомогою чітів на Neverwinter Nights 2. Розглянемо всілякі варіанти злому і кодів для даного проекту.


Neverwinter Nights 2: чіти і огляд гри

Трейнери

Найпростіший варіант зміни ігрових параметрів і отримання переваг - це скачування і використання трейнерів. Дані програми являють собою невеликі утиліти, що складаються з одного файлу. Їх необхідно скопіювати в кореневий каталог, де встановлена гра. Після цього ви запускаєте саму Neverwinter Nights 2 звертаєте і включаєте трейнер. Потім знову розгортаєте гру і активуєте той чи інший код за допомогою певної клавіші. Для кожного трейнера існує певний набір команд. Їх опис зазвичай присутній в головному вікні програми. Найчастіше за активацію трейнера відповідає одна клавіша, а за використання переваг - ряд інших клавіш. Розглянемо один з прикладів читів для Neverwinter Nights 2 наприклад стандартний трейнер на 7 команд. Його можна завантажити з будь-порталу, присвяченого модифікаціям або читам для комп'ютерних ігор. Після скачування розпакуйте архів і скопіюйте в папку з грою, де знаходиться виконавчий файл. Потім запустіть програму і саму Neverwinter Nights 2. Для активації здібностей, виконайте одну з наведених клавіш:


 • F5 - підвищує кількість очок;
 • F6 - дає 5 тисяч золота за одне використання (можливо багаторазове застосування);
 • F7 - отримання 1 тисячі очок досвіду;
 • F8 - режим безсмертя;
 • F9 - додає одне очко вміння;
 • F10 - додає одне очко здібності.
 • Варто сказати, що одночасне використання декількох трейнерів-читів для Neverwinter Nights 2 неможливо. Якщо вам потрібно багато позицій і опцій, то краще підібрати більш функціональну програму.
  Neverwinter Nights 2: чіти і огляд гри

  Введення кодів

  Тепер перейдемо до більш класичного способу, який знайомий багатьом ще з ігрових приставок. Мова йде про введення комбінацій, після чого активується поліпшення. Із-за особливостей ігрового движка доводиться спочатку активувати спеціальну консоль, а потім вписувати чит-коди Neverwinter Nights 2. Пам'ятайте, що всі коди залежать від регістру літер. Без дотримання правильного вводу ви не зможете активувати виділену опцію. Розглянемо кілька категорій читів, які допоможуть гравцеві отримати здібності, сильні вміння і золото за пару натиснень.
  Neverwinter Nights 2: чіти і огляд гри

  Стандартний набір кодів

  Для початку вам необхідно активувати спеціальний режим. Для цього натисніть на клавішу "~", після чого введіть DebugMode 1 точно так само, як представлено тут. Почнемо зі стандартних читів, які є практично в кожній грі:
 • щоб отримати безсмертя на свого персонажа, введіть dm_god і натисніть Enter для активації. Дія чита Neverwinter Nights 2 поширюється тільки на головного героя, а не на його напарників;
 • для того, щоб нарахувати на свій рахунок потрібну кількість золота, скористайтесь кодом dm_givegold X, де буква X - це числове значення. Щоб у вас не виникло вильотів або зависань ігри, радимо додавати золото по кілька тисяч, а не відразу величезною сумою;
 • для отримання очок досвіду скористайтесь читом givexp X, де X є числовим значенням очок досвіду;
 • commands - це спеціальна команда, що відкриває весь список читів, які присутні в даній грі. Також з допомогою цієї команди ви зможете побачити унікальні ID усіх предметів. Вони використовуються для того, щоб отримати ту чи іншу річ відразу, без проходження завдань, вбивства монстрів і так далі.
 • Це найбільш затребувані чіти, які є в більшості трейнерів. Якщо вам потрібні саме такі зміни, то замість запам'ятовування команд можна просто завантажити трейнер і встановити його.
  Neverwinter Nights 2: чіти і огляд гри

  Коди на характеристики і прокачування

  Тепер перейдемо до читам, що дозволяє легко прокачати свого персонажа. Всього в грі кілька основних параметрів, що впливають на силу і спрямованість героя. Ви можете задати певне значення кожного з параметрів за допомогою коду. Нижче представлений список всіх чітів і характеристик:
 • SetCHA - харизма;
 • SetCON - статура;
 • SetDEX - спритність;
 • SetSTR - сила;
 • SetINT - інтелект;
 • SetWIS - мудрість.
 • Щоб додати до поточного показника потрібну кількість очок, вам необхідно ввести одну з команд і через пробіл додати число. Потім натиснути Enter для застосування ефекту. Щоб накрутити всіма параметрами персонажа по 20 очок відразу, вам необхідно скористатися читом irolltwenties. Ці чити на навички для Neverwinter Nights 2 можна використовувати обмежену кількість разів, оскільки прокачувати свого героя нескінченно не вийде.

  Предмети

  Тепер перейдемо до наступної категорії кодів - це отримання предметів. Ви можете ввести команду для отримання одного з наборів одягу. Код вводиться за допомогою комбінації givefeat X, де X - 4-значний номер набору. Дізнатися номер визначеної речі можна за допомогою бази знань по даній грі. Щоб прибрати отриманий набір, скористайтеся командою removefeat X. Якщо ви хочете роздобути один з можливих предметів, то вам необхідно спочатку знайти номер речі, а потім вбити в консоль текст giveitem X, де X - номер предмета. Після цього натисніть Enter, щоб запрацював чит у Neverwinter Nights 2. Вплив подібних втручань у природне ігровий процес здатне зіпсувати деякі завдання або розмови з персонажами, оскільки ви можете отримати квестові речі без проходження.
  Neverwinter Nights 2: чіти і огляд гри

  Висновок

  Ми познайомилися з основними чіт-кодами для даної рольової гри. Всі номери та ID ви можете відшукати в спеціальній базі знань, яка містить всю інформацію. З чіт-кодами на Neverwinter Nights 2 подвиги, пригоди і перемоги стануть набагато простіше, ніж раніше! Однак не варто зловживати зломом, щоб не втрачати задоволення від проходження!

  Популярі новини
  Загрузка...