Хто такий ярл Балгруф Старший?

253 0 Новини високих технологій

У комп'ютерній грі The Elder Scrolls V Skyrim є безліч персонажів, які займають важливі посади в управлінні містами і поселеннями, а також активно фігурують в сюжетної лінії. Тому гравець з ними часто перетинається. Один з перших, з ким зустрінеться герой, – це ярл Балгруф Старший. Саме про нього піде мова в даній статті.

Хто такий ярл Балгруф Старший?

Хто такий?

Балгруф є ярлом Вайтрана. Це поселення, яке ви відвідуєте одним з перших на початку свого шляху. Саме даний ярл стає свідком того, що ви - Драконорожденный. Персонаж направляє вас у подорож до Високого Хротгару, де знаходяться Седобородые. Тепер трохи охарактеризуємо персонажа загальноприйнятими параметрами, які підходять під всі герой у цій грі. Ярл відноситься до звичайних людей раси Норд. Постійно знаходиться в Вайтране, у своєму володінні Драконі межі. Є одним з головних правителів, оскільки його батько – верховний король стародавнього Скайріма Олаф Одноокий.


У правителя троє дітей, які є прямими спадкоємцями трону: двоє синів і одна дочка Дагні, яку він балує і виконує кожен її каприз (на відміну від хлопчиків). Ярл Балгруф користується повагою у всього народу, а також за межами Вайтрана. Його думка є авторитетною, тому навіть Драконорожденный прислухається до його поради і відправляється до Сивобородим.
Хто такий ярл Балгруф Старший?

Участь у квестах

Даний персонаж приймає практично ключове участь у сюжетній лінійці. На самому початку саме він відправляє вас разом із вартою розібратися в подіях біля сторожової вежі. Саме там ви стаєте свідком нападу дракона і перемагаєте його, після чого стає відомо, що ваш герой – Драконорожденный. Потім Ярл Балгруф відправляє гравця до Сивобородим. Також в грі є квест, який повністю побудований на викритті ярла. У завданні Шепоче двері син правителя дізнається про його таємному поклоніння Талосу. Якщо ви пройдете сюжетну лінію за Братів Бурі, то Балгруф буде повалений, після чого він вирушить разом зі своєю родиною в Синій палац Солитьюда.

Популярі новини
Загрузка...